'

Autor Wątek: Co z tymi turniejami?  (Przeczytany 2010 razy)

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Co z tymi turniejami?
« dnia: Marca 25, 2007, 10:56:30 am »
Nie wiem czy to dobry dzia?. W ka?dym razie jak w temacie, niech kto? mi powie to z?y omen? Zorganizowali?my turniej z Devile no i nie wypali?o ( no g?ównie z barku czasu ;P). Dalej by?o jakie? og?oszenie turnieju ale znik?o w czelu?ciach forum. Teraz jest mk2 ale co? stane?o w martwym punkcie. Zastanawia mnie jedno jak to jest, przecie? jest tylu fanów mk dlaczego tak ma?o osób si? zapisuje. Czemu tak?e jak ma doj?? do gry to zawsze co? musi nie wypali?? Oczekuje w tym temacie wypowiedzi na temat turniejów które ju? by?y, b?d?. Jak to by?o zorganizowane, jakby?cie to Wy zrobili i dlaczego si? nie uda?o.
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline Hero

• U?ytkownik
Co z tymi turniejami?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2007, 02:33:21 pm »
Ostatnio Hardy chcia? zrobi? turniej w MK i MK2 ale by?o za ma?o wiary, chyba tylko chcia?o gra? 5 osób a ?eby by? dobry turniej to musi by? z 10-15. Ja jestem ca?y czas gotowy na gre niech tylko ch?tni si? znajd? :)
___________________FURY MK______________________

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Co z tymi turniejami?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 27, 2007, 07:12:24 pm »
Mam nadzieje ?e w czerwcu, kiedy dla wielu b?dzie ju? wolne, ale jeszcze nie wyjad? uda si? zrobi? porz?dnu turniej. My?le ?e drugim terminem b?dzie sierpie? czyli po sesjach, bo przecie? cz??? u?ytykowników forum jest na studiach. Wiesz powiem szczerze do tego trzeba si? porz?dnie przygotowa? i naprawde tego chcie? bo inaczej jest klapa.
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline Sim

• U?ytkownik
Co z tymi turniejami?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 27, 2007, 10:52:51 pm »
Zgadzam si? z przedmówc?, trzeba odpowiednie terminy ustali?, ?eby by?o jak naj t?oczniej. W?a?nie ten czerwiec i sierpie?.
W ko?cu wielki turniej odbywa? si? raz na 100 lat wi?c ka?dy na ten termin potrafi? znale?? czas :P