'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Co z tym forum?  (Przeczytany 6956 razy)

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 26, 2007, 08:56:32 pm »
My?le ?e lepiej b?dzie jak Bodzio wystawi stosowny temat, bo bez niego to ani rusz ;).
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline Hero

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 26, 2007, 09:20:47 pm »
No racja Bodzio musi najpierw ustali? i najlepiej aby Bodzio te? sam wybra? kandydature bo to tak mo?e ka?dy si? zg?osi? a powinni by? tylko ci którzy s? najaktywniejsi na tym forum.
_____________________FURY MK_________________________

Bodzio

• Gość
Co z tym forum?
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 26, 2007, 10:16:53 pm »
Chcecie wybierac - nie ma sprawy. Zrobcie to jak chcecie (ankieta lub po prostu niech kazdy napisze kogo chce i podliczycie glosy) i kiedy chcecie. Ale jak juz to zrobicie to wtedy jeszcze ja bede musial zaakceptowac ta osobe; mam pewne wymagania o ktorych pisal tutaj nie bede. Jak mi nie przypasuje to bede sie zastanawial nad drugim wygranym.

Wbrew pozorom nie ma Was duzo i zapewne bedziecie wybierac z kilku osob aktywnym na forum. Ah, od razu mowie - zarejestrowani w tym roku niech nawet nie probuja bo sa skazani na przegrana ;)

Offline Hero

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 26, 2007, 10:34:58 pm »
To ja w takim razie proponuje da? do kandydatury wszyskich u?ytkowników którzy s? conajmniej zajerestrowani od zesz?ego roku i napisali przez ostanie pare dni powy?ej 5 postów aby by?o wiadomo ?e jest aktywny na tym forum. Najwy?ej ten co wygra nie bedzie chcia? by? to wybierze si? tego co zajmie 2 miejesce.
___________________FURY MK_______________________

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 27, 2007, 03:13:26 pm »
Dobra to mam teraz pytanie, zak?adamy nowy temat?  i  do jakiego dzia?u go da? ?eby wszyscy wiedzieli.
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline Hero

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 27, 2007, 04:04:43 pm »
Zajerestrowani u?ytkownicy b?d? widzieli gdzie jest, niche b?dzie w INNE. Czyli tak kandydaci to Smoke, Sicku i Sim jak chce to te? mo?e by?, ja nie b?de bra? udzia?u, za?o?e ten temat o 18 i przez tydzie? b?dzie odbywa?o si? g?osowanie :)
___________________FURY MK______________________

Offline Hero

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 27, 2007, 09:03:00 pm »
Temat z wyborami zosta? zamkni?ty. Ja wybra?em tych kandydatów którzy spe?niali wymagania bodzia,  w poprzednim po?cie w tym temacie napisa?em wyra?nie ?e ten kto wygra wybory nie b?dzie musia? si? zgodzi? wi?c dlatego da?em Sima i Sicku, gdyby który? z nich wygra? to móg?by sie wypowiedzie? czy chce a jak nie to ten kto zaj?? 2 miejsce.
_________________FURY MK______________________

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 28, 2007, 07:43:40 am »
No có? to moge si? waln?? w ?eb za nie dok?adne czytanie postów. Nast?pnym razem przeczytam 2 razy. No ale ?eby nie offtopowa?. Nie uwa?asz Bodzio ?e Mk4 i Mk Gold powinno nale?e? do dzia?u Mortal Kombat 3d? Bo o ile to prawda ?e jest to ju? klasyka, to zdrugiej strony jest to te? w 3d i k?óci si? jedno z drugim.

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
Co z tym forum?
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 28, 2007, 08:31:30 am »
Mortal Kombat 4 i Mortal Kombat Gold s? gr? 3D ale nie do konca. Niestety nie jest to pe?en 3D. Poniewaz nie porusyamy sie swobodnie po arenie tak jak to ma miejsce od MK5!! Gry s? naprawde klasykami MK Gold mia?o swoj? premiere 9.9.99r Wiec troche lat mine?o wie? mo?na ju? nazwac te gry klasykami.

Offline Hero

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 28, 2007, 02:04:23 pm »
Tak Maniak ma racje MK4 nie jest pe?en 3D. Powsta? na konsole ju? nowej generacji ( na tamte czas PSX itp.) ale by? bez porównania z innymi pó?niejszymi grami np. Tomb Raider czy Gran Turismo. A wszyscy wiedz? dobrze ?e MK4 i Gold to zdecydowane klasyki seri MK.
_________________FURY MK_______________________

Bodzio

• Gość
Co z tym forum?
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 28, 2007, 03:31:17 pm »
Cytat: "SmoKe"
Nie uwa?asz Bodzio ?e Mk4 i Mk Gold powinno nale?e? do dzia?u Mortal Kombat 3d? Bo o ile to prawda ?e jest to ju? klasyka, to zdrugiej strony jest to te? w 3d i k?óci si? jedno z drugim.

Wyprzedzono mnie w odpowiedzi ;) Wszedzie MK4 i Gold sa uwazane za klasyki i slusznie.