'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: LIGA online w MK9 [PS3]  (Przeczytany 7862 razy)

Offline Vol

• U?ytkownik
LIGA online w MK9 [PS3]
« dnia: Maja 07, 2011, 03:40:51 pm »
Witam.

Mam przyjemno?? og?osi?, ?e na portalu gieroliga.pl zorganizowana b?dzie pierwsza polska liga w Mortal Kombat (2011) (obecna edcycja na razie jest jedynie na PS3, edycje xbox oraz tagowe rusz? pó?niej). Organizacj? zaj?? si? Nanika, wi?c o wszelkie info mo?na pyta? przeze mnie, lub bezpo?rednio jego. Je?li zapisze si? 24++ osób do pierwszego sezonu, to Nanika od siebie dok?ada bon PSN o warto?ci 100z?, a w wypadku gdy ch?tnych b?dzie du?o wi?cej to sam portal gieroliga równie? mo?ne co? od siebie dorzuci?. Je?li zbierzemy sensown? baz? regularnych graczy to (jak ju? wst?pnie ustali?em) mo?e sama Cenega zainteresuje si? patronatem oraz sponsoringiem. Wi?c pomijaj?c sam? przyjemno?? z grania, bior?c udzia? mo?esz urwa? jak?? skromn? nagrod? dla siebie i przy okazji pomóc budowa? nam spo?eczno?? eSportu.

WA?NE: ZAPISY TRWAJ? DO MOMENTU STARTU PSN (zapisywa? si? jak najszybciej!!!)

(?eby rozwia? w?tpliwo?ci - Nanika oraz ja bierzemy udzia? w organizowanej przez nas lidze. Je?li wygra Nanika to nagrod? przeka?e na poczet nast?pnego sezonu ligi. Je?li wygram ja... nie podj??em jeszcze decyzji:P)

Rejestrujcie si? i zapraszajcie znajomych. Niewa?ne, czy gracie pr0 czy 4fun, wa?ne by by?o nas jak najwi?cej!:) Rozreklamujcie te? lig? po innych forach (istnieje jakie? polskie forum Mortal Kombat, ju? od tygodnia 'czekam' na mail aktywacyjny do konta:D)

Wa?ne linki:
REGULAMIN: http://gieroliga.pl/mk/l59/regulamin     // je?li macie sensowne pomys?y zwi?zane z waszym do?wiadczeniem w organizowaniu lig/turniejów to napiszcie co powinno zosta? zmienione.
STRONA LIGI: http://gieroliga.pl/mk/l59
NEWS NA GIEROLIDZE: http://gieroliga.pl/news/206/Mortal_Kombat_start_ligi_1v1_na_platformie_PS3
Never underestimate the power of friendship!

Offline Cobra

• U?ytkownik
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 07, 2011, 03:57:53 pm »
Jestem ?wi?cie przekonany, ?e nie wygrasz tej ligi, poniewa? Twoja technika opiera si? na spamowaniu 2 atakami. Nie ukrywajmy - wygra?e? na farcie te mistrzostwa dzi?ki spamowaniu rollem... Jeste? po prostu s?abym graczem i udowodnili Ci to na turnieju w Londynie, gdzie dosta?e? na starcie po du*ie.. G?ównym powodem dzi?ki któremu zapisz? si? do tej ligi nie b?dzie kasa tylko u?wiadomienie Ci, ?e jeste? marny.
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2011, 04:02:22 pm wysłana przez Cobra »

Offline Vol

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 07, 2011, 04:05:32 pm »
@up

bo dok?adnie o tym jest temat:)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 07, 2011, 04:52:52 pm »
A co do tre?ci posta: W ligach retro Mortali mamy ju? wi?ksze pule nagród ni? ?askawa komercyjna Gieroliga dorzuca. Dlatego osobi?cie wol? niekomercyjne inicjatywy ze sprawdzonymi lud?mi ni? tego typu akcje z lud?mi, których w scenie MK nikt nawet nie zna.

Adept.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 08, 2011, 07:39:25 am »
A odk?d Adept ma PS3 :P Nie, no rozumiem, ?e wypowiada?e?, si? odno?nie ca?ego og?oszenia turnieju i jego nagród ;)

@Cobra - S?uchaj, ?e masz racje to teoretycznie wiadomo, ale nie powiniene? chyba traktowa? tak swojego bli?niego no nie? Zw?aszcza, ?e wygra? on ten turniej... co prawda ka?dy wie w jaki sposób, i ?miem powiedzie?, ?e nawet moja technika jest znacznie bardziej urozmaicona, ale jednak... a tak btw to czemu Cobra nie pojecha?e? na turniej i nie skopa?e? mu ty?ka, co?! ;>

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 08, 2011, 11:38:22 am »
A odk?d Adept ma PS3 :P Nie, no rozumiem, ?e wypowiada?e?, si? odno?nie ca?ego og?oszenia turnieju i jego nagród ;)

@Cobra - S?uchaj, ?e masz racje to teoretycznie wiadomo, ale nie powiniene? chyba traktowa? tak swojego bli?niego no nie? Zw?aszcza, ?e wygra? on ten turniej... co prawda ka?dy wie w jaki sposób, i ?miem powiedzie?, ?e nawet moja technika jest znacznie bardziej urozmaicona, ale jednak... a tak btw to czemu Cobra nie pojecha?e? na turniej i nie skopa?e? mu ty?ka, co?! ;>
Bo nikomu z nas nie chcia?o si? jecha? pó? Polski na turniej w demo;)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 08, 2011, 11:41:45 am »
Kilka osób pojecha?o. Jednak upili si? w mieszkaniu Wolfa, dlatego przegrali  ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2011, 11:46:18 am wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Vol

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 08, 2011, 03:36:14 pm »
1. mo?ecie twierdzi?, ?e mam ma?o rozmait?/chujow? technik? - gram ?eby wygrywa?, nie ?eby ?adnie wygl?da?o i by?o rozmaicie. Jak by?em w stanie rozwali? ludzi 3 klawiszami na krzy? (i mam pewno??, ?e dzia?a), to po co mam u?ywa? wi?cej (i ryzykowa?)? Nie chc? tematu zaczyna? od nowa. Mo?ecie poczyta? na forum backdashu, tam jest moja dok?adna relacja oraz opisane moje podej?cie do gry.

2. Co by nie gada? twierdzenie, ?e mia?em 'fuksa' jest smutne, bo ju? sam fakt, ?e w finale spotka?em si? z bratem, który gra? tak samo wklucza fuksa. Po prostu poziom turnieju by? do?? s?aby. Znam graczy na równym (a obecnie lepszym) poziomie ode mnie. Cho?by Frizen i Oskar z tekkenowej sceny wczoraj mnie ?adnie t?ukli.

2 i pó?. Ja jako? t?uk?em si? z Wroc?awia, ?eby zagra? w demo, wi?c na ludzi, którzy mówi?, ?e by mi wt?ukli i s? zajebi?ci a nawet nie dojechali/zachlali na dzie? przed, patrz? z przymru?eniem oka. Albo podchodz? powa?nie do sprawy, albo s? zwyk?ymi p?aczkami i hejterami.

3 i najwa?niejszy punkt: Je?li jestem taki chujowy to udowodnijcie to, zapiszcie si? do gieroligi i skopcie mi ty?ek. Wystarczy, ?e traficie do tej samej grupy co ja/brat  (grupy pewnie pi?cio-osobowe, wi?c 33% szans, ?e wam si? uda) i na bank zagracie ze mn? kilka meczyków.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2011, 03:38:42 pm wysłana przez Vol »

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 08, 2011, 04:17:28 pm »
Och przesta? ju?. Ja równie? w turniejach gram by wygrywa?. W Mistrzostwach Polski w MK II w Kraku gra?em na pa?? Mileen? oraz Liu i wcale nie wygl?da?o to ?adnie. Jednak ró?nica polega na tym, ?e gdyby nie zbieg okoliczno?ci, nigdy nie by?bym na podium i mówi? o tym otwarcie, ?e mia?em farta. Dlatego jestem tego samego zdania, ?e jak dzia?a to po co zmienia? taktyk?. ?wiadczy to tylko o s?abym poziomie imprezy oraz o braku ogrania w demo. A hejting ludzi prawdopodobnie pochodzi z tego, ?e nie imponujesz niczym, a podczas relacji na ?ywo mówi?e?, ?e jeste? dobry. Równie? tutaj napisa?e?, ?e jeszcze nie wiesz co zrobisz je?li wygrasz Ty zamiast Naniki. Wiesz, ludzi raczej denerwuje taka butno??, zw?aszcza ?e jeste? obcym ch?opem dla ludzi, którzy z bijatykami za pan brat. Pyta?em si? kilku osób ze sceny Tekkena i Mortala o Ciebie i raczej ma?o kto o Tobie mo?e co? wi?cej powiedzie?. Dlatego wi?cej skromno?ci, a na pewno wiele zdzia?asz. A eSport bijatyk jest na dobrym kursie. Niedawno przecie? dosta?e? ofert? wspó?pracy na najwi?kszym w Polsce portalem odno?nie bijatyk, czy? nie? Wi?c nie rozumiem czemu ?alisz si? wszystkim, ?e ka?dy dooko?a jest przeciwko Tobie i Twojej lidze.

Po drugie, to wcale nie by? fuks, ?e wygra?e?. Po prostu taka specyfika grania w czteropostaciowym turnieju, z graczami praktycznie nie umiej?cymi kara? takie ewidentne akcje. Wi?c mistrzostwo Polski w demo MK9 jak najbardziej Ci si? nale?y, co nie znaczy, ?e ludzie nie mog? komentowa? takiego sposobu gry, prawda?
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2011, 04:42:58 pm wysłana przez Adept »

Offline bronku_sub_zero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 08, 2011, 08:26:55 pm »
ja tam jestem zapisany, zobaczymy tych mistrzow Polski MK9 ....

Offline Vol

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 08, 2011, 08:31:39 pm »
Ale ja przyznaj? Ci racj?, ?e poziom imprezy by? s?aby i cho?by wczoraj gra?em z graczami, którzy wydaj? mi si? lepsi ode mnie. Powiedz mi, gdzie to ja si? tak wywy?sza?em, bo serio nie mog? sobie przypomnie?.

Kiedy podczas relacji na ?ywo twierdzi?em ?e 'jestem dobry' w jaki? wywy?szaj?cy si? sposób?

Je?li kiedykolwiek twierdzi?em, ?e jestem dobry to odnosi?em si? do poziomu na tej imprezie (a szczerze mówi?c nie pami?tam tego w ogóle). Z tego co pami?tam to powiedzia?em, ?e "ci??ko powiedzie? jaki poziom b?dzie w Anglii, i ?e dam z siebie wszystko".  Obietnica, ?e postaram si? dobrze reprezentowa? Polsk? to nieskromne stwierdzenie i butno???

Równie? tutaj napisa?e?, ?e jeszcze nie wiesz co zrobisz je?li wygrasz Ty zamiast Naniki.

?le zinterpretowa?e?. Napisa?em to jedynie, bo pomagam w organizacji turnieju i do?? dziwne by by?o, bym jak org mia? prawo do nagrody, wi?c t? spraw? powinienem jasno na?wietli?. I nie wa?ne jak du?e szanse ma ten 'org' (kimkolwiek by nie by?). A zastanawiam si? nad spraw? bo na dobr? spraw? ja zajmuj? si? tylko og?aszaniem turnieju i na tym si? moje organizatorskie obowi?zki ko?cz?, wi?c jestem bardziej 'uczestnikiem', który podj?? si? reklamy ni? orgiem.

Post na tym forum to wytnij/wklej z backdash i faktycznie o ile tam wszystko by?o oczywiste, o tyle tutaj ju? nie by?o, za co przepraszam.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 08, 2011, 08:49:48 pm »
No to w takim razie nie mam ju? nic do dodania. ?adnie si? wybroni?e?. A ja najwidoczniej ?le zrozumia?em i ca?a aura tych mistrzostw Polski w demo wcale nie pomaga?a. No có?, taka ju? dola Internetu, o nieporozumienia ?atwo. Powodzenia wi?c w walkach z Cobr? czy innymi, którzy koniecznie b?d? chcieli Ci? zniszczy? w grze  ;)

Bodzio

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 08, 2011, 08:51:28 pm »
(istnieje jakie? polskie forum Mortal Kombat, ju? od tygodnia 'czekam' na mail aktywacyjny do konta:D)

Je?li pojawi? si? problem przy rejestracji trzeba by?o pisa?.

To tak na marginesie :]

Offline Hanzo Hasashi

• U?ytkownik
  • No Pain, No Game !
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 08, 2011, 11:42:17 pm »
wiecie kto jest Dobry? Wtajemniczeni,ale nieliczni pewnie wiedz?;)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 08, 2011, 11:44:27 pm »
wiecie kto jest Dobry? Wtajemniczeni,ale nieliczni pewnie wiedz?;)

Je?li ten tekst ma ukryty przekaz to u?mia?em si? srogo  ;D Oczywi?cie zgadzam si? w zupe?no?ci  ;D