Autor Wątek: LIGA online w MK9 [PS3]  (Przeczytany 8594 razy)

Offline Vol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
LIGA online w MK9 [PS3]
« dnia: Maja 07, 2011, 03:40:51 pm »
Witam.

Mam przyjemność ogłosić, że na portalu gieroliga.pl zorganizowana będzie pierwsza polska liga w Mortal Kombat (2011) (obecna edcycja na razie jest jedynie na PS3, edycje xbox oraz tagowe ruszą później). Organizacją zajął się Nanika, więc o wszelkie info można pytać przeze mnie, lub bezpośrednio jego. Jeśli zapisze się 24++ osób do pierwszego sezonu, to Nanika od siebie dokłada bon PSN o wartości 100zł, a w wypadku gdy chętnych będzie dużo więcej to sam portal gieroliga również możne coś od siebie dorzucić. Jeśli zbierzemy sensowną bazę regularnych graczy to (jak już wstępnie ustaliłem) może sama Cenega zainteresuje się patronatem oraz sponsoringiem. Więc pomijając samą przyjemność z grania, biorąc udział możesz urwać jakąś skromną nagrodę dla siebie i przy okazji pomóc budować nam społeczność eSportu.

WAŻNE: ZAPISY TRWAJĄ DO MOMENTU STARTU PSN (zapisywać się jak najszybciej!!!)

(żeby rozwiać wątpliwości - Nanika oraz ja bierzemy udział w organizowanej przez nas lidze. Jeśli wygra Nanika to nagrodę przekaże na poczet następnego sezonu ligi. Jeśli wygram ja... nie podjąłem jeszcze decyzji:P)

Rejestrujcie się i zapraszajcie znajomych. Nieważne, czy gracie pr0 czy 4fun, ważne by było nas jak najwięcej!:) Rozreklamujcie też ligę po innych forach (istnieje jakieś polskie forum Mortal Kombat, już od tygodnia 'czekam' na mail aktywacyjny do konta:D)


Ważne linki:
REGULAMIN: http://gieroliga.pl/mk/l59/regulamin [nofollow]     // jeśli macie sensowne pomysły związane z waszym doświadczeniem w organizowaniu lig/turniejów to napiszcie co powinno zostać zmienione.
STRONA LIGI: http://gieroliga.pl/mk/l59 [nofollow]
NEWS NA GIEROLIDZE: http://gieroliga.pl/news/206/Mortal_Kombat_start_ligi_1v1_na_platformie_PS3 [nofollow]

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 07, 2011, 03:57:53 pm »
Jestem święcie przekonany, że nie wygrasz tej ligi, ponieważ Twoja technika opiera się na spamowaniu 2 atakami. Nie ukrywajmy - wygrałeś na farcie te mistrzostwa dzięki spamowaniu rollem... Jesteś po prostu słabym graczem i udowodnili Ci to na turnieju w Londynie, gdzie dostałeś na starcie po du*ie.. Głównym powodem dzięki któremu zapiszę się do tej ligi nie będzie kasa tylko uświadomienie Ci, że jesteś marny.
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2011, 04:02:22 pm wysłana przez Cobra »

Offline Vol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 07, 2011, 04:05:32 pm »
@up

bo dokładnie o tym jest temat:)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 07, 2011, 04:52:52 pm »
A co do treści posta: W ligach retro Mortali mamy już większe pule nagród niż łaskawa komercyjna Gieroliga dorzuca. Dlatego osobiście wolę niekomercyjne inicjatywy ze sprawdzonymi ludźmi niż tego typu akcje z ludźmi, których w scenie MK nikt nawet nie zna.

Adept.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 08, 2011, 07:39:25 am »
A odkąd Adept ma PS3 :P Nie, no rozumiem, że wypowiadałeś, się odnośnie całego ogłoszenia turnieju i jego nagród ;)

@Cobra - Słuchaj, że masz racje to teoretycznie wiadomo, ale nie powinieneś chyba traktować tak swojego bliźniego no nie? Zwłaszcza, że wygrał on ten turniej... co prawda każdy wie w jaki sposób, i śmiem powiedzieć, że nawet moja technika jest znacznie bardziej urozmaicona, ale jednak... a tak btw to czemu Cobra nie pojechałeś na turniej i nie skopałeś mu tyłka, co?! ;>

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 08, 2011, 11:38:22 am »
A odkąd Adept ma PS3 :P Nie, no rozumiem, że wypowiadałeś, się odnośnie całego ogłoszenia turnieju i jego nagród ;)

@Cobra - Słuchaj, że masz racje to teoretycznie wiadomo, ale nie powinieneś chyba traktować tak swojego bliźniego no nie? Zwłaszcza, że wygrał on ten turniej... co prawda każdy wie w jaki sposób, i śmiem powiedzieć, że nawet moja technika jest znacznie bardziej urozmaicona, ale jednak... a tak btw to czemu Cobra nie pojechałeś na turniej i nie skopałeś mu tyłka, co?! ;>
Bo nikomu z nas nie chciało się jechać pół Polski na turniej w demo;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 08, 2011, 11:41:45 am »
Kilka osób pojechało. Jednak upili się w mieszkaniu Wolfa, dlatego przegrali  ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2011, 11:46:18 am wysłana przez Adept »

Offline Vol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 08, 2011, 03:36:14 pm »
1. możecie twierdzić, że mam mało rozmaitą/chujową technikę - gram żeby wygrywać, nie żeby ładnie wyglądało i było rozmaicie. Jak byłem w stanie rozwalić ludzi 3 klawiszami na krzyż (i mam pewność, że działa), to po co mam używać więcej (i ryzykować)? Nie chcę tematu zaczynać od nowa. Możecie poczytać na forum backdashu, tam jest moja dokładna relacja oraz opisane moje podejście do gry.

2. Co by nie gadać twierdzenie, że miałem 'fuksa' jest smutne, bo już sam fakt, że w finale spotkałem się z bratem, który grał tak samo wklucza fuksa. Po prostu poziom turnieju był dość słaby. Znam graczy na równym (a obecnie lepszym) poziomie ode mnie. Choćby Frizen i Oskar z tekkenowej sceny wczoraj mnie ładnie tłukli.

2 i pół. Ja jakoś tłukłem się z Wrocławia, żeby zagrać w demo, więc na ludzi, którzy mówią, że by mi wtłukli i są zajebiści a nawet nie dojechali/zachlali na dzień przed, patrzę z przymrużeniem oka. Albo podchodzą poważnie do sprawy, albo są zwykłymi płaczkami i hejterami.

3 i najważniejszy punkt: Jeśli jestem taki chujowy to udowodnijcie to, zapiszcie się do gieroligi i skopcie mi tyłek. Wystarczy, że traficie do tej samej grupy co ja/brat  (grupy pewnie pięcio-osobowe, więc 33% szans, że wam się uda) i na bank zagracie ze mną kilka meczyków.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2011, 03:38:42 pm wysłana przez Vol »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 08, 2011, 04:17:28 pm »
Och przestań już. Ja również w turniejach gram by wygrywać. W Mistrzostwach Polski w MK II w Kraku grałem na pałę Mileeną oraz Liu i wcale nie wyglądało to ładnie. Jednak różnica polega na tym, że gdyby nie zbieg okoliczności, nigdy nie byłbym na podium i mówię o tym otwarcie, że miałem farta. Dlatego jestem tego samego zdania, że jak działa to po co zmieniać taktykę. Świadczy to tylko o słabym poziomie imprezy oraz o braku ogrania w demo. A hejting ludzi prawdopodobnie pochodzi z tego, że nie imponujesz niczym, a podczas relacji na żywo mówiłeś, że jesteś dobry. Również tutaj napisałeś, że jeszcze nie wiesz co zrobisz jeśli wygrasz Ty zamiast Naniki. Wiesz, ludzi raczej denerwuje taka butność, zwłaszcza że jesteś obcym chłopem dla ludzi, którzy z bijatykami za pan brat. Pytałem się kilku osób ze sceny Tekkena i Mortala o Ciebie i raczej mało kto o Tobie może coś więcej powiedzieć. Dlatego więcej skromności, a na pewno wiele zdziałasz. A eSport bijatyk jest na dobrym kursie. Niedawno przecież dostałeś ofertę współpracy na największym w Polsce portalem odnośnie bijatyk, czyż nie? Więc nie rozumiem czemu żalisz się wszystkim, że każdy dookoła jest przeciwko Tobie i Twojej lidze.

Po drugie, to wcale nie był fuks, że wygrałeś. Po prostu taka specyfika grania w czteropostaciowym turnieju, z graczami praktycznie nie umiejącymi karać takie ewidentne akcje. Więc mistrzostwo Polski w demo MK9 jak najbardziej Ci się należy, co nie znaczy, że ludzie nie mogą komentować takiego sposobu gry, prawda?
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2011, 04:42:58 pm wysłana przez Adept »

Offline bronku_sub_zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 08, 2011, 08:26:55 pm »
ja tam jestem zapisany, zobaczymy tych mistrzow Polski MK9 ....

Offline Vol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 08, 2011, 08:31:39 pm »
Ale ja przyznaję Ci rację, że poziom imprezy był słaby i choćby wczoraj grałem z graczami, którzy wydają mi się lepsi ode mnie. Powiedz mi, gdzie to ja się tak wywyższałem, bo serio nie mogę sobie przypomnieć.

Kiedy podczas relacji na żywo twierdziłem że 'jestem dobry' w jakiś wywyższający się sposób?

Jeśli kiedykolwiek twierdziłem, że jestem dobry to odnosiłem się do poziomu na tej imprezie (a szczerze mówiąc nie pamiętam tego w ogóle). Z tego co pamiętam to powiedziałem, że "ciężko powiedzieć jaki poziom będzie w Anglii, i że dam z siebie wszystko".  Obietnica, że postaram się dobrze reprezentować Polskę to nieskromne stwierdzenie i butność?

Cytuj
Również tutaj napisałeś, że jeszcze nie wiesz co zrobisz jeśli wygrasz Ty zamiast Naniki.

Źle zinterpretowałeś. Napisałem to jedynie, bo pomagam w organizacji turnieju i dość dziwne by było, bym jak org miał prawo do nagrody, więc tą sprawę powinienem jasno naświetlić. I nie ważne jak duże szanse ma ten 'org' (kimkolwiek by nie był). A zastanawiam się nad sprawą bo na dobrą sprawę ja zajmuję się tylko ogłaszaniem turnieju i na tym się moje organizatorskie obowiązki kończą, więc jestem bardziej 'uczestnikiem', który podjął się reklamy niż orgiem.

Post na tym forum to wytnij/wklej z backdash i faktycznie o ile tam wszystko było oczywiste, o tyle tutaj już nie było, za co przepraszam.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 08, 2011, 08:49:48 pm »
No to w takim razie nie mam już nic do dodania. Ładnie się wybroniłeś. A ja najwidoczniej źle zrozumiałem i cała aura tych mistrzostw Polski w demo wcale nie pomagała. No cóż, taka już dola Internetu, o nieporozumienia łatwo. Powodzenia więc w walkach z Cobrą czy innymi, którzy koniecznie będą chcieli Cię zniszczyć w grze  ;)

Bodzio

  • Gość
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 08, 2011, 08:51:28 pm »
(istnieje jakieś polskie forum Mortal Kombat, już od tygodnia 'czekam' na mail aktywacyjny do konta:D)

Jeśli pojawił się problem przy rejestracji trzeba było pisać.

To tak na marginesie :]

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 08, 2011, 11:42:17 pm »
wiecie kto jest Dobry? Wtajemniczeni,ale nieliczni pewnie wiedzą;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: LIGA online w MK9 [PS3]
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 08, 2011, 11:44:27 pm »
wiecie kto jest Dobry? Wtajemniczeni,ale nieliczni pewnie wiedzą;)

Jeśli ten tekst ma ukryty przekaz to uśmiałem się srogo  ;D Oczywiście zgadzam się w zupełności  ;D