Autor Wątek: Sprawy dotyczace strony  (Przeczytany 68759 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #210 dnia: Listopada 23, 2008, 03:00:03 am »
Moi drodzy Parafianie


Na MK Center zamieściliśmy dział MKvsDC U. Nie jest on w zupełności ukończony, ale to co najważniejsze dla wszystkich, którzy mają lub będą mieć z nowymi trybami rozrywki zostało opisane :)

Na razie pierwsze sześć opisów postaci ze strony MK.

Oraz Achiwementy dla posiadaczy x-boxa oraz Trofea dla posiadaczy PS3. Zapraszam!

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #211 dnia: Grudnia 18, 2008, 12:23:24 pm »
trochę głupio to wygląda że działy są rozpoczynane, a nie pokończone.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #212 dnia: Grudnia 21, 2008, 11:22:20 am »
Ze względu na zbliżające się ŚWIĘTA!!!! życzę wszystkim Wam spokojnych, zdrowych świąt i aby wszystko to, co sobie wymyśliliście spełniło się w bliskim, a nawet i odległym czasie (a co:P). Konsol i gier z pod znaku smoka całą kupę pod choinką, no i oczywiście życzę MK Center aby rozwijało się w dobrym kierunku na poziomie :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #213 dnia: Stycznia 12, 2009, 11:12:02 pm »
Widze od paru dni że liu został zastąpiony Sonią i Kano.... tzn jokerskiego Kano....
Który swoją drogą przypomina mi Jacka N. z burtonowskich Nietoprerzy..... Ładnie i przyjemnie:)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #214 dnia: Stycznia 18, 2009, 09:45:19 pm »
Wszystkie zmiany graficzne na stronie dokonuje Davidkoz :-)

Ja ze swojej strony dodałem nowy dział do strony: Teksty -> Ninja w Mortal Kombat. Jest to  artykuł z nieco innej perspektywy przedstawiający naszych ulubionych ninja w Mortalu.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #215 dnia: Marca 29, 2009, 02:05:58 pm »
Przeglądając ostatnio MKC trafiłem na dział "MK:SM sekrety" który okazał się być nadal pusty. Przypomniałem sobie, że na dysku mam w 75% skończony ten dział robiony kiedyś przeze mnie dla Davidkoz'a  ::) Dużo braków w nim nie ma ( głównie brakuje około połowy spisu Red Koins ). Pomyślałem, że może wam się to przydać. Jak jesteście zainteresowani to piszcie  ;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #216 dnia: Lipca 15, 2009, 06:55:12 pm »
Hero i co z tymi sekretami? wiem, że mi wtedy posyłałeś w częściach no ale miałeś to ukończyć, minęło sporo czasu od tamtego momentu i jak tam? wywaliłeś to? czy jeszcze masz?


I... jeszcze jedno :) Wywaliłem pod logiem to prze kierunkowanie na recenzję MKvsDC i wstawiłem Raidena, mam nadzieję, że się podoba ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 08:03:01 pm wysłana przez davidkoz »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #217 dnia: Lipca 17, 2009, 08:43:35 pm »
Minęło już sporo czasu odkąd zajmuję się stroną MK Center. Chciałem troszkę z wami powspominać jak wyglądała ona zanim dołączyłem tutaj jako redaktor. Podaje wam linka (niestety news jest jakiś niewymiarowy, bo wziąłem go z archiwum) do strony MK Center jak wyglądała jeszcze cztery lata temu. Miło pooglądać jak to było i jak się zmieniło.

STARY WYGLĄD MK CENTER

Strona musicie przyznać była świetna, posiada ducha Mortal Kombat i mam nadzieję, że wciąż trzyma taki poziom jak kiedyś. Zapraszam do oglądania. Tylko index działa i nie ma poddziałów.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #218 dnia: Lipca 17, 2009, 11:42:58 pm »
Hero i co z tymi sekretami? wiem, że mi wtedy posyłałeś w częściach no ale miałeś to ukończyć, minęło sporo czasu od tamtego momentu i jak tam? wywaliłeś to? czy jeszcze masz?
Jeszcze chyba mam na drugim kompie. Sprawdze dokładnie i Ci dam znać  ;) Jak coś można to dokończyć...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #219 dnia: Listopada 18, 2009, 08:16:37 pm »
No dzisiaj na forum trochę zmian jak widać, ale i na stornie dodałem kilka rzeczy, a mianowicie: pod każdym newsem będzie "dodaj komentarz", który będzie od razu przenosił na forum pod topic związany właśnie z pojawiającą się informacją. Też po prawej w kolumnie dodałem "poprawki" czyli takie małe info o tym, co zmieniło się na stronie ;)

EDIT: zaszalałem i zmieniłem oczywiście z pomocą logo MK, tło. Mam nadzieję, że się podoba:)
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2009, 03:27:49 pm wysłana przez davidkoz »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #220 dnia: Marca 06, 2010, 05:55:29 pm »
Kolejny piąty update naszego serwisu wnosi małe zmiany. Jak widać zmienił się layout strony. U góry mamy dodatkową nawigację dotyczącą nowości na MK Center, tego, co polecamy oraz systemu rankingowego. Wszystkie zmiany, dodatkowe artykuły oraz brakujące dokumenty będą pojawiać się w prawej ramce "update", która ułatwi znajdowanie tego, co nowe. Od jakiegoś czasu można także po przeczytaniu newsa kliknąć na "dodaj komentarz" i tym samym przejść od razu na forum dotyczącego newsa. W dziale "Polecamy" znalazły się także recenzje starszych gier Mortal Kombat napisane przez Malvado oraz krótki artykuł o MK4 Live Tour.

Dodaliśmy przede wszystkim historię MK vs DC Universe. Jeśli nie grałeś w grę i nie zamierzasz w ogóle jej odpalić, a jesteś ciekaw, jak ekipa z Warner Bros. uporała się z połączeniem światów możesz zajrzeć, ponieważ oprócz opisów znajdują się filmiki ze "Story Mode". Poza tym urozmaiciliśmy galerię o DLC, plakaty, czy gameplay.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #221 dnia: Marca 06, 2010, 07:48:13 pm »
Uptade bardzo ładne, czcionka outworld obok Scorpiona przedstawiająca MK, cudo!
Ogółem ładnie jest zrobione, poukładane, chodzi mi o te wysuwane kategorie.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #222 dnia: Maja 25, 2010, 07:31:31 am »
"UWAGA! Wszelkie patche, trainery, przeróbki i inne zostały wykonane przez fanów! W razie problemów z nimi, proszę się nie kontaktować z autorami programów, a nie z administracją serwisu, który tylko je zamieszcza."

To chyba bład? Prawda? No chyba ze i autorom chcecie ulżyc ;)

Offline Demon Cyrax

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
  • I rule this account.
    • Zobacz profil
Błąd na stronie
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpnia 12, 2010, 08:43:54 pm »
Dobra. Więc wchodzę w postacie, a potem w Goro. A tam (o zgrozo!) jest napisane:

Mortal Kombat vs DC Universe

Zabójca klanu Lin Kuei. Sub-Zero jest przeszkolony w sztuce walki oraz dowodzenia mocami mrozu i lodu. Przejął on obowiązki po swoim starszym bracie, który został zabity przez zjawę-ninja Scorpiona w tym samym turnieju Mortal Kombat w którym Liu Kang wygrał. Chociaż jego brat poddawał się złym pobudkom, Sub-Zero zmaga się ze swoim sumieniem i kwestionuje metody działania swojego klanu. Kiedyś będzie musiał wybrać między lojalnością do swojego klanu, a bezpieczeństwem królestwa Ziemskiego.

Mogła być wprowadzona poprawka !!!

Z góry dziękuje.  :)

robaczek

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpnia 13, 2010, 12:16:41 am »
Poprawione. Dzięki za wyłapanie, Davidkoz musiał chwilowego zaćmienia dostać jak dział poprawiał. :)