Autor Wątek: FATALE, X-RAYE I CAŁA RESZTA - luźne pogaduszki starych przyjaciół...  (Przeczytany 3420 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Otwierając kolejnego browca doznałem objawienia i postanowiłem urzeczywistnić ową wizję. W Mortalu zmienia się z części na kolejną część prawie wszystko ale Fatale trwają i tak już zostanie. Temat jest do luźnych dyskusji o naszych ulubiony lub spieprzonych wg nas Fatalities.

Oczywiście jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji oglądać ich na własnym Tv lub na YT [są tacy ludzie?] to można nazwać ten temat tematem ze spoilerami.

Podobnie ma się rzecz z X-Rejami. Nasze uwagi odnośnie tych lepszych i gorszych. Chociaż chciałbym uniknąć potyczek na temat "X-rays są nie realne/realne". Zapomnijmy o tym, bo nie chcę żeby temat był kolejnym polem bitwy w starciu w którym nikt nie wygra......

Kiedy już obgadamy to jest obecnie do obgadania można by w temacie pisać o Brutalities, Fatalach z DLC i postaci DLC oraz traktować ten temat jako coś typu help desk. Nie wiem czy ktoś będzie miał jakieś problemy z wykończeniami ale też chcę zakładać tematu który padnie po 5 stronach......

To tyle ode mnie.....

X-rayów na razie nie ruszam bo nie wszystkie mi było dane zobaczyć ale mam swoich faworytów jeśli chodzi o Fatality. Niestety nie znam ich oryginalnych nazw więc będę je musiał po prostu opisać.

Jeśli chodzi o podium to mamy tu starych wyjadaczy.
Brąz dla Kano za jego wyprute bebechy. Było by wyżej ale wysadzenie dziury w głowie elektronicznym okiem jakoś mi nie leży.
Srebro dla  Mileeny za obydwa Fatale, choć bardziej urzekł mnie ten w którym patroszy przeciwnika.
Złoto dla Ermaca. To chyba oczywiste, że jego Uzewnętrzniony Korowód jest przechuj. Po prostu orgazm.......

Dalej wyróżnienia, nagrody specjalne i te od publiczności
Johnny Cage za Here's Johnny
Briggsówna za fatal w którym odstrzeliwuje mięcho z pleców
Goro za urwane łapy i nogi
Cassandra za Selfie

Złote Maliny Fatalów
Reptile rozrywający głowę na idealne połówki. Fuck.....
Erron za Fatala z piaskiem- zmarnowany potencjał
Liu Kang za wyrwanie czegoś z gardła przeciwnika i wepchnięcie mu tego ro ryja [co to kurwa miało być? Jabłko Adama? Skoro tak to daje nam to dużo do myślenie dlaczego dziewczyny w MK wyglądają tak jak wyglądają......]

'Lachociąg' Quana Chiego, 'Tartak Głowy' Kunga Lao, 'Muchy na ryju' D'vorah czy Fatale Kitany są spoko ale czegoś mi w nich zabrakło.....

Kał wydania należy do Kotala [którego nie tytułuje Kahnem bo ni chuja nie zasłużył]. Wyrywanie serca niby pasuje do typa powiązanego z Aztekami i w ogóle ale to po prostu zajebany Fatal od Kano..... Żal......

Jak ktoś ma się ochotę podzielić swoimi przemyśleniami to zapraszam........

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: FATALE, X-RAYE I CAŁA RESZTA - luźne pogaduszki starych przyjaciół...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 30, 2015, 03:04:42 pm »
Moje ulubione to na pewno obydwa fatality Cassie. Poza tym to pierwszy Jaxa (z odgaszaniem cygara), drugi Johnnego (z waleniem głową przeciwnika o ziemię), pierwszy Takedy (ten podobny do Ermaca) i oczywiście drugi Mileeny z patroszeniem bo nie mogło jej u mnie zabraknąć.

Ale i tak w tej części fatality poszło u mnie w odstawkę bo o wiele przyjemniej robi mi się brutality  :)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: FATALE, X-RAYE I CAŁA RESZTA - luźne pogaduszki starych przyjaciół...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 30, 2015, 04:09:33 pm »
3. Selfie Cassie. Bardzo podobają mi się te komentarze i to, że po wykonaniu na Goro nie odzywa się Goro.
2. Ermac. Zgniatanie i wyciąganie flakow. To to, co powinno być- czysta brutalność.
1. Kenshi- ten w wyrwaniem żeber. Zakończenie średnie, ale reszta bardzo dobra.