Autor Wątek: Pomoc  (Przeczytany 2887 razy)

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Pomoc
« dnia: Czerwca 01, 2007, 09:58:37 pm »
Ludzie napiszcie ktoś jak sie robi te długie fatality w MK Armageddon i jeśli ktoś ma linka do fatality do MK Deception to prosze o linka. Prosze

Pozdro

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 01, 2007, 10:41:46 pm »
LOL Ty to jesteś albo zawieszony albo z innego swiata. Zakładasz tematy niepotrzebnie, zamiast najpierw poszukać czy tematu już takiego nie ma. Cztery tematy pod tym kolega zapytał o to samo:LINK

A tutaj do fatalów z MK:Deception: LINK Najlepiej nic nie robić, napisać na forum, a niech reszta głupków wszystko podsunie pod buzie.

Ogranij się  :!:

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 01, 2007, 11:00:31 pm »
ok sory

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 01, 2007, 11:10:10 pm »
ale jak te fatality w deception robic . robie zgodnie z opisem i nic nie wychodzi...

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 02, 2007, 01:10:01 pm »
Po pierwsze jest opcja szukaj (Search  :wink: ) taki temat juz byl.
Po drugie znowu piszesz post pod postem prosze edytuj (EDIT)
Po trzecie nie trzeba zakladac wogole takiego tematu bo na pierwszej lepszej stronie (po wczesniejszym chwiliwym szukaniu) znajdziesz to co potrzebujesz.
Po czwarte fatalow za ciebie niestety nie zrobimy poproboj a w koncu sie uda.
Po piate
Cytuj
Najlepiej nic nie robić, napisać na forum, a niech reszta głupków wszystko podsunie pod buzie.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Pomoc
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 02, 2007, 02:13:34 pm »
w MK Deception robie odpowiednie kombinacje fatalit i nic nie wychodzi. np hara kiri subzero,, gora dol gora dol ,, wcoskam tą kombinacje i nic sie nie dzieje. Jak możesz top napisz o co w tym chodzi

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Pomoc
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 02, 2007, 03:47:39 pm »
Hara Kiri wykonujesz w momecie, gdy przegrasz walke. Oponent wbija kombinacje fatala, a Ty, żeby nie mial satysfakcji wbijasz kombinacje Hara Kiry. Tyle.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Pomoc
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 02, 2007, 05:23:07 pm »
fajnie to dzieki. A czy w MK Armageddon ja moge sam sobie Fatality stworzyć bo ja tylko u miem podejść naciskam kółko i trójkąt i on zawsze głowe urywa... i nie wiem jak zrobic takie fatality które z 10 chwytów się składa. Napiszesz mi jak to sie robi... ?

Pozdro

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Pomoc
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 02, 2007, 09:32:36 pm »
W moim pierwszym poście podałem Ci linka do tematu na tym forum jak to się robi. Nie będe się powtarzał. Jesli nie widzisz to masz na pomarazowo napisane LINK w moim pierwszym poscie w tym temacie.