'

Autor Wątek: Mortal Kombat 9 Online!  (Przeczytany 8419 razy)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Mortal Kombat 9 Online!
« dnia: Stycznia 09, 2010, 10:29:48 pm »
Na stronie Mortal Kombat Universe zosta? zamieszczony przez jednego z u?ytkowników screenshot pokazuj?cy, jak Ed Boon gra w Mortal Kombat 9 na PS3.

Z pewno?ci? ekipa Eda Boona testuje, jak gra sprawuje si? online. Niestety nie wiemy na ile gra jest uko?czona i miejmy nadziej?, ?e jest to pierwszy krok do ?wie?ych informacji, których tak wyczekujemy.

Mo?emy zauwa?y? tak?e, ?e znajduj? si? zdobyte cztery trofea, ale jak poinformowa? pó?niej owy serwis, znajdowa?y si? one tam ju? wcze?niej. Pochodz? z MKvsDC Universe.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2010, 10:38:09 pm wysłana przez davidkoz »

Moon

• Gość
Odp: Mortal Kombat 9 Online!
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 09, 2010, 10:38:58 pm »
Testuj? zapewne ten "najlepszy online w fighterach EVER":D

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 09, 2010, 10:46:24 pm »
no z ca?? pewno?ci? testuj? gr? online, bo nie by?oby potrzeby gra? w ni? przy w??czonej us?udze online, no ale z drugiej strony, mo?e chcieli zamiesza? i poruszy? spo?eczno?? MK, ?e co? si? dzieje.

No nic, ciesze si?, ?e co? si? pojawi?o, niby nic, a co? i czekamy, czekamy na jakiekolwiek informacje.  Jak testuj? to niech co? o tym ju? nam powiedz? jak pokazali to na ?wiat?o dzienne.

Moon

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 09, 2010, 10:52:42 pm »
a tu info:

"We've got it. we have tested it...we FAILED":p

A tak na powa?nie, je?li wypali system I BALANS to powitam nowego mortala ze szczerym usmiechem na twarzy:D

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 10, 2010, 11:11:58 am »
U mnie b?dzie to raczej mina podobna do tej z twojego avatara :P

Moon

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 07, 2010, 06:32:39 pm »
Pozwoli?em sobie napisa? poni?szy tekst zainspirowany rozmow? z jednym z u?ytkowników tego forum. Zapraszam do lekturki.

Online marze? w fighterze.

Tyle by?o s?odkich s?ów o rewolucji trybu online w MK9, wi?c ja postanowi?em przedstawi? swoj? wizj?, tak? jaka wg mnie by?a by rewolucyjna <pami?tajcie, mówimy o grze – mordobiciu>.
Pomin? kwestie dobrego po??czenia, braku lagów, gry ogólno globalnej pozbawionej ograniczenia stref…w tym temacie wszystko pokaza?y ju? takie tytu?y jak Street Fighter 4 czy BlazBlue. Powiem tylko krótko, po choler? próbowa? budowa? silnik, skoro ch?opaki od emulacji  arcade na PC zrobili na tyle miazd??c? robot?, i? wielki Capcom wykupi? licencj?.
Przyjmijmy, ?e w ramach tej „rewolucji” dostaniemy powy?sze. Ja jednak pokusz? si? o kilka „gdyba?”, które to wg mnie faktycznie mog?y by by? rewolucyjne je?li chodzi o fightery, mimo ?e poniek?d zapo?yczone z kilku produkcji – ja zbior? je do kupy i dodam cos od siebie.

1)System rang – spotykane ju? praktycznie wsz?dzie, jednak ja bym tutaj doda? kilka opcji:
•   Po pierwsze rangi w dó? za dissconnecty, za du?o po sieci kr??y idiotów którzy przegrywaj?c roz??czaj? si? i wtedy dobija si? to nie tylko na nich ale i na nas. Przyda? by si? zatem wska?nik nie tylko lv/walk/punktów/jako?? po??czenia, ale i cz?sto?ci dissconnect. To ju? by?o w BlazBlue ale zebra? do kupy i wstawi? w MK – sprawa pierwszorz?dna.
•   W??czenie filtra graczy online po statystykach, ZW?ASZCZA tych którzy si? notorycznie roz??czaj? przyda?o by si? banowa? na wyzywanie nas na pojedynek.
•   Rangi okre?laj? poziom dost?pu do trybu tournament – o tym za moment.

2)Tournament – spodoba?o mi si? to rozwi?zanie w Street Fighter 4. Mo?esz systematycznie podnosi? swoj? rang? bior?c udzia? w turniejach. Dzia?a to na zasadzie takiej, ?e jest powiedzmy 8 graczy do jednego tournamentu. Wygrany otrzymuje promocj? rangi i mo?e gra? w tournamencie wy?szego poziomu. Wiadomo – trzeba wygra? te walki pod rz?d aby awansowa?. Tutaj nie ma miejsca na walki „ustawiane”, pe?na losowo??, kto? si? zg?osi do takiego turnieju, jest przydzielany losowo do którego? z losowo ustawianymi 7 innymi zawodnikami. O ile w trybie walk gdzie mo?na wysy?a? zaproszenia – ?atwo jest oszuka? i nabi? rang? na koledze o 100 lv wy?szym – tak w takich zawodach nie ma takowej opcji. Skazani jeste?my na skill. Podczas gdy normalne pojedynki 1 na 1 dawa?y by nam EXP i LV, tak turnieje podnosi?y by nam rangi osobnego rodzaju, tutaj w?a?nie wida? by by?o sill.

3)System gildii – mia? pojawi? si? w King of Fighters XII, wysz?o bardzo ?rednio lub wcale. Generalnie pomys? sam w sobie jest genialny. Moja jego wizja:
•   Na gildi? przypada powiedzmy do 30 zawodników (ograniczenie musi by? aby by?o sprawiedliwie)
•   Ka?dy gracz ma wewn?trznie gildyjn? pozycj? ustawian? na podstawie walk z kolegami z gildii, najwi?kszy rang? decyduje czy gildia podejmuje ewentualne wyzwania ze strony przeciwników, jest ogólnie rzecz bior?c decydentem gildyjnym. Wiadomo – taka osoba mo?e si? zmienia? je?li jej poziom spadnie i inny cz?onek gildii zdob?dzie wi?cej pkt. Teoretycznie wi?c nawet Kober by? by w stanie rz?dzi? cho? raz:p
•   Emblem gildyjny widoczny na karcie zawodnika, opracowany w grze w edytorze i wysyany na serwer tak, aby ka?dy gracz online go widzia?.
•   Generalna tabela z rangami gildii, tak by mo?na by?o powalczy? ?wiatowo z innymi gildiami. Wyobra?cie sobie gildi? Forum MK Center:)
•   Nie chodzi mi tutaj o ?adne dodatkowe profity poza samym pokazaniem, ?e Polacy gra? potrafi?.
•   Walki gildyjne na zasadzie powiedzmy x vs x zawodników, np. 5 na 5. Wy?ej wymieniony gildyjny boss decydent mia? by tutaj decydowa? o kolejno?ci wystawiania zawodników, tak samo druga strona. Na tej podstawie tworzy?y by si? match-up’y. Wygrana gildia dostaje punkciki, przegrana traci.
•   Omijamy tutaj czysto RPGowe podej?cie typu wojny gildii i alianse, tutaj by chodzi?o jedynie o pot?g? na scenie ?wiatowej.

4)System walk poza rangowych, invite, losowych, obs?uga headseta – standardy. Mnie osobi?cie np. przypad? do gustu jeszcze patent z Street Fightera 4 gdzie to mo?na by?o w??czy? opcj? pod??czania si? graczy w trybie arcade. Dzia?a?o to na tej zasadzie, ?e graj?c sobie w trybie arcade, ci?gle by?e? widoczny jako dost?pny online, je?li kto? si? dosiada? – pojawia?o si? standardowe info „Here Comes a Challanger”.

Pomijam ogólnie mo?liwo?? customizacji postaci, mam szczer? nadziej?, ?e takowa si? nie pojawi w Mortal Kombat NIGDY. Gdy widz? online w tekkenie postacie z gównami na g?owach, ró?owe i cholera wie jakie jeszcze…to nie jest cool. Tyle w temacie.

Ca?y ten tekst jest tylko lu?nym gdybaniem co by mi si? podoba?o, czego bym chcia?…tylko i wy??cznie od trybu online. Tematy jak gameplay, budowa trybu single itd. To osobna bajka i zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Dla mnie podstaw? oceny gry b?dzie wypadkowa online, systemu i balansu.
Dzi?ki za przeczytanie:)

Offline Mati

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 10, 2010, 01:11:16 am »
Nom powiem ze ten pomysl z gildiami mi sie bardzo podoba ... Jaka by byla najlepsza gildia ? Polska ;d Bysmy pokazali tym leszczom z innych krajow jak Polacy graja w Mortal Kombat ehh  8) Gratki dla ciebie Moon

Moon

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 11, 2010, 02:59:50 pm »
http://www.gametrailers.com/video/upgrades-interview-ufc-undisputed/61794

Gdzie? oko?o 5:20. Ci ludzie chyba czytaj? moje my?li. TAK POWINIEN wygl?da? online jak ten pan to t?umaczy.

Przy okazji dodam, ?e ten kole? w przeciwie?stwie do Boona wody w usta nie nabierze.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 11, 2010, 03:36:12 pm »
UFC nie by?o bez wad. Jak siada jeden cios to powtarzasz go i powtarzasz i ogl?dasz t? sam? sekwencje odruchów przez 5 sekund co czyni ju? Mortal Kombat Vs Dc Universe bardziej zjadliwe do ogl?dania. Po drugie wiele firm tak samo patrzy na fora Internetowe sugeruj?c si? opiniami graczy. Jak chocia?by StarCraft które wycofa?y Thora z gry poniewa? zdaniem fanów by?aby to za pot??na jednostka Terran (Nie mówi?c ju? o ci?g?ych modyfikacjach zdolno?ci jednostek. Temu odj??, temu doda?, bla bla bla). To po prostu Ed Boon jest ciulem i nie patrzy na opinie, lub  po prostu nie umie robi? gier 3d o czym przekona? si? Moon graj?c w Mk vs Dc.

A co do Gildii to w latach 1998 - 2003 Gildie o ma?o co nie doprowadzi?y do ca?kowitego roz?amu Internetowych rozgrywek.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Moon

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 11, 2010, 04:38:09 pm »
Adept ale tutaj mowa o online i tylko online i TYLKO w fighterach. I system gildi jest bardzo dobrym pomys?em.