Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

Deception Help Me !!

(1/10) > >>

Jedu Sindel:
Mam pare pytanek, otóż dostałem deceptiona :D I przeszedłem tryb arcade, lecz nie odblokowała  mi się żadna postać (wiec poco go przechodzić ?? ) Co zrobić aby postaci mi się odblokowały ?

Po drugie, MK konquest, jak przejść przez ten pierwszy most ? jak chce przez niego przejść to strażnik mi daje z piechy. Trzeba ćwiczyć u Bo Rai Cho ? czy jak on tam miał.

Proszę o pomoc

Ninja-Spectre:
Wprawdzie nie grałem w to, ale z tego co wiem to w tych kryptach sa postacie. Tylko musisz gdzies sprawdzić w których.

Jedu Sindel:
Jak te krypty odblokować?? czy jest inny sposób ?

Death Dealer:
Po prostu musisz grać w "Koquest", po nitce do kłębka. Od questu do questu, dokładnie przeszukuj każdy obszar, każdy zakamarek.  Na swojej drodze znajdujesz skrzynie drewniane i złote -  i w nich są klucze dzięki którym możesz odblokować postacie, areny itp.

  Żeby nie zablokować się na jakimś etapie twórcy gry ułatwili nam to słupem światła w kolorze zielonym - sięga aż do nieba - wskazuje on aktualne miejsce w które powinieneś sie udać aby zaliczyć dany etap....

Pozdrawiam i miłej zabawy życzę

PS: Proponuje ustawić sobie niski poziom walk z komputerem przed włączeniem trybu Konquest, bo będzie rzeźnia, jest cholernie trudno ze względu na dodatkowe utrudnienia - mnie to osobiście frustrowało ( grałem na poziomie trudności MAX).

SlaveMe TortueMe KillMe:
Tak jak pisze Death Dealer i Ninja-Spectre postacie są w trumnach w krypcie a otwiera się je kluczami znalezionymi w konquest (tych trumien nie można kupić ). Gdzieś miałem listę tych najważniejszych jak znajdę to podeśle (chociaż powinny być listy na fanowskich stronach gdzieś widziałem nawet mapki z oznaczeniami skrzyń).
I to jest tak że postać możesz odblokować dopiero jak skończysz z nią trening  :( wiem głupie ale co zrobić....
Są tez takie patenty że niektóre skrzynie pojawiają sie tylko o pewnych porach dnia lub nocy
np ta od Liu jest w Edenii chyba tylko  w jakiś dzień tygodnia przez 1 h..

A jeśli chodzi o typa przy moście to musisz mu zajebać z czara
Żartowałem, sory , tak naprawdę musisz znaleźć kolesie który sprzedaje mięso (sprawdź stragany) i dać je strażnikowi. w późniejszych zadaniach też będzie dużo  korupcji prawie jak u nas...

Pozdrawiam

PS: Hej, tak sobie przypomniałem że jak ja grałem w Konquest to pamiętam ze chyba wszystkich postaci nie znalazłem. Nie kojarzę Goro, Kintaro i Motaro i Sheevy też nie. Z pamięci nie mogę wygrzebać Sektora ale raczej go znalazłem. Gdybyś na nich trafił dasz mi znać? Dzięki

Znalazłem :D:
EARTHREALM:
- Kenshi       - C-3  trumna ON
- Kira           - H-2  trumna SH
NETHERREALM:
- Sindel        - D-1  między 9pm a 4am  trumna SJ
CHAOSREALM:
- Havik         - H-4  trumna JS
OUTWORLD:
- Raiden        - E-3  trumna MA
- Li Mei         - F-7  trumna PD
- Tanya        - A-3 między 7pm a 12am trumna DI
ORDERREALM:
- Hotaru        - H-1 między 4am a 2 pm trumna OJ
EDENIA:
- Liu Kang      - G-8 trumna OT tylko w piątek o 12am

Jeśli chodzi o Jade i Noob-Smoke'a to nie musisz mieć klucza tylko kasę
Jade - trumna OI za 2417 Jade Koinsów
Noob-Smoke - trumna DM za 3642 Onyxowych Koinsów
Żeby zagrać Shujinko musisz ukończyć Konquest...
Good Luck and Good F**k  :D ;)

Powodzenia

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej