Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160443 razy)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #345 dnia: Marca 02, 2019, 09:33:55 pm »
Jak to się potwierdzi, to raczej dość słabo z tym rosterem, za dużo powtórzy się z MKX. Powinno być więcej starych postaci których zabrakło w poprzedniej części i nowych też więcej. Do tego dochodzi bezpłciowa Kronika jako Boss - heh właśnie skojarzyła mi się Dural z Virtua Fightera. Tylko czy ktoś pamięta jakąś z tego fabułę.


Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #346 dnia: Marca 02, 2019, 11:33:55 pm »
...Do tego dochodzi bezpłciowa Kronika jako Boss ...
To jest czyste malkontenctwo. Przecież nie wiemy jakie będzie miała ruchy, jakie motywacje, jaka historia ma się z nią wiązać. Jak z braku informacji można wyciągać wniosek, że coś jest złe?

Co do rosteru to nie podoba mi się. Z drugiej strony zauważyłem, że praktycznie każdy by mi się nie podobał, o ile nie zawierałby prawie wszystkich postaci z klasycznych części i 3D. Więc powściągam emocje i czekam na efekt końcowy. Mam jakichś tam swoich ulubieńców w serii ale ma się to nijak do tego kim mi się najlepiej gra w danej części. W MK 2011 najlepiej mi się grało Ermackiem, Quanem i Smokiem. Ani Ermac ani Quan mnie nie przekonali w MKX. Tam grałem Mileną i Kitana, a nie czekam na nie jakoś specjalnie w nadchodzących częściach.

Co do Pana Cagea. Wszystko by przeszło gdyby nie ten cios z kaskaderem. Fatality może być, ja jakoś umiem się do niego zdystansować. Ale tamten cios to głupota w czystej postaci, do tego ściągnięta z Noob Saibota. Dla mnie ochyda.

Brak biegania dla mnie na plus. W MK2 grało mi się lepiej niż w MK 3. W MK 2011 lepiej niż MKX. Bieganie chyba nie jest dla mnie.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #347 dnia: Marca 03, 2019, 02:10:38 am »
Uważam, że historia będzie dobra i strasznie jestem ciekaw motywacji Kroniki. Musimy poczekać, a narzekać ewentualnie będziemy później.

Co do Cagea i jego dublera to wydaje mi się, że chcieli zostawić wszystkiego jego wariacje z MKX. Wraca Noob Saibot więc musieli pozbyć się cienia Johnnego Cagea zastąpujac go dublerem. Jedym sie podoba, drugim nie.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #348 dnia: Marca 03, 2019, 02:17:36 am »
Uważam, że historia będzie dobra i strasznie jestem ciekaw motywacji Kroniki. Musimy poczekać, a narzekać ewentualnie będziemy później.

Co do Cagea i jego dublera to wydaje mi się, że chcieli zostawić wszystkiego jego wariacje z MKX. Wraca Noob Saibot więc musieli pozbyć się cienia Johnnego Cagea zastąpujac go dublerem. Jedym sie podoba, drugim nie.

Motywacja Kroniki będzie pewnie taka jak w leak'ach... Skoro się wszystkie potwierdzały.
Nie żeby mi to przeszkadzało. Wreszcie jakiś powiew świeżości w uniwersum Mortal Kombat.

Dla mnie ten "cień" w MKX był słaby. Ta wariacja nie miała żadnej głębi, historii... Mizerna była. W MK11 jest o wieeele lepiej. Wreszcie ta wariacja ma jakiś sens. W końcu w jakimś stopniu wiąże się z fachem Johnnego. :D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #349 dnia: Marca 03, 2019, 09:25:19 am »
Już miałem wcześniej o Fatalu Johnny'ego pisać ale zalałem się w trupa. Zdarza się najlepszym :) Ale do rzeczy: A może jego historia w MK11 jest taka, że po wydarzeniach z MKX Cage dostał załamania nerwowego i postradał zmysły i teraz żyje w swoim świecie, gdzie myśli, że wszystko jest planem filmowym i ten Fatal to wyobrażenie tego co się dzieje w jego głowie.... Może Johnny "Fuckin' Psycho" Cage wymyślił sobie tego dubblera i rzut okularami? Może bardzo mocno wierzy, że gdy udaje mima to jest kurwa uber killerem? Ha! I co? Tak do tego nie podeszliscie, co? :P

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #350 dnia: Marca 03, 2019, 10:32:00 am »
A kurwa mówiłem: "nie ogladaj z Sołtysem Matrixa.
Rooster raczej mi się podoba, ale to pewnie dla tego że spodziewałem sie gorszego. Z czasow mk5-7 tesknie moze za paroma postaciami ktore dawno nie wracały. Resztę mam w dupie. A jeszcze zostało parę wolnych miejsc wiec jest ok. Tylko czemu Frost jest łysa. Najfajniejsza laska z Mk i robią ją łysa. Mogli Sindel ogolic

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #351 dnia: Marca 03, 2019, 01:08:28 pm »
Ludzie, naprawdę. Nie bierzcie na serio tego "leaku" o Shinnoku i Mileenie i boskiej rodzince.
Legit leaki są ze steama i screenów. Wszystko ponadto jest wyssane z palca i kompletnie nie ma sensu. Shinnok był Elderem- jak może mieć matkę? Czemu Mileena miałaby być ukrytą postacią? I jakim cudem NRS udałoby się zrobić jeszcze gorszą fabułę niż w MKX (bo gdyby się ten zarys potwierdził, to zdecydowanie taką by była)?
Ja nawet nie byłbym pewny co do imion tych nowych postaci tak szczerze mówiąc.

Najbardziej prawdopodobne jest to, że Kronika chce doprowadzić do Armageddonu, do czego są jej potrzebni żywi Shao Kahn i Shinnok. Być może Raiden się mylił i końcowy rezultat MKA nie oznaczał wcale końca. Może na światy czeka jakieś większe zagrożenie, któremu właśnie taki rezultat Armageddonu mógłby zapobiec.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #352 dnia: Marca 04, 2019, 09:05:59 am »
Też powiem szczerze, że nie za bardzo wierzę w leak, który zawiera Mileenę i Shinnoka. A głównym powodem dlaczego tak sądzę, jest to, że to zupełnie nielogiczne aby zlikwidować te postacie w sposób dość spektakularny, tylko po to, żeby już w następnej grze powrócili jako grywalni w podstawowym rosterze, skoro w nim ewidentnie brakuje 'fan favourites'?

Teraz tak sobie myślę też, że zajebiście dziwi mnie brak jakichkolwiek informacji o Kenshim. Podążając logiką Eda, nie będzie go jako DLC, w rosterze brakuje telekinetyków, jest to postać dość popularna, sam Edek ją lubi a tu taka cisza. Trochę szok.

Swoją drogą, czy imiona Cetrion i Kollector są oficjalnie potwierdzone? Bo jakoś tak też średnio mi się chce wierzyć. Na leaku widziałem, że są podpisane, ale to może być po prostu wzięte z dupy. W sensie takim, że screen jest prawdziwy, ale te podpisy to może być 'educated guess' wzięty ze steam leaku i jakichśtam postów, gdzie ktoś sobie takimi imionami po prostu rzucił i tyle.

A i jeszcze jedno. Nie dziwi Was, że na screenach Noob jest podpisany jako Noob Saibot?
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2019, 09:14:54 am wysłana przez PurpleRain »

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #353 dnia: Marca 04, 2019, 09:33:04 am »
A tak trochę z innej beczki. Wiecie może jak to ma być z tą betą? Ktoś już składał zamówienie przedpremierowe i co? Dostaje się jakiś kod czy jak? Jak czytam opisy ofert na stronach to jest w cały świat. Na jednych, że jest gra + DLC + beta, na innych, że gra + DLC, a na niektórych, że sama gra. Ktoś coś wie?

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #354 dnia: Marca 04, 2019, 10:34:41 am »
A tak trochę z innej beczki. Wiecie może jak to ma być z tą betą? Ktoś już składał zamówienie przedpremierowe i co? Dostaje się jakiś kod czy jak? Jak czytam opisy ofert na stronach to jest w cały świat. Na jednych, że jest gra + DLC + beta, na innych, że gra + DLC, a na niektórych, że sama gra. Ktoś coś wie?
Jeżeli zlozysz zamówienie przedpremierowe to sklep, w którym takiego zamówienia dokonasz powinien w dzień bety wysłać Ci klucz, dzięki któremu będziesz mógł pobrać betę. Z tego co wiem to do każdego to mają dodawać, więc w może niektóre sklepy zapomniały to dopisać no albo tej bety nie mają gwarantowanej.. Ciężko jestcmi to teraz stwierdzić.

Offline dragon 668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #355 dnia: Marca 05, 2019, 06:11:52 am »
Też powiem szczerze, że nie za bardzo wierzę w leak, który zawiera Mileenę i Shinnoka. A głównym powodem dlaczego tak sądzę, jest to, że to zupełnie nielogiczne aby zlikwidować te postacie w sposób dość spektakularny, tylko po to, żeby już w następnej grze powrócili jako grywalni w podstawowym rosterze, skoro w nim ewidentnie brakuje 'fan favourites'?

Teraz tak sobie myślę też, że zajebiście dziwi mnie brak jakichkolwiek informacji o Kenshim. Podążając logiką Eda, nie będzie go jako DLC, w rosterze brakuje telekinetyków, jest to postać dość popularna, sam Edek ją lubi a tu taka cisza. Trochę szok.

Swoją drogą, czy imiona Cetrion i Kollector są oficjalnie potwierdzone? Bo jakoś tak też średnio mi się chce wierzyć. Na leaku widziałem, że są podpisane, ale to może być po prostu wzięte z dupy. W sensie takim, że screen jest prawdziwy, ale te podpisy to może być 'educated guess' wzięty ze steam leaku i jakichśtam postów, gdzie ktoś sobie takimi imionami po prostu rzucił i tyle.

A i jeszcze jedno. Nie dziwi Was, że na screenach Noob jest podpisany jako Noob Saibot?

Dziwi , przecież Tobiasa dawno już nie ma .


Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #356 dnia: Marca 05, 2019, 04:50:36 pm »
Nie rozumiem zdziwienia... Przecież w nowym time line (MK9) Noob był połączony z Saibotem i wygląda na to l, że w MK11 nadal będzie.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #357 dnia: Marca 05, 2019, 08:58:41 pm »
To widocznie mi się coś pojebało. No cóż. Jutro Kombat kast i będzie Kano i... Ktoś jeszcze :) potwierdzone info

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #358 dnia: Marca 05, 2019, 09:04:16 pm »
To widocznie mi się coś pojebało. No cóż. Jutro Kombat kast i będzie Kano i... Ktoś jeszcze :) potwierdzone info

Oby tym "coś jeszcze" nie okazało się coś w stylu walk o ten durny pas...

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #359 dnia: Marca 05, 2019, 09:10:52 pm »
Nie nie, na pewno reveal. W sensie no może być to D'Vorah np., ale na pewno jakiś inny fighter ;)