Autor Wątek: Postacie: Reptile  (Przeczytany 13154 razy)

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Postacie: Reptile
« dnia: Marca 11, 2011, 02:08:06 pm »

Reptile
  Reptile uosabia archetyp nieszczęśliwy podwładnego. Gad mówi się, że fizycznie odrażający i odpychający, znany jest ze swojego kamuflażu, imponującej umiejętności walki i lojalność. W przeciwieństwie do wielu innych podwłądnych,  nie dąży do władzy. Ma obsesję na punkcie znalezienia ostatniego pozostałego członka swojej rasy, lub uwolnienie jego ojczyzny z rąk Outworld's. Zawsze pozostaje wierny Shao Kahn'owi, aby przetrwać i osiągnąć swój cel powrotu Zaterra jej dawnej świetności.Ta obsesja jest tak ważne dla niego, że powoduje tymczasowy napady szaleństwa.

Nie jest jasne, jak stary jest Reptile. Szacunki prowadzone w dziesiątki tysięcy lat, lub nawet milionów.
Uciekł do innego świata, Zaterra gdzie został napadnięty i zwerbowany przez imperatora Zaświatów's, Shao Kahn'a. Jak zwykle podczas podboju innego świata przez Shao Khan'a, większość Zaterrans zginęło w walkach z nim , pozostawiając tylko garstka żywych ludzi. Wśród tych był Reptile. W przeciwieństwie do innych jego pokroju, którzy zostali zmuszeni do niewoli, Gad był szkolony być sługą zarówno Kahn'a i Shang Tsung'a.

Alternatywne stroje:
Costume 2 (Krypta DL 7):

MK1 (za kupno w wybranych sklepach):


« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2011, 02:46:26 pm wysłana przez Gizmo94pl »

Offline MK_FAN

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 13, 2011, 10:40:48 am »
Jego wygląd w nowej odsłonie serii ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Ja należę zdecydowanie do tych pierwszych! Postać  dużym potencjałem i fajnymi fatalami ! Liczę, że w nowej części będzie miał ciekawe wykończenia ! Moja postać nr 2 jeśli chodzi o postaci wojowników ninja!

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 31, 2011, 01:44:31 pm »
Postać nie najgorsza, ale mam pytanie. Czy w pierwszym fatalu wyrywa on żołądek, czy coś innego ????

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 03, 2011, 12:14:00 am »
Denerwują mnie w nim jego ciężkie kombosy zadawane z pięści i kopniaków.  Ciężko się je robi.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 03, 2011, 01:32:00 am »
Postać nie najgorsza, ale mam pytanie. Czy w pierwszym fatalu wyrywa on żołądek, czy coś innego ????

naturalnie żołądeczek  >:D


Denerwują mnie w nim jego ciężkie kombosy zadawane z pięści i kopniaków.  Ciężko się je robi.

a mi elegancko wchodzą, bardzo przyjemna postać z resztą zawszę go lubiłem, szkoda tylko że nie ma Super Crawl'a

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 30, 2011, 06:27:06 pm »
a jak sie robi kombo bo mi nie wychodzi co sie robi tył przód trójkąt i odrazu podskakuje i podbija. za chiny nie wiem

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 30, 2011, 06:38:18 pm »
Mi tam jakoś zawsze bierze.

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #7 dnia: Września 01, 2011, 09:37:43 pm »
Mi tam jakoś zawsze bierze.


to podaj kombinacje

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #8 dnia: Września 01, 2011, 09:52:06 pm »
A czekaj źle zrozumiałeś co masz na myśli. Przepraszam za mój błąd.

Offline Infern

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #9 dnia: Września 02, 2011, 09:20:34 am »
a jak sie robi kombo bo mi nie wychodzi co sie robi tył przód trójkąt i odrazu podskakuje i podbija. za chiny nie wiem

Z tym tył przód trójkąt, raczej komba nie skleisz.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #10 dnia: Września 02, 2011, 04:22:40 pm »
Prędzej z tył przód kółko.

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #11 dnia: Września 10, 2011, 04:32:18 pm »
Moj numer 1! swietna postac chociaz nienaleze do zwoleników jego nowego wyglądu wiec gram w classic costume bardzo latwe Combosy do wykonania, bardzo szybkie ataki jedna z najbardziej niedocenionych postaci w nowym Mortalu

Offline Nice_Boat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #12 dnia: Września 10, 2011, 04:44:55 pm »
Moj numer 1! swietna postac chociaz nienaleze do zwoleników jego nowego wyglądu wiec gram w classic costume bardzo latwe Combosy do wykonania, bardzo szybkie ataki jedna z najbardziej niedocenionych postaci w nowym Mortalu

Oj z tą szybkością to temat rzeka, a z łatwymi combosami to raczej "zależy" :)

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #13 dnia: Września 10, 2011, 06:55:41 pm »
Może i zależy ale reptilem zawsze najłatwiej wchodzą mi Combosy jest jeszcze Sub-zero ale to juz rozmowa na inny temat :P czy szybki ja uwazam ze tak oczywiscie sa szybsze postacie jak np Scorpion ,Jhonny lub Skarlet itd... niezmienia to faktu ze trzeba go masterowac wszystko odrazu nieprzychodzi,niejest to postac zbyt mocno zrobiona niczym Smoke ktory w rekach PRO niszczy

Offline OnizukaPM

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #14 dnia: Września 10, 2011, 07:21:10 pm »
Może i zależy ale reptilem zawsze najłatwiej wchodzą mi Combosy jest jeszcze Sub-zero ale to juz rozmowa na inny temat :P czy szybki ja uwazam ze tak oczywiscie sa szybsze postacie jak np Scorpion ,Jhonny lub Skarlet itd... niezmienia to faktu ze trzeba go masterowac wszystko odrazu nieprzychodzi,niejest to postac zbyt mocno zrobiona niczym Smoke ktory w rekach PRO niszczy

Lol przeciez reptile to TOP tier i duzo osob nim gra, smoke to Mid-High tier ;]