Autor Wątek: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.  (Przeczytany 18894 razy)

Offline Keinam

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« dnia: Grudnia 30, 2006, 12:51:23 am »
Witam
Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3,
mam dobre lacze na postawienie serwa
umiem tez przyzwoicie grac
Jesli ktos zainteresowany moj numer gg 3903034 lub mail
[email protected]
prosze pisac na gg nawet jesli mnie nie ma ,napewno odpisze
Pozdrawiam

Offline Vert

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 20, 2007, 04:56:47 pm »
Tez szukam chetnych we wszsytkie czesci na na mame'a odezwij sie
GG: 1727639 :twisted:

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 19, 2007, 02:28:27 am »
Ja takze na MAME32 w kazdego mortala zagram
gadu: 9991939
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2008, 09:17:04 pm wysłana przez Annihilator »

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 23, 2008, 02:55:38 pm »
cHĘTNIE  z kimś pograłbym w UMK3.


:)


Kontakt : PW 

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 28, 2008, 01:50:09 pm »
Hej! A może zrobimy turniej w MKT. On ma opcję multiplayer przez internet i sieć lokalną. Niestety jeszcze tego nigdy nie wypróbowałem. Myślę, że to dobry pomysł. Nie potrzebny w tedy żaden emulator i większość była by zadowolona, to taki kompromis miedzy tymi co chcą grać MK2 i UMK3.


Offline Hydro_SMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Odp: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 28, 2008, 01:59:46 pm »
Jestem chętny do gry w obojętnie jakiego Mortala ;)

Kontakt : PW

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 28, 2008, 05:04:36 pm »
Hej! A może zrobimy turniej w MKT. On ma opcję multiplayer przez internet i sieć lokalną. Niestety jeszcze tego nigdy nie wypróbowałem. Myślę, że to dobry pomysł. Nie potrzebny w tedy żaden emulator i większość była by zadowolona, to taki kompromis miedzy tymi co chcą grać MK2 i UMK3.


gdybyś nie wiedział..
Turniej jest bardzo ciężko zrobić ,wiele osób próbowało ale wyszła wielka kicha. Raz na honmaru się udało . 

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 28, 2008, 06:09:22 pm »
No i co z tego ? To ,ze prawie zaden turniej sie nie odbyl to nie oznacza ,ze nie warto i ze nie mozna probowac.Dobre checi zawsze sie licza.A pozatm turniej nie jest trudno zorganizowac ,bo takie emulatroy jak mame sa ogolnie dostepne .Trudno jest znalesc normalnych graczy ,ktorzy w ostaniej chwili nie wypisza sie z turniej pod byle pretekstem tak jak ty to zrobiles cyber.

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 28, 2008, 07:34:57 pm »
No i co z tego ? To ,ze prawie zaden turniej sie nie odbyl to nie oznacza ,ze nie warto i ze nie mozna probowac.Dobre checi zawsze sie licza.A pozatm turniej nie jest trudno zorganizowac ,bo takie emulatroy jak mame sa ogolnie dostepne .Trudno jest znalesc normalnych graczy ,ktorzy w ostaniej chwili nie wypisza sie z turniej pod byle pretekstem tak jak ty to zrobiles cyber.

mówi to koleś , któremu turniej się nie udał.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 28, 2008, 08:25:00 pm »
To nie ja nawalilem tylko Ludzie ,ktorzy chcieli wziac udzial w tym turnieju.Czy to moja wina ,ze np; MK-MANIAK miał troche za slabego kompa ,ze Vermus mial za wolnego neta zeby wziac udzail w tym turnieju.Czy to moja wina ,ze nie ktorzy ludzie sa  malo zdecydowani i napierw sie zapisuja na turniej a potem z niego wypisuja ,bo niby nie maja czasu spedzic 5min w tygodniu przed kompem.Czy to moja wina ,ze z tego forum nie zglosila sie zadana osoba bo nikomu sie nie chcialo brac udzialu w tym turnieju?No chyba nie.
Jak bys wiedział Cyber rola organizotora tak naprawde ogranicza sie do tego zeby oglosic turniej ,podac linki do roomow i emu (jezeli jest taka potrzeba) ,podac adres serva na ktorym beda toczone walki(chodz tez nie dokonca bo nie wszczy moga widziec ten server i moc na niego wejsc ,wtedy gracze musza sie umuwic indywidualnie gdzie beda grali),ustalic terminy walk( tylko ze my nawet nie doszlismy do tego etapu bo bylo za malo chetnych) i ewentualnie skolowac jakas nagrode dla zywciezcy turnieju.Reszta zalezy od graczy ,ktorzy wezma udzial w tym turnieju lub nie.
Zarzucasz mi ,ze zawiodlem a ja robilem prawie wszystko zeby zorganizowac ten turniej.
Musialem sie umawiac z poszczegulnymi osobami na gg i tracic swoj wlasny czas,zeby im pomagac bo komus nie dzialal emulator lub emu nie widzal rooma itp.Nawet wrzucilem na rapida sowj walsny emu i roomy zeby wszyscy mieli ten sam juz sprawdzony program.A gdy nikt sie nie zglaszal to apelowalem ,moze nie w najlepszy sposb ale sie przynajmniej staralem.
Wiec nie pisz Cyber,ze mi sie nie udal ten turniej ,bo na nie ktore sprawy popostu nie mailem wplywu.

PS:A skoro tak sie wymadzrasz to moze sam zorganizujesz jakis turniej ?Moze jestes taki wspanialym organizatorem ,ze dopilnujesz wszystkiego na cacy i jestes na tyle charyzamtyczny ,ze zbierzesz cale tlumy chetnych osob.Ja w przeciwiejstwie do ciebie stralem sie cos zrobic, troche rozkrecic polska scene MK pod wzgledem turniejow ,i nie pier@#$$ jak to ciezko zorganicowac turniej tak jak ty to robisz

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 29, 2008, 11:10:17 am »
lol , ja nawet nic nie powiedziałem "żę zrobie lepszy turniej" . I nie kłóć się ze mną  :D

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 29, 2008, 02:19:53 pm »
Na mnie można będzie liczyć jak tylko uporam sie z pisaniem pracy do szkoły - czyli okres wakacyjny bo tak to naprawdę nie jestem w stanie niczego zagwarantować. Mimo wszystko ja jestem bardzo chętny do turnieju i poddaje się bardzo rzadko. Przez 6 miesięcy próbowałem z kumplem założyć serwer do pewnej gry. Wszyscy sie poddali ale nie ja. Po pół roku postawiłem serwer :D i jestem dumny, że w tedy sie nie poddałem. U mnie najgorzej będzie z tym emulowaniem gry, łącze mam 1,3 a to w zupełności powinno wystarczyć. Na razie ściągam obraz płyty MKT i MK2 na psx pod emulator Emurayden , jak będę miał wszystko to chętnie przetestuję z kimś.

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 29, 2008, 04:50:20 pm »
lol , ja nawet nic nie powiedziałem "żę zrobie lepszy turniej" . I nie kłóć się ze mną  :D

Widze że w ogóle nie zrozumiałeś postu Dantosa

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 05, 2008, 10:05:56 pm »
O kuR....A! No i lipa, zapomniałem, że mój ulubiony emulator PSX'a nie posiada opcji umożliwiającej granie w sieci. Zostaje jeszcze MKT na PC.

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Szukam chetnych do pogrania przez neta w MK3 lub UMK3.
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 08, 2008, 02:23:57 pm »
Ok, chłopaki i dziewczyny! Mam już zainstalowanego ładnie Mortal Kombat Trilogy (PC), wszystko działa i w ogóle. Czy teraz ktoś mógłby mi pomóc przetestować tą grę w sieci?
Slave, Adept, Tibo, Dantos... liczę najbardziej na waszą pomoc i chęci zmierzenia się przez sieć.


Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2008, 02:25:34 pm wysłana przez Death Dealer »