'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: pytanie MKA  (Przeczytany 3910 razy)

Offline adammm16

• U?ytkownik
pytanie MKA
« dnia: Maja 10, 2007, 09:56:30 pm »
Przeszed?em gre konqest odkry?em wiele stroi czy da sie grac w trybie arcade np noobem w innym stroju??po co te stroje

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
pytanie MKA
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 10, 2007, 10:24:13 pm »
Kazda Posta? ma dwa stroje, jeden standardowy drogi alternatywny.Mozemy je najpierw odblokowac w krypcie, a potem gdy gramy w Kombat przy wyborze zawodnika naciskamy START, wtedy przelancza sie nam ciuszek.

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
pytanie MKA
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 02, 2007, 08:49:22 pm »
Skoro pytanie to pytanie.
Wyja?nijcie mi co to jest w MKA atak 1, 2, 3... Chodzi o to jaki to atak np. ude?enie wysoko/nisko  pi??ci?, kopniak, ude?enie z kolanka, z ?okcia...
Jeszcze jedno, gdzie mog? znaj?? Ciosy wojowników i fatality, najlepiej w j?zyku polskim i o takim opisie np. f, f, 1.
Pomó?cie
MKMANIAK

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
pytanie MKA
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 02, 2007, 09:33:42 pm »
Je?li chodzi o PS2 to kolejno:
1 - kwadrat
2 - trójk?t
3 - X
4 - kó?ko

B - to back czyli DO TY?U
P - to foward czyli DO PRZODU
U - to up czyli DO GÓRY
D - to down czyli NA DÓ?

Lepiej wyt?umaczy? niepotrafie. Je?li chodzi o X-Box'a to sekwencja 1,2,3,4 jest taka sama jak w PS tylko guziczki s? inne  :lol:

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
pytanie MKA
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 23, 2007, 08:58:17 am »
Cytat: "davidkoz"
Je?li chodzi o PS2 to kolejno:
1 - kwadrat
2 - trójk?t
3 - X
4 - kó?ko

B - to back czyli DO TY?U
P - to foward czyli DO PRZODU
U - to up czyli DO GÓRY
D - to down czyli NA DÓ?

Lepiej wyt?umaczy? niepotrafie. Je?li chodzi o X-Box'a to sekwencja 1,2,3,4 jest taka sama jak w PS tylko guziczki s? inne  :lol:

Dobra. Wszystko fajnie, ale ja chc? wiedzie? co po naci?ni?ciu danego ataku przeciwnik robi.
W klasykach by?o lepiej, bo wiedzia?em, ?e hp to jest uderzenie górne pi??ci? lp dolne itp., a tu wszystko pomieszane. Mo?ecie mi powiedzie? jaki atak ma przypisany ka?dy guziczek (1, 2, 3, 4).
Zgóry dzi?ki.
MKMANIAK

Offline Hero

• U?ytkownik
pytanie MKA
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 23, 2007, 11:09:07 am »
1-kwadtrat czyli r?ka  2-Trójk?t- r?ka
3- X- noga 4-kó?ko- noga
Co do drugiego pytania to combosy mo?esz znale?? w grze :lol: speciale na jakiej? stronce a fatale gdzie? ju? tu dawa?em link do nich :wink:
Wida? ?e nie gra?e? jeszcze w ?aden 3D poniewa? tu jest bardziej rozbudowane ni? ude?enia HP, LP, LK, HK, jednynie mo?esz sobie za?o?y? ?e X-LK kó?ko-HK trójk?t-HP kwadrat-LP ale nawet jak klikniesz kwadrat+ty? to wyjdzie ci HP :wink:

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
pytanie MKA
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 23, 2007, 01:27:33 pm »
Cytat: "Hero"
1-kwadtrat czyli r?ka  2-Trójk?t- r?ka
3- X- noga 4-kó?ko- noga
Co do drugiego pytania to combosy mo?esz znale?? w grze :lol: speciale na jakiej? stronce a fatale gdzie? ju? tu dawa?em link do nich :wink:
Wida? ?e nie gra?e? jeszcze w ?aden 3D poniewa? tu jest bardziej rozbudowane ni? ude?enia HP, LP, LK, HK, jednynie mo?esz sobie za?o?y? ?e X-LK kó?ko-HK trójk?t-HP kwadrat-LP ale nawet jak klikniesz kwadrat+ty? to wyjdzie ci HP :wink:

Nooo zgad?e?, ale przygotowuje si? do tego, jak tylko nada?y si? okazja. Mo?ecie powiedzie? czy jak si? podejdzie i naci?nie lp tzn. trójk?t to b?dzie rzut, albo jak wcisn? d, hp (kwadrat), to b?dzie wybicie do góry.
A jescze jedno. Dlaczego Blaze'owi nie mo?na zrobi? fatality w MKA?
MKMANIAK

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
pytanie MKA
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 23, 2007, 03:46:29 pm »
cz?owieku od czasów mk:da masz supe?nie inny system zadawania ciosów. w??cz sobie practice, pó?niej skill list i tam masz SY?KO opisane
samurai shodown 4 ever

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
pytanie MKA
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 23, 2007, 09:43:00 pm »
Cytat: "papa_snejk"
cz?owieku od czasów mk:da masz supe?nie inny system zadawania ciosów. w??cz sobie practice, pó?niej skill list i tam masz SY?KO opisane

A ?ebym ja to mia? chocia? MK Da. Nie czyta?e? dok?adnie mojego postu. Ja pytam si? po to, aby wiedzie?, gdybym mia? mo?liwo?? popyka? np. w jakim? markecie.
To odpowiecie?
MKMANIAK

Offline Hero

• U?ytkownik
pytanie MKA
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:12:37 pm »
Heh musisz w to sam zagra? bo tak nie idzie wyt?umaczy?. Jest ca?kiem inaczej ni? sobie to wyobra?asz. W?dpie ?eby? mia? okazje zagra? w to w jakim? markecie :lol: Uzbieraj sobie na Play'a ( ju? jest za 300 z? ) i sam si? przekonaj :wink:

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
pytanie MKA
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:23:21 pm »
Cytat: "Hero"
Heh musisz w to sam zagra? bo tak nie idzie wyt?umaczy?. Jest ca?kiem inaczej ni? sobie to wyobra?asz. W?dpie ?eby? mia? okazje zagra? w to w jakim? markecie :lol: Uzbieraj sobie na Play'a ( ju? jest za 300 z? ) i sam si? przekonaj :wink:

Z tym to b?dzie problem, ale dobra moje pytania s? g?upie, bo do mojego grania nie jest blisko, a ja pytam si? tak jakbym ju? to mia?. Chocia? widzia?em, ?e gra? mo?na na emulatorku, ale podobno grafa jest troszk? z?a no dobra bardzo z?a, ale chodzi szybko, a bez grafy mo?na gra?.
MKMANIAK

Offline likas

• U?ytkownik
Odp: pytanie MKA
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 21, 2008, 05:13:27 pm »
Przeszed?em gre konqest odkry?em wiele stroi czy da sie grac w trybie arcade np noobem w innym stroju??po co te stroje
a jak odkryc stroie