Autor Wątek: Opowiadania Tekken Kombata  (Przeczytany 18005 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 31, 2009, 11:55:21 pm »
Myślałem o Mortalu ''Scopion's Challenge''.wytłumacze go:
Akcja dzieje sie kilka lat po MK:A.Scopion morduje Kahna i zabiera całą jego moc.
W jaki sposób Scorpion wchłania moc Khana?
W plemionach aborygenów istnieje pogląd, iż żeby wchłonąć moc swego wroga, trzeba zjeść jego mózg.

Później porywa Reptile i hipnotyzuje go,
W jaki sposób go hipnotyzuje, przecież tego nie potrafił i po co go porywa?
Zdejmuje maskę i robi coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=JTMf40ORFE8 - tylko że ma puste oczodoły i ciężko mu wykonać ten trik ;/ ale przy odpowiednim świetle, odpowiednim nachyleniu spojrzenia i precyzyjnym ułożeniu planet wychodzi mu to.

potem Sub i Noob walczą z Quanem.
Dlaczego Sub i Noob walczą razem, są przecież wrogami...
Ale "Braci się nie traci" i zrozumieli że razem mogliby założyć duet "The Zero Brothers" naśladując "The Isley brothers" http://www.youtube.com/watch?v=VL9xOLpwI0I

Jeszcze do tego Jax i Sonya giną
Z czyjej ręki?
Jax jako murzyn był chory na malarię, a Sonya jako że przebywała w jego otoczeniu najwięcej również się zaraziła. Oboje umarli trzymając się za ręce w szpitalu. Na ich pogrzebie podobno był nawet Rain którego Sonya uśmierciła w "Mortal Kombat: Annihilation"

a Cage zostaje agentem U.S. Special Forces i goni Kano.
Kto go powołuje i zatwierdza to oraz dlaczego goni Kano?
Powołuje go "Smoking man" http://www.xfiles.stopklatka.pl/artykul.php?id=56 a goni Kano, bo w Królestwie Ziemskim ktoś z metalową połówką twarzy, strzelający laserami z oka to "niewyjaśniona zagadka" idealna dla Archiwu... Eee U.S Special Forces

Do tego Millena wysyła Jade do nieznanego wymiaru,
Po co ja tam wysyła?
Bo dowiedziała się, że w Innym Wymiarze istnieje "Amazon babe from another dimension" czyli "Amazońska laska z innego wymiaru" i dlatego właśnie Millena wysyła Jade by ją poszukała, bo Millena chce aby Amazońska laska dołączyła do nich http://www.youtube.com/watch?v=b-z54EP0EhM

a Kitana goni ''małpe w fioletowym''xD.
Sprostuj cudzysłów....
A Kitana goni Millene. "Małpa w fioletowym" to alegoria do słów Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który nazwał dziennikarkę "Małpą w czerwonym"

Sektor zostaje uszkodzony a Cyrax odbudowuje go i podarowuje nową osobowość i daje mu na imie Sector.
Przez kogo Sektor  zostaje uszkodzony i dlaczego Cyrax go ratuje?
Sektor został uszkodzony przez samgo Diabła który napisał virusa atakującego oprogramowanie Sektora: http://kresy24.pl/img/news/hacking-crack-password.jpg Zrobił to ponieważ Sektor był bardzo zły, zabijał i mordował najbardziej ze wszystkich cyborgów, jednak nie posiadał duszy, więc nigdy nie dostałby się do Piekła, co bardzo wkurzyło Mefistofelesa który bardzo chciałby kiedyś mieć w piekle tak zasłużonego mordercę jakim jest Sektor.

Kung Lao i Goro planują pokonać Scorp'a.
Dlaczego i jak chca to zrobić skoro zabił Shao?
Bo Scorpion wchłonął moce Shao Khana, więc Kung Lao bał się, że stanie się taki sam jak były Imperator, więc lepiej zapobiegać takim wydarzeniom za wczasu. A Goro dołączył do Kung Lao bo kiedyś zabił jego przodka i chciał odpokutować winy

Noob pokonuje Scorpa i może wypowiedzieć życzenie,więc życzy sobie żeby był spowrotem starym Subem.
Ok, Scorpion po przegranej walce spełnia życzenia to już wiemy bo mówiłeś o tych Smoczych Kulach. Ale dlaczego Noob chce być znowu Subem skoro najwyraźniej od MKII nie próbuje wrócić do swej dawnej postaci?
Bo menadżerowie mu powiedzieli że czarny brat nie pasuje do niebieskiego i jeżeli chcą się wybić z zespołem "The Zero Brothers" to Noob będzie musiał zmienić ubranie na niebieskie, tak aby bracia się zbytnio od siebie nie różnili. I tak oto wybrał że pokona Scorpiona i takie będzie jego życzenie

Goro ginie podczas walki z Reptile'm.
Miał walczyć ze Scporpionem, czy Reptile jest strażnikiem Scorpiona?
Tak, bo w końcu Scorpion go porwał, a wśród cyganów panuje przekonanie, że jak ktoś porwie kobiete to wtedy może ją poślubić. Tak samo u Reptile`a, kto go porwie, ten staje się jego panem

Sector szaleje i zostaje całkowicie zniszczony przez Cyrax'a.
Dlaczego Sektor oszalał, czym to sie objawiało?
Ponieważ "Amazońska laska z innego wymiaru" sprowadzona przez Jade i Mileenę naśmiewała się z jego śrubki http://rodrigobarba.com/teebank/wp-content/uploads/2009/02/6597546.jpg

A na koniec to że Quan Chi traci energie życiową,umiera i znika z Ziemi ale nie do końca.......
Przez jakie zdarzenie Chi tarci energie życiową?
Pewnego razu Shang Tsung i Quan Chi zaczeli walczyć i Shang pokonał Quana i zaczął wchłaniać jego duszę, lecz coś poszło nie tak i obaj zostali scaleni w jedno ciało, a twór który z tego wyszedł zaczął na siebie mówić Shang Chi http://www.marvel.com/universe/Shang-Chi i dlatego Quan Chi traci energie życiową. Przez Shanga.

Jak widzisz wszystko da się logicznie wytłumaczyć. Historia Tekken Kombata trzyma się kupy jak nic  ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2009, 11:59:01 pm wysłana przez Adept »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 01, 2009, 01:32:13 pm »


Goro ginie podczas walki z Reptile'm.
Miał walczyć ze Scporpionem, czy Reptile jest strażnikiem Scorpiona?
Tak, bo w końcu Scorpion go porwał, a wśród cyganów panuje przekonanie, że jak ktoś porwie kobiete to wtedy może ją poślubić. Tak samo u Reptile`a, kto go porwie, ten staje się jego panem [/quote]

A ja słyszałem, że Reptile podczas treningu wpadł do wody, a ponieważ nie umiał pływać to Scorpion go uratował. I teraz w zamian za uratowanie Reptile musi spłacać swój dług wdzęczności. Bo jak mówi stare rumuńskie przysłowie: http://www.youtube.com/watch?v=ZALHkymC0cY .


Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 01, 2009, 02:41:56 pm »
A ja słyszałem, że Reptile podczas treningu wpadł do wody, a ponieważ nie umiał pływać to Scorpion go uratował. I teraz w zamian za uratowanie Reptile musi spłacać swój dług wdzęczności. Bo jak mówi stare rumuńskie przysłowie: http://www.youtube.com/watch?v=ZALHkymC0cY .
O tak, święte słowa płyną z legendy o tytanowym Januszu, lecz ja słyszałem że Reptile umie chodzić po wodzie i na tym filmiku idealnie widać, że jednak Reptile sobie doskonale radzi na wodzie http://www.youtube.com/watch?v=KSLUwmJOo_M
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2009, 02:46:56 pm wysłana przez Adept »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 01, 2009, 10:56:27 pm »
Adept i N-S jak będziecie tyle ćpać to w końcu powstanie wasza kontynuacja Mortala T.Kombata.

Miałem różne podejrzenia co do założeń fabularnych T. Kombata ale twoje wyjaśnienie, Adepcie co do pytania o SeKtora jest powalające. Za to co do twojego wyjaśnienie, Ninja-Spectre o rumuńskim przysłowiu, już bym uwierzył gdybym nie przypomniał sobie że Reptile zna zatteriańskie przysłowia a one są najmądrzejsze ze wszystkich przysłowiów. Więc Scorp nie mógł go tym usidlić... To musiało być coś innego N-S, Musiało!

Jak dziś pamiętam areny rysowane (jako plansze) zestawem kredek co to w tv reklamowały takie potwory, że niby niełamiące czy coś;p HARD STYLE:D 
Taaaa... Kredkozaurus i ten drugi... pamiętam... kończyłem wtedy podstawówkę....
Też je miałem. to były kredki Contte czy jakoś tak..... Miały strasznie mdłe kolory, a feee...

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 02, 2009, 09:30:29 am »
Mnie najbardziej zastanawia po co Scorpion miałby zabierać moc Shao Kahna skoro go tylko interesuje zemsta na Quan Chi i po co miałby brać Reptile na służbę skoro on zawsze woli działać sam

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 03, 2009, 02:36:41 am »
Czemu miałby zabierać moc Kahna? Pewnie po to by zbajerować Kitanę i wyjechać na zasłużony urlop ;D

Swoją drogą ja widzę historię nowego Mortala tak:

"Zwycięstwo Liu Kanga w Mortal Kombat było mitem... Mnisi wymyślili tą historię aby utrzymać "ludzkiego ducha"  ;) Od dawna wiadomo, że siły "złego" mają większą moc. Jest tylko jedna przeszkoda w zdobyciu Królestwa Ziemskiego. Stary bóg (tutaj wstawcie sobie imię starego boga) nieśmiertelny, niezwyciężony obrońca ziemi. Jednak Quan Chi, Kahn (no ktokolwiek zły) ma coś co bóg owy pragnie (tu wstaw sobie życzenie boga) i przestaje otaczać naszą planetę protekcją. Walka bedzię bardzo trudna... bla bla bla... ;D

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 10, 2009, 08:05:32 pm »
Dzięki Adept że wytłumaczyłeś o co chodz (nie wszystko wytłumaczyłeś jak trzeba ale już trudno)i,ale teraz pisze kontynuacje pod tytułem ''Bitwa Najmocniejszych''
3 lata temu czyli w roku 2010.Scorpion został pokonany przez Saibota,a Quan Chi zginął z rąk młodszego Sub-Zero.Kitana razem z Jade uciekła z Tajemniczego Wymiaru.
Obecnie była wiosna 2013,Cage wyjechał na tajną misje do Barcelony.Shang Tsung wyszefł z podziemia.Scorpion został pokonany i trafił do Barcelony,zgubił maske i zamienił sie w człowieka.Zamiast gołej czaszki miał zwykłą głowe.Rayden zmienił strone mocy i został sługą Shang Tsunga.Shang Tsung postanowił urządzić turniej MK,gdzie przyśle najlepszych wojowników czyli:Scorpiona,Sub-Zero,Cage'a,Kitana,Jade.Zwyciężca bierze moce Tsung'a i jest najsilniejszym wojownikiem na świecie.Więc zaczeła sie walka,na początku Scorpion walczy z Subem.Scorp zamordował Suba.Po chwili Quan przybył na pole bitwy,w postaci Sektor bombarduje Scorpa i teleportuje go do Wiecznego Więzienia.Później Kitana i Jade znikają nie wiadomo gdzie,a Cage wygrywa z Shangiem.Później zabija odrodzonego Quana i to bybyło na tyle.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 10, 2009, 08:58:05 pm »
No Tekken kombat jak zwykle wymiata  ;D. Jak Scorpion w 2013 trafi do Barcelony, to Sub Zero musi trafić do Realu.
Ale podobno rok wcześniej ma byc koniec swiata  ;D.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 10, 2009, 10:49:49 pm »
Mi najbardziej się podoba ;)
3 lata temu czyli w roku 2010.

Jak zwykle czekamy na opinię SlaveMe`go który wypunktuje fabularne gnioty typu:
Rayden zmienił strone mocy i został sługą Shang Tsunga.
Jaki interes miałby Rayden by służyć Shangowi? Przecież Shang nawet nie jest bogiem. Jest nikim w porównaniu z Shao Kahnem. Itd. itd. ;D

Luna

  • Gość
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 10, 2009, 10:55:15 pm »
Może pragnie aby Shang nauczyło go puszczać legendarne 3 czachy :D

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 11, 2009, 09:19:08 am »
No Tekken kombat jak zwykle wymiata  ;D. Jak Scorpion w 2013 trafi do Barcelony, to Sub Zero musi trafić do Realu.
Ale podobno rok wcześniej ma byc koniec swiata  ;D.
Niech sobie Sub trafi do Madrytu :].A pozatym kto powiedział że MK musi nawiązywać do prawdziwego świata.A z resztą może jednak Polska nie zorganizuje EURO 2012 i c....

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 11, 2009, 12:31:58 pm »
Umarłem i trafiłem do piekła.....

Dzięki Adept że wytłumaczyłeś o co chodz (nie wszystko wytłumaczyłeś jak trzeba ale już trudno)i,ale teraz pisze kontynuacje pod tytułem ''Bitwa Najmocniejszych''
A dlaczego nie ma bossów typu Shao, Goro, Kintaro skoro to Bitwa Najmocniejszych?

3 lata temu czyli w roku 2010.
To w którym roku my żyjemy? Jezusie! Jesteśmy w Matrixie!

Scorpion został pokonany przez Saibota,a Quan Chi zginął z rąk młodszego Sub-Zero.
Dobra, kumam Sub Brothers zabijają Scorpiona i Chi

Kitana razem z Jade uciekła z Tajemniczego Wymiaru.
Dlaczego? To ten sam wymiar z poprzedniej części który... ehym, penetrowała Jade?

Obecnie była wiosna 2013,Cage wyjechał na tajną misje do Barcelony.
do Barcelony..... Dlaczego ze wszystkich miast w tym i innych światach misja Cage'a odbywa sie w Barcelonie.... [rezerwuje sobie prawo do ekranizacji filmowej nam już gotowy podkład muzyczny do tej sceny http://www.youtube.com/watch?v=FqhpUfkfODI&feature=related ]

Shang Tsung wyszefł z podziemia.Scorpion został pokonany i trafił do Barcelony,zgubił maske i zamienił sie w człowieka.Zamiast gołej czaszki miał zwykłą głowe.
ja bym tam wolał jakąś nie zwykłą np: Mokujina z +3|<|<3|\|/\....

Rayden zmienił strone mocy i został sługą Shang Tsunga.
Więc jest to crossover ze Star Wars,.... a najlepsze jest to że w Unicestwieniu dublerem Raidena był Ray Park- Darth Maul z I epizodu  :D  I na Boga! Jak Raiden mógł zostac sługa Shanga?!?!?!?!?!?

Shang Tsung postanowił urządzić turniej MK,gdzie przyśle najlepszych wojowników czyli:Scorpiona,Sub-Zero,Cage'a,Kitana,Jade.Zwyciężca bierze moce Tsung'a i jest najsilniejszym wojownikiem na świecie.
Po jakiego grzyba Shang miałby urządzać turniej w którym nagroda byłyby jego moce?!?!
To jest wręcz nie zrozumiałe....

Więc zaczeła sie walka,na początku Scorpion walczy z Subem.Scorp zamordował Suba.Po chwili Quan przybył na pole bitwy,w postaci Sektor bombarduje Scorpa i teleportuje go do Wiecznego Więzienia.
A dlaczego go nie zabił? w końcu Scorpion słynie z żądzy zemsty.... Będą z nim problemy...

Później Kitana i Jade znikają nie wiadomo gdzie,
Czy tylko mi sie wydaje ze Kitana i Jade tylko i wyłącznie cały czas znikają nie wiadomo gdzie?

a Cage wygrywa z Shangiem.Później zabija odrodzonego Quana i to bybyło na tyle.
A gdzie w tym wszystkim obłudny sługus Tsunga- Lord Raiden?

A jeszcze jedno: Co robi Johnny po wygranej w Turnieju i z mocą Shanga w plecaku?

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 11, 2009, 02:39:01 pm »
A jeszcze jedno: Co robi Johnny po wygranej w Turnieju i z mocą Shanga w plecaku?
Może przekazać moce innym członkom U.S. Special Forces w celach pomocznicych w walce ze złem
I mała prośba:Może wszytkie moje story-boardy wymarzonego MK i inne posty dotyczące przenieść do odzielnego tematu

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 11, 2009, 08:23:10 pm »
O dobry pomysł. Wydzielmy temat opowieści Tekkena kombata (trzymajcie się krzeseł  ;D).

Tylko jak Cage wchonął wszytkie moce Shanga to także jej ciemną stronę.


Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 11, 2009, 08:38:12 pm »

EDIT
Wiem że długo czekaliście na genialną kontynuacje no wiec,JEDŹMY Z TYM KOKSEM !
Jest 2015 rok.Przez moce Shang Tsunga,U.S. Special Forces w tym Cage mają ogromną moc i są źli.Scorpion dostał drugą szanse aby wrócić do świata żywych lecz podczas pobytu na ziemi musi zbawić Cage'a i U.S. Special Forces do piekła.
W tym czasie Kitana i Jade przebywają w kopalni Netherealm.Sub-Zero i jego młodszy brat siedzą odwłokiem bo nie mają co robić.Kahn w niewyjaśnionych okolicznościach ożywa.Kintaro przybywa po 8 latach z sekretnego,bunkru gdzieś podziemią w Hong Kongu.
Kung Lao wraca z ćwiczeń w Stowarzyszeniu Lotosa.A Quan dalej jest w formie Sektora.
Wszyszczy zostali zwołani przez Kahna i wtedy wreście zaczyna sie napierdalanka (sorry za wulgaryzm).Scoprion pokonuje Suba,Cage pokonuje Reptile'a i Kung'a.Quan atakuje Kintaro,biją sie 666 godzin(27 minut i 75 dni)aż pochwili robi sie wielki BUM ! i obaj znikają niewiadomo gdzie.W tym czasie Kitana całuje Cage'a poczym Cage zamienia sie w promień światła a potem w człowieka bez mocy Shanga i jest dobry.Znowu pojawia sie Kintaro i Quan Chi poczym Kung Lao razem z Cage'm rozwala ich obu i potem Kahna.Potem wszyszczy żyli długo i szczęśliwie.I co podobała sie bajeczka ? xD
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2009, 11:21:13 pm wysłana przez Tekken Kombat »