Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160337 razy)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #330 dnia: Marca 01, 2019, 07:52:09 am »
34 miejsca na postacie. Mowilem ze zwiększa ekran wyboru postaci.

https://www.ppe.pl/news/130377/mortal-kombat-11-wyciek-roster.html

Min Noob Saibot

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #331 dnia: Marca 01, 2019, 08:02:56 am »
Czyli nie ma Havika, Raina czy kogoś z ery 3D. No szkoda. Ale dla mnie i tak jest fajnie. Czekam aż Purple wejdzie na forum i zwyzywa NRS, że zamiast Raina jest Jax.  >:D

Edit: no chociaż są jeszcze puste sloty, więc jest szansa.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2019, 08:07:21 am wysłana przez Kornixon »

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #332 dnia: Marca 01, 2019, 08:07:29 am »
Frost jest z ery 3d

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #333 dnia: Marca 01, 2019, 08:34:20 am »
No tak, masz rację. Jest chyba Frost (chyba bo jakoś dziwnie wygląda), no i chyba tyle... Troszkę szkoda, że nikt nie próbuje naprawiać niektórych postaci. Bo kogo przeresetowali sobie z 3D? Kenshi, Bo' Rai Cho i teraz Frost. Troszkę mało liczę na więcej.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #334 dnia: Marca 01, 2019, 08:38:34 am »
JUŻ JESTEM xD Właśnie wbiłem w temat na TYM i widzę, że trochę czytania mnie czeka... no to pewnie zaraz się do tego wszystkiego ustosunkuję.

Na pierwszy rzut oka cieszy - rozszerzony roster
Na pierwszy rzut oka martwi - wiecie wszyscy co xD

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #335 dnia: Marca 01, 2019, 08:54:37 am »
34 miejsca a wg leaku 28 postaci razem z ukrytymi. Na Raina jest szansa. Cetrion i Kollektor wyglądają na tych miniaturkach jak postacie z Avatara

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #336 dnia: Marca 01, 2019, 09:12:51 am »
Ed Boon: 'this game is really about fan service, we listen to the fans and we are bringing back soooo many fan favourites characters this time' (czy coś takiego, nie chce mi się szukać dokładnego cytatu, ale taki był wydźwięk).

A tymczasem, fan service characters in the game so far: Frost (zamiast której też można by wrzucić spokojnie kogoś innego z 3D ery), Baraka, Kabal, Jade (i to nie jako super ważna postać w story, ale jako pion Kitany xDDDDDD), Skarlet, Noob. 6/25 lub 6/28 (bez DLC oczywiście, bo co to za fan service, jeśli każesz sobie dodatkowo za coś płacić?).

Oczywiście, ja rozumiem, że dla kogoś fan servicem będzie Johnny, dla innego Kitana, a dla jeszcze innego pierdolony Jax ze swoją córką. Tylko co z tego, skoro przez takie zagrania ze strony NRS, zamiast MK11 mamy MK10.5 - Sonya, Jax, Cassie, Jacqui, Johnny - family drama połączona ze special forces dramą przez DWIE PIERDOLONE GRY Z RZĘDU.

I serio, już sam się wkurwiam na siebie za taką wczutkę w tę grę i rozumiem, że Was też to męczy, ale po prostu nie mam gdzie tych swoich żali i bólów wylewać. Na TYM jest taki gościu 'Cassie Cyrus', czuję, że mógłbym sobie z nim przybić internetową piąteczkę, bo ma w 99% takie same poglądy na grę jak ja. (tu od razu dementuję - to nie ja :D)

Offline dragon 668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #337 dnia: Marca 01, 2019, 12:05:55 pm »
Koletor to będzie nowy Ermac na 100 procent . Jakis czas temu chodziły ploty że wlasnie Kolector to będzie wariacja na temat jakiejś postaci z UMK3 .

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #338 dnia: Marca 01, 2019, 02:22:55 pm »
to trochę więcej ode mnie i trochę bardziej 'na chłodno'

Plusy:
- nowe postacie zapowiadają się interesująco i przynajmniej nie będą nudnymi ludźmi
- cieszy obecność Frost, Kotala, Errona, Nooba
- zostało jeszcze kilka miejsc 'nieogłoszonych' więc cały czas jest nadzieja na jakiś 'surprise announcement/secret unlockable' (nie wierzę za bardzo w Shinnoka drugą grę z rzędu, ani Mileenę, która tak pięknie zdechła w MKX, że to byłby absurd ją w ten sposób przywracać już w kolejnej odsłonie)
- design Kano jest ciekawy
- Noob wygląda świetnie

Minusy:
- najbardziej oczywisty idzie na początek. Bardzo prawdopodobny brak Raina w grze (nie będzie go jako DLC, bo Ed i chuj), co jest dla mnie serio niezrozumiałe, już abstrahując od mojej sympatii do tego fightera. Widzę spore poruszenie tym faktem również na zagranicznych forach. Zbyt dużo wskazywało, że jednak tym razem w końcu pyknie (poll Eda na tt, ikonka w menu, tweet Eda pytający czy Rain powinien być w MK11, main SonicFoxa na reveal evencie, wieeelki fan demand - czołowe miejsca w ankietach!), a tu troszkę rozczarowanie
- Jax i córka w jednym rosterze - przynajmniej jednej z tych postaci powinno nie być
- wybór Jacqui ponad Takedę jako reprezentanta kombat kidów jest dla mnie ostatecznym potwierdzeniem, że SJW miało wpływ na twórców (choć w takim wypadku powinni wyjebać Jaxa na śmietnik, no ale luz)
- design Frost jest.... dziwny? to say the least...
- Kung Lao - serio, nie widzę za bardzo uzasadnienia dla obecności wiecznego przydupasa Liu Kanga w tym rosterze. Cały czas miałem nadzieję, że będzie zwykłym NPC.
- ktoś z tej grupy: Fujin, Reptile, Smoke, Ermac, Shang Tsung, Mileena, Sindel, Cyrax, Sektor, Havik, Sareena, Reiko, Kenshi prawdopodobnie wyląduje w DLC, a ktoś zostanie totalnie olany, co jest totalnym napluciem w ryj, fanom tej postaci (fan service - przypominam!)

Reasumując, na ten moment więcej minusów niż plusów, choć oczywiście widzę, że jest kilka postaci, którymi chętnie zagram. Nie jest to aż takie rozczarowanie jak przy MKX, ale jednak nadal trochę brakuje, żeby uznać ten roster za udany.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #339 dnia: Marca 01, 2019, 03:21:35 pm »
1. Myślicie, że rozszerzą roster, czy to są już DLC?
2. To na pewno Frost? Bo ja nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jednak Kronika (zwłaszcza, że jest "naprzeciwko" Gerasa).
3. Rain będzie w tej grze. Ja dalej mam 100% pewności.

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #340 dnia: Marca 01, 2019, 03:53:46 pm »
Nie pasuje mi kilka z tych postaci...
-Jaqui jest beznadziejna, powinni po prostu zostawić Jaxa, bo jego córeczka to nieudana podróbka
-Kotal był taki nuuuuuudny i bezpłciowy, niby honorowy władca Outworld, który nie ma za grosz charakteru
-Frost też jest w sumie niepotrzebna jako grywalna postać, bo to po prostu kobieca wersja Sub-Zero

Moje pobożne życzenia w kwestii postaci, to mam nadzieję, że w Story Mode uleczą w końcu Noob Saibota i powróci stary, dobry Sub-Zero. W dziewiątce był tylko przez kawałek rozdziału Scorpiona, ale to wystarczyło, żebym postawił go nad młodszym bratem. Młodszego mogli zostawić jako cyborga, a starszy mógł powrócić w Mk10 po przygodzie w Soulnado.
Kolejna postać, której mi wyjątkowo brakuje to Smoke, niech nawet nie ważą się go nie dodawać. I bynajmniej nie jako cyborga, triborga, albo inne wynaturzenie. Po prostu jako ninja.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #341 dnia: Marca 01, 2019, 05:04:48 pm »
Na początku zacznę, że wyczytałem dlaczego Kronika tak bardzo wkroczyła do akcji dopiero teraz, gdy Raiden "zabił" Shinnoka. Otóż Shinnok być może jest synem Kroniki i bratem Centarion. Jeśli to prawda to ma to jakiś sens. Zrozumiałe więc jest też to, że i Shinnok będzie grywalny. Nie chcieliście rodziny Cageów, to dostaliście jeszcze w gratisie rodzinę bogów.

Uważałem przez cały czas, że Shang Tsung pojawi się w grze i wszystkie wycieki na to wskazywały i jak widać wciąż wskzują, więc nie rozumiem dlaczego i Mileena miałaby być wyssana z palca. Od początku mówiłem, że będzie całe trio sióstr: Mileena, Kitana, Jade. Ciekawe jest pojawienie się w jednej grze Shanga i Shinnoka.

Rozumiem złość z powodu pojawienia się po raz kolejny Jaxa wraz z córką ale wychodzi na to, że dostajemy wszystkich klasycznych z MK, MK2 (poza jedynie Reptilem) + kilka z MK3 (Noob Saibot, Jade, Kabal). Cała śmietanka MK znajduje się w nadchodzącym rosterze poza Nightwolfem i Sindel. Nie liczę tutaj Strykera, który raczej był jedną z gorszych postaci w tamtych czasach, cyborgów do których Netherrrealm nigdy jakoś uczuciem nie darzył, bo pojawiali się oni później osobno, bądź w rozszerzonych wersjach gier (i myślę, że i tu będą w formie DLC), oraz Raina, za którym no niestety sami twórcy nie przepadają, jak i Fujinem, dlatego póki co jeszcze nie wiemy czy się pojawią, choć nadzieja umiera ostatnia i może jako bonusowy, bądź później darmowy fighter Rain się pojawi.

Z nowych MK 3D mamy jedynie Frost, pozbyli się Kenshiego czego też nie rozumiem. Myślę, że jeżeli Takeda wraz z ojcem w grze się nie pojawią, będzie wyjaśnienie tego w story (albo gdzieś razem wyruszyli, albo zginęli, albo będzie inna opcja).

Wygląd Frost bez włosów na ten moment jest dziwny, ale wierze, że będą modifikowane, więc będzie można ją trochę pozmieniać, a tym czasem ciekawe kto to:


Pewnie jakiś fejk ale podyskutować można.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2019, 05:21:01 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #342 dnia: Marca 01, 2019, 06:32:22 pm »
Cytuj
Na początku zacznę, że wyczytałem dlaczego Kronika tak bardzo wkroczyła do akcji dopiero teraz, gdy Raiden "zabił" Shinnoka. Otóż Shinnok być może jest synem Kroniki i bratem Centarion. Jeśli to prawda to ma to jakiś sens. Zrozumiałe więc jest też to, że i Shinnok będzie grywalny. Nie chcieliście rodziny Cageów, to dostaliście jeszcze w gratisie rodzinę bogów. 

Bzdura totalna. Już nawet nie chce mi się tego argumentować. Po prostu BS. Nie rozumiem czemu za wymyślanie takich rzeczy przed premierą biorą się fani, którzy nawet na wattpadzie by zostali zmieszani z błotem, patrząc po ich "tworach" nt. Mortala.

Cytuj
Uważałem przez cały czas, że Shang Tsung pojawi się w grze i wszystkie wycieki na to wskazywały i jak widać wciąż wskzują, więc nie rozumiem dlaczego i Mileena miałaby być wyssana z palca. Od początku mówiłem, że będzie całe trio sióstr: Mileena, Kitana, Jade. Ciekawe jest pojawienie się w jednej grze Shanga i Shinnoka.

Który wyciek wspomina o Mileenie? Bo prawdziwe są maksymalnie 3: email, lista trofeów i najnowsze screeny rostera. Nie kojarzę jej w żadnym. Shinnoka zresztą też. Jak dla mnie Kahnum i Fallen Elder na 100% out.

EDIT:
Dobra, już wiem o jaki "leak" chodzi. W sumie nawet fajna paka, ale jest bardzo mało prawdopodobne, żeby okazało się to prawdą.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2019, 06:56:33 pm wysłana przez Filx »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #343 dnia: Marca 02, 2019, 12:23:52 pm »
Jesli wszystkie leaki sa prawdziwe, a wychodzi na to, ze sa, poniewaz od poczatku po kolei sie tylko potwierdzaja to roster wygladalby tak (oczywisicie mam nadzieje, ze jednak nie skonczy sie to z takim wynikiem, bo chociaz za Rainem nie przepadam to wiem, ze sa osoby, ktore bardzo chcialby go w grze, wiec dla samych fanow powinien sie znalezc, tym bardziej, ze jezeli i Mileena sie potwierdzi to znowu mogli by razem poszkodzic):


Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #344 dnia: Marca 02, 2019, 07:26:51 pm »
Jest szansa na Raina czy innego ninje jeszcze. Osobiście roster mi odpowiada poza paniami Cassie i mlodej Briggsowny. Wolałbym Takede i Kenshiego w ich miejsce. Poza tym w swerze marzeń pozostaje Havik, Reiko czy Fujin.