Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 383532 razy)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 12, 2007, 10:25:54 am »
JA BYM CHCIAL ZEBY Z ARMAGEDDONA PRZEZYLI JEDYNIE RAIDEN SCORPION I SUB ZERO A RESZTA NOWYCH:-)

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 12, 2007, 12:25:42 pm »
Raiden nie. Raiden się skompromitował. Ale Ermac... :)

Mam tylko nadzieję, że nie pójdzie MK zbytnio w stronę Tekkena, którego nie lubię, bo uważam, że jest zbyt skostniały i nastawiony strategicznie. Mortal ma w sobie dużo cudownej chaotyczności, dzięki czemu potyczki są tak satysfakcjonujące i eksxytujące ;)

Offline Darekader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 12, 2007, 02:49:18 pm »
A dla mnie powinni przeżyć następujący:
1.Scorpion - twarz sagi
2.Sub Zero- Patrz wyżej
3.Liu Kang - niewielu przeżyje całkowite rozstanie.
4.Kung Lao - Bo to bardzo dobra postać jest, i ciekawa.
5.Raiden - zawsze on był. Nie podoba mi się po przemianie, ale Old Raiden mógłby wejść.
6.Johny Cage - Bo go lubię  :) .
7.Sonya - ta babka mogła by się przydać.
8.Goro - oryginalna postać to jest.
9. Baraka - kolejny fajny oryginał.

Reszta niech idzie się utopić. A Bo'Raia  nakarmić benzyną żeby jakby sprubował wyżygać się na płomienie w celu ich ugaszenia rozwaliłoby by go na strzępy  :twisted: .

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 12, 2007, 03:00:26 pm »
Muszą zostać: Sub Zero, Skorpion, Reptail, Kung Lao, Kitana, Raiden, Baraka, Johnny Cage. Ja tak to widze. Reszty nie musi być.
_____________________FURY MK_____________________

Offline Marcin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 12, 2007, 04:26:00 pm »
Cytat: "Darekader"

 A Bo'Raia  nakarmić benzyną żeby jakby sprubował wyżygać się na płomienie w celu ich ugaszenia rozwaliłoby by go na strzępy  :twisted: .


cos mi sie wydaje ze bardzo goscia nie lubisz ale nie winie cie za to większosc go nie lubi bo albo zle im sie nim gra albo uważa że poprostu jest do chrzanu ale jego poprostu trzeba zrozumiec i nauczyc sie fakt scorpion i sub zero są lubiani bo łatwo sie nimi gra. ale sztuką jest umiec grac np sareen'om  czy jade naprawde bo rai cho ma bardzo fajne combosy np atak zwany ,,PARTY TIME" czy ,,ZERO TOLERANCE" są bardzo uzyteczne, szybkie i zadają spore obrazenia. naprawde zamiast cały czas męczyc sub'a i scorp'a spróbujcie nauczyc sie grac innymi to raczej wyjdzie wam na zdrowie. :wink:

KURCZE ALE KAZANIE :lol:

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 12, 2007, 05:08:17 pm »
Jak by Mortal poszedl w strone Tekkena to bym powiesil swoja sasiadke za dzydzla :wink:  Tekken jest fajny ale o 100% gorszy od Mortala, wiec nie mogli by tego zrobic, stracili by fanow mortala a zyskali jedynie fanow tekkena. Wiec nie oplaca sie bo fatow tekkena to 90% to azjaci :D A teraz na powaznie sadze ze w Mk8 bedzie malo postaci okolo 12. i sadze ze z tego bedzie okolo 6 starych i 6 nowych. Moze fabula gry odbywac sie w jakims nowym swiecie, i klimacior bardzo mroczny, i zero bonosow w stylu mini gierek, a wykonczenia to rozne rodzaje fatality, Jak Wepon Fatality, Hara-Kiri, Wilmiki koncowe. Mogli by dac trym konquest na ps3, ale watpie w to!! Narazie jest nic nie wiadomo wiec w kazdym z nas wyobraznie kreuje nowego mortala!!

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 12, 2007, 05:56:32 pm »
Ludzie!! na płytach PS3 bedzie 40 G. Na pewno wszystko nie pójdzie na grafe i dźwięk. Bedzie bardzo dużo bonusów i dodtków. Jestem pewnien na 90% że będą filmiki końcowe a postaci bedzie ok. 20 ( tak mi sie wydaje ). Jeśli nie bedzie Konquest to coś leprzego, ja o to sie nie martwie :)
____________________FURY MK______________________

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 12, 2007, 06:15:05 pm »
Naraze ise wiekszości osób z forum ale czas uśmeircić Sub-Zero i Scorpiona... zużyli się już jakos zato powinni daćszanse tym którzy są nowa częcią mortala ub brali udział w trzech lud mniej turniejach...

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 12, 2007, 09:16:38 pm »
Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
Naraze ise wiekszości osób z forum ale czas uśmeircić Sub-Zero i Scorpiona... zużyli się już jakos zato powinni daćszanse tym którzy są nowa częcią mortala ub brali udział w trzech lud mniej turniejach...

Przekonałem sie do twojej sugesti, masz racje Skorpion i Sub Zero jednak na MK8 powinni odpocząć ale nic nie mam przeciwko aby odnowieni pojawili sie w dalszych wersjach :)
_____________________FURY MK_____________________

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 13, 2007, 12:59:11 am »
Cytat: "Darekader"
5.Raiden - zawsze on był. Nie podoba mi się po przemianie, ale Old Raiden mógłby wejść.


Hmm... Pod względem fabuły to tak ale pod względem grania nim to nie (patrz MK3 i UMK3). Taka sobie uwaga :wink:

Cytat: "Hero"
Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
Naraze ise wiekszości osób z forum ale czas uśmeircić Sub-Zero i Scorpiona... zużyli się już jakos zato powinni daćszanse tym którzy są nowa częcią mortala ub brali udział w trzech lud mniej turniejach...

Przekonałem sie do twojej sugesti, masz racje Skorpion i Sub Zero jednak na MK8 powinni odpocząć ale nic nie mam przeciwko aby odnowieni pojawili sie w dalszych wersjach :)


No fakt te dwie postacie były praktycznie w każdym Mortalu (Scorpiona tylko nie było w MK3) ale mi trudno sobie wyobrazić Mortal Kombat bez jednego z nich (szczególnie Scorpiona :P ) albo bez ninja podobnego wojownika bo tego typu postacie stały się elementem świata Mortal Kombat. Więc jeśli żadnego z nich miało by nie być (co dla mnie jest niewyobrażalne) to powinni wstawić jakąś nową postać ninja podobną.
Choć było raz tak, że Scorpiona nie było (MK3) i fanom to raczej się nie podobało. Może zrobią tak, że Scorpion będzie ukrytą postacią :P

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 13, 2007, 08:18:47 am »
Racja faną sie nie podobało to w MK3 ale i tak trzeba spojżeć na chodziby MK:D tam Skorpion a w szczególności Sub-Zero byli całkiem zmienieni, prawie tak jak całkiem inna postać. Klasycznych stroi nie było tylko Skorpion alternatywny. Racja w MKA pojawili sie już normalnie ale nic dużego sie nie stanie jak w MK8 sobie odpoczną. Mortal nie straci tak bardzo dużo swojej popularności a może nawet zyska, znam dużo osób które mają już dość ich. Możliwe że nie muszą oni sobie ich wybierać ale jestem za tym aby nie było ich w MK8 ale popieram aby byli w dalszych częściach całkiem odnowieni :) Ale coś i tak mi sie wydaje ze Boon i ekipa jednak dadzą ich.
____________________FURY MK______________________

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 13, 2007, 11:16:21 am »
Cytat: "Sim"
W nowym Mortalu musi być Scorpion (w końcu to ulubiona postać Ed'a Boon'a :wink:  ) i Sub-Zero. Co do innych (starej daty :P ) to: Kitana, Sonya, Fujin (Raiden myśle już zrobił swoje :P ), Quan Chi, Bo' Rai Cho i Kung Lao. Reszta powinna być nowa, żeby tak w sumie było 15 lub 20 postaci. Tak to widze.

Mnie się zdaje, że Boon lubi najbardziej Noob'a lub Borajcho.
Dobrze napisałeś, że powinien być np. Quan. Mogliby zrobić te postacie, które żadko występowały w MK np. Tanya, Fujin, Reiko, Jarek, Kai, Shinnok, Quan itp.
Nie mogą zrobić kogoś takiego jak Meat, nigdy.

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 13, 2007, 11:30:51 am »
Cytat: "Mkmaniak"
Nie mogą zrobić kogoś takiego jak Meat, nigdy.


Czemu nie? Meat był ukrytym dowcipem programistów w MK4, tak samo, jak Pong w MK2. I, jako taki, ma jak najbardziej rację bytu. Wiele z dowcipów, ukrytych elementów, czy błędów programu, wyrasta na genialne "oficjalne" ficzery np. Reptile, Ermac.
Jestem za dziwnymi i śmiesznymi dodatkami, takimi jak meat

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 13, 2007, 12:31:29 pm »
Mortal Kombat to mroczny turniej oraz mroczna gra i takie rzeczy jak Meat tu nie pasują.
Kim był Pong w MK2?

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 15, 2007, 11:27:13 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Mortal Kombat to mroczny turniej oraz mroczna gra i takie rzeczy jak Meat tu nie pasują.


Dla mnie Meat to krwawy upiór/zombie, który pięknie (dość dowcipnie :wink: ) prezentuje krwawość Mortala. Wystarczy tej postaci dodać dość klimatyczną i mroczną historię i wtedy będzie jak znalazł.

Cytat: "Mkmaniak"
Kim był Pong w MK2?


To nie była postać tylko gra Pong (stary, dobrze znany tenis), w którą można było zagrać po uzyskaniu 250-ciu zwycięstw (to jest mozliwe tylko w opcji versus).