'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Mortal Kombat 11 Fabu?a [SPOILERY]  (Przeczytany 9990 razy)

Offline Kornixon

• U?ytkownik
Odp: Mortal Kombat 11 Fabu?a [SPOILERY]
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 22, 2019, 09:05:54 pm »
Podobno ma, ale nie wiem od czego one s? uzale?nione. Mo?e od wyborów po drodze, albo od sposobu rozegrania pojedynków. Mnie si? ju? nie chce drugi raz story m?czy? wi?c po prostu zobacz? na yt jak b?dzie ju? gra ogólnie dost?pna.

Ju? teraz mo?na spokojnie znale?? wszystko na jej temat. :D

Offline Kazak

• U?ytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 23, 2019, 02:48:19 pm »
Ja pierdziele, jak zobaczy?em ending Jaxa, to mi po prostu r?ce opad?y. Jak dalej maj? pcha? si? z buciorami w politpoprawno?? i sia? tak? bzdurn? propagand? w grze, to na pewno nie kupi? kolejnej cz??ci, tylko 100 razy si? upewni?, czy ogarn?li dup?, czy jednak dalej bior? w ?ap? od jakich? chorych ugrupowa? i wciskaj? ludziom ciemnot?. Graj?c w gry, chc? si? zrelaksowa?, a nie traci? nerwy na syf, którym ju? wystarczaj?co przesi?kni?ty jest dzisiejszy ?wiat i inne media. To jest akurat przypadek, który przela? czar? goryczy, ale poza tym zako?czeniem jest jeszcze feminazizm, który wylewa si? ze Story Mode i upychanie pedalstwa, o którym kto? w tym temacie ju? wspomnia?. Co za du?o to niezdrowo.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2019, 10:53:00 pm wysłana przez Kazak »

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 23, 2019, 05:44:49 pm »
Taaa. Zako?czenie Jaxa to jest po prostu dramat. Zreszt? jego córka w sweterku t?czowym te? robi robot?. Ogólnie od MKX robi? z postaciami niepotrzebne g?upoty.

Offline Filx

• U?ytkownik
  • MKX: PS4
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 24, 2019, 11:31:00 pm »
To co, znamy ju? zapewne fabu?? MK12:

Kuzyn ojca wujka Kroniki, Khronos, równie? Tytan, tylko siedemna?cie razy silniejszy, rozw?cieczony jej pora?k? (która zaburzy?a jego wielki plan) postanawia wkroczy? na scen?, zbiera wojowników znanych z Mortal Kombat (w tym max jednego-dwóch fan favourites, oczywi?cie nie Raina) i wyrusza na poszukiwania pot??nego artefaktu, dwana?cie razy silniejszego ni? klepsydra Kroniki, aby zrealizowa? swoje cele.

B?dzie hit.

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 25, 2019, 07:32:42 am »
Ja z drugiej strony my?l?, ?e czeka nas w ko?cu fabularny reboot. Nie taki jak MK9, tylko bez zabaw z czasem wszystko od nowa. Inaczej jak wy?ej - zabrniemy w rejony abstrakcyjnej g?upoty.

Offline Kornixon

• U?ytkownik
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 25, 2019, 08:44:55 am »
Ja z drugiej strony my?l?, ?e czeka nas w ko?cu fabularny reboot. Nie taki jak MK9, tylko bez zabaw z czasem wszystko od nowa. Inaczej jak wy?ej - zabrniemy w rejony abstrakcyjnej g?upoty.

Ja bym si? nie nastawia?. Uderzymy pewnie w abstrakcyjn? g?upot?.
Bo jak reboot to po co powtarza? to co w MK9? No w?a?nie ?rednio to widz?. Jak reboot to taki w?a?nie totalny. Zostawiaj?c tylko Raidena jako boga i co? na wzór Scorpiona i Sub-Zero. Ale NRS nie ma jaj na taki reboot. To by by?a bardzo ryzykowna zagrywka. NRS by musia?o zrezygnowa? z wygodnego ?róde?ka jakim s? "fan favourites" i zacz?? co? tworzy? od nowa.

Edit: chocia? po.tym.jak.si? potoczy?a fabu?a MK11 to mo?e to by? Liu Kang, a nie Raiden. :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2019, 08:48:51 am wysłana przez Kornixon »

Offline ender

• U?ytkownik
  • PSN ID: ender139
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 25, 2019, 10:35:35 am »
Ja bym rebootu nie chcia?. Co? takiego mo?na robi? po totalnej pora?ce kilku poprzednich cz??ci, albo po bardzo d?ugim czasie od ostatniej cz??ci. ?adne z tych kryteriów nie jest spe?nione. Nawet jakby si? na to zdecydowali, to ludzie i tak by chcieli Fujina, Drahmina, czy tam Tavena. Dalej by wszyscy pami?tali, ?e gdzie? tam siedzi pot??ny Blaze, a oprócz starszych bogów s? jeszcze tytani.

Mogliby zrobi? reboot z punku widzenia Outworld, ale w to te? nie wie?? za bardzo. Ja dalej licz? na gr? o innych podbojach Shao Khana.

Siedzi mi w g?owie intro miedzy Sub-Zero a Jade, gdzie ta mu mówi, ?e kriomaci pochodz? z Outworld. Pewnie nie poci?gn? tego w?tku, ale ja w tym widz? potencja? np. na chodzon? bijatyk?.

Offline PurpleRain

• U?ytkownik
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 25, 2019, 11:31:01 am »
O CHUJ w?a?nie zobaczy?em ten ending Jaxa na youtubie (bo jeszcze mnie nie popierdoli?o, ?eby przechodzi? nim od razu wie??).
Nawet nie wiem jak mam skomentowa?, to co si? tam odjeba?o xD. To jest jaki? absurd i je?li kto? mi kiedy? powie, ?e: 'nie no, Purple, przeginasz, NRS nie ma nic do SJW i oni wcale tego nachalnie nie promuj?' to mu poka?? ten ending.

Nadal nie mog? si? zebra? w sobie na jak?? d?u?sz? wypowied? w kwestii story. Chcia?em to zrobi? per posta? i nawet zacz??em ju? sobie skroba? co? w wordzie, ale jako? tak wolno mi idzie, a post zapowiada si? jako chyba mój najd?u?szy w historii. Tak samo mam w planach zrobi? jaki? ranking fatality i fatal blowów no i ogólnie jeszcze opisa? wra?enia z gameplayu, krypty itp. No ale to w swoim czasie, zw?aszcza, ?e NRS faktycznie co?tam zmienia, bo ocena ludzi jest mia?d??ca :D

Tutaj napisz? wi?c narazie krótkie spostrze?enia co do story, a potem pewnie jak mi si? zachce, to si? rozwin?.

- Story ma sporo plot-hole'i, nie?cis?o?ci i absurdów - g?ównie zwi?zane s? one z podró?ami w czasie
- historia i tak nie ma znaczenia, bo na ko?cu jest reset - czyli najgorsze co si? mog?o przydarzy?, bo oznacza to brak pomys?u NRS na poci?gni?cie tego dalej i hamuje odwa?niejszy krok w kierunku zostawienia starych, zgranych postaci, na rzecz czego? ?wie?ego. Szkoda.
- motyw ostatniej walki jest w miar? dobrze rozwi?zany, przez co a? tak bardzo nie czu? ró?nicy mi?dzy power levelami. Tutaj oddaj? twórcom, ?e w ko?cu odkupili zarówno Raidena jak i Liu Kanga. Wiem, ?e nadal nawet taka kombinowana moc nie powinna rozjeba? P O T ? ? N E G O tytana w?adaj?cego czasem, ale ogólnie jestem w stanie to zaakceptowa? bardziej ni? Cassie rozpierdalaj?c? Shinnoka bo jej skrzywdzi? tatusia chlip, chlip
- ca?y ending oczywi?cie nie powinien si? zdarzy?, gdyby Kronika zostawi?a Raidena i Liu w spokoju, zamiast ich przywo?ywa? do Koloseum. Ogólnie motyw przywo?a? akurat tych postaci nie ma ?adnego sensu. "O chuj przywo?am se Errona, który nie zrobi nic, Skarlet, która nie zrobi nic, Kano xDDDDDDD, Kitan?, która zajebie Shao, którego te? przywo?am i Liu Kanga z Raidenem, którzy mnie ostatecznie rozjebi?. TOP KEK
- dobrzy fighterzy zbieraj? armi? z?o?on? z miliardów wojowników tylko po to, ?eby ?adna bitwa i tak si? nie wydarzy?a
- brak rozdzia?ów bad guyów - tragedia...
- za du?o broni palnej i za ma?o magii - ale tego si? spodziewa?em - NIESTETY
- GIRL POWERRRRRRRRRR - oj jak bardzo chcia?o NRS udowodni?, ?e Jacqui jest potrzebna. Oj jak BARDZO! To samo z Cassie (ale tutaj akurat si? to uda?o i ?mier? Sonyi wp?yn??a na development tej postaci. Oczywi?cie ?artuj?, bo b?dzie reboot i Cassie nigdy si? nie urodzi)
- Sonya pokonuj?ca Gerasa - go??, który wpad? na ten pomys?, zas?uguje na osobne miejsce w piekle
- KIM JEST KURWA KHARON XDDDDDDDDD? Czekam na Kathen?, Kapollo i Kartemid? w nast?pnych cz??ciach!
- bardzo fajnie zrobione w?tki Sub/Scorp (które i tak nie maj? sensu - patrz: zako?czenie) i Kung/Liu - wtedy czu?em najwi?ksz? przyjemno?? z rozgrywki i autentycznie dobrze si? bawi?em
- najgorszy twist w postaci walki Jade i Kotala
- posta? Kotala... jejku, ale go wykastrowali w tej cz??ci...
- Cetrion - tutaj to ju? jest turbobeka. Wprowadzasz do uniwersum grywalnego Elder Goda. Ów Elder God mówi do Raidena, ?e ma znale?? klepsydr? i zatrzyma? Kronik?. TEN SAM ELDER GOD, 10 minut pó?niej, mówi LOL ?artowa?am - Kronika to moja matka i musz? jej s?ucha?, lec? rozjeba? Raidena. TEN SAM ELDER GOD przegrywa w story z Jacqui (i chuj, ?e z koron? xD) i w zasadzie nie robi NIC poza tym. ELDER GOD! SIOSTRA SHINNOKA! JEDEN Z NAJPOT??NIEJSZYCH TWORÓW EVER zosta? sprowadzony do roli przyk?adowego Baraki. Jej rola w story sprawia, ?e jeszcze bardziej jej nie lubi?. Jedyne co wydaje si? spoko, to ?e nigdy ju? jej w MK nie zobaczymy - mam tak? nadziej?
- nie zobaczymy te? pewnie Gerasa - a szkoda, wej?cie mia? kozackie, Liu i Kunga poustawia? jak pionków, potem oczywi?cie przejeba? wszystko co mia? do przejebania i poza tym, ?e nie mo?na go zabi?, to mo?na go najeba? jak leszcza. Spodziewa?em si? jakiego? twistu zwi?zanego z t? postaci?, a niestety tego nie dosta?em
- Cyrax i Sektor. W sumie obecno?? Sektora mog?aby wykluczy? obecno?? Frost i fajnie by?oby go widzie? w rosterze. No ale có?. NRS sk?ama?o po raz kolejny i chuj nam do tego
- Obecno?? Sheevy bardzo na plus. Niespodziewana, a ?wietna pod wzgl?dem designu
- Fajnie skonstruowane postaci Kitany i Jade (nawet mimo tej dziwnej walki z Kotalem - która nie mia?a ?adnego sensu)
- Sonya zabijaj?ca Kano strza?em w ?eb - ok, to czemu Jax i Johnny najebali sami siebie?
- w?tek Jaxa, jakkolwiek intrygujacy, to jednak niepotrzebny
- Dark Raiden. Posta? budowana w poprzedniej cz??ci i hintowana jako o? kolejnej gry, zostaje po 20 minutach wyrzucona do kosza
- m?odszy Johnny s?u?y wy??cznie do obskakiwania wpierdolu, starszy Johnny równie? znika w niewyja?nionych okoliczno?ciach
- Noob i Kollector... je?li tak ma wygl?da? przywracanie fan favouritów i wprowadzanie nowych postaci, to ciesz? si? niezmiernie, ?e jednak Rain odpu?ci? t? gr?. A co do Kollectora to (naiwnie) licz?, ?e JAKIKOLWIEK development dostanie.

... i móg?bym tak sobie jeszcze pewnie pisa? i pisa?, ale wi?cej z pami?ci ju? nie wykrzesam. Ch?tnie poczytam wasze opinie o story. Wg mnie jest minimalnie lepsza od MKX, jednak nadal nie jest to historia DOBRA. Ok, bawi?em si? nie?le, ale bawi?em si? te? nie?le na Martwicy Mózgu, a raczej nikt tego filmu nie nazwie dobrym.

No, to chyba tyle na teraz ;)
"Travel changes you. As you move through this life and this world you change things slightly, you leave marks behind, however small. And in return, life - and travel - leaves marks on you" - Anthony Bourdain

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 25, 2019, 01:40:09 pm »
Kolego „Martwic? mózgu” to ty lepiej zostaw bo to mój klasyk!:p Ja po sko?czeniu story nadal nie z?apa?em o jaka konkretna linke czasu jej chodzi? Co ona chcia?a osi?gn???

Offline PurpleRain

• U?ytkownik
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 25, 2019, 03:01:33 pm »
Ja po sko?czeniu story nadal nie z?apa?em o jaka konkretna linke czasu jej chodzi? Co ona chcia?a osi?gn???

Wymaza? Raidena z historii? Zacz?? now? er? bez niego? Przywróci? balans poprzez ci?g?e wojny dobra ze z?em? Sam nie jestem pewien...

Btw, te? Wam si? wydaje, ?e nast?pny Mortal (o ile powstanie), to nie b?dzie MK12 tylko w?a?nie MK: New Era?
"Travel changes you. As you move through this life and this world you change things slightly, you leave marks behind, however small. And in return, life - and travel - leaves marks on you" - Anthony Bourdain

Offline Filx

• U?ytkownik
  • MKX: PS4
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 25, 2019, 06:48:49 pm »
Chodzi?o jej o balans, na czym mia?by polega?, nie wiadomo, by? mo?e w?a?nie na nieustannej walce dobrych i z?ych.

Usuni?cie Raidena by?o k?amstwem, ?eby zwerbowa? revenantów.

Ja ju? od czasów MKX my?la?em o tytule Mortal Kombat: New Age, ca?kiem fajnie brzmi imo. Ale je?li ju? zrobi? to pewnie b?dzie po najprostszej linii oporu: albo 12, albo znowu po prostu MK.

Offline Kazak

• U?ytkownik
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 26, 2019, 09:53:12 pm »
Nie s?dzi?em, ?e to powiem, ale historia w 10 i 11 cz??ci jest w moim mniemaniu gorsza ni? ta z ery 3D. Dziewi?tka by?a bardzo dobra, zapowiada?a te? ?wietn? fabu?? w kolejnych cz??ciach, ale co? im odwali?o i wszystko spaprali. Chyba jedynie wskrzeszenie Scorpiona bym zostawi?. No i wskrzeszenie Bi-Hana z endingu Sub-Zero, ale to i tak sta?o si? poprzez mieszanie z czasem, które jest totalnie poronionym pomys?em. Nie wiem czy kolejny restart wyjdzie tej serii na dobre, bo ewidentnie nie maj? pomys?u jak poci?gn?? t? gr? dalej.