Autor Wątek: Co z tymi turniejami?  (Przeczytany 2222 razy)

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Co z tymi turniejami?
« dnia: Marca 25, 2007, 10:56:30 am »
Nie wiem czy to dobry dział. W każdym razie jak w temacie, niech ktoś mi powie to zły omen? Zorganizowaliśmy turniej z Devile no i nie wypaliło ( no głównie z barku czasu ;P). Dalej było jakieś ogłoszenie turnieju ale znikło w czeluściach forum. Teraz jest mk2 ale coś staneło w martwym punkcie. Zastanawia mnie jedno jak to jest, przecież jest tylu fanów mk dlaczego tak mało osób się zapisuje. Czemu także jak ma dojść do gry to zawsze coś musi nie wypalić? Oczekuje w tym temacie wypowiedzi na temat turniejów które już były, będą. Jak to było zorganizowane, jakbyście to Wy zrobili i dlaczego się nie udało.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Co z tymi turniejami?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2007, 02:33:21 pm »
Ostatnio Hardy chciał zrobić turniej w MK i MK2 ale było za mało wiary, chyba tylko chciało grać 5 osób a żeby był dobry turniej to musi być z 10-15. Ja jestem cały czas gotowy na gre niech tylko chętni się znajdą :)
___________________FURY MK______________________

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Co z tymi turniejami?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 27, 2007, 07:12:24 pm »
Mam nadzieje że w czerwcu, kiedy dla wielu będzie już wolne, ale jeszcze nie wyjadą uda się zrobić porządnu turniej. Myśle że drugim terminem będzie sierpień czyli po sesjach, bo przecież część użytykowników forum jest na studiach. Wiesz powiem szczerze do tego trzeba się porządnie przygotować i naprawde tego chcieć bo inaczej jest klapa.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Co z tymi turniejami?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 27, 2007, 10:52:51 pm »
Zgadzam się z przedmówcą, trzeba odpowiednie terminy ustalić, żeby było jak naj tłoczniej. Właśnie ten czerwiec i sierpień.
W końcu wielki turniej odbywał się raz na 100 lat więc każdy na ten termin potrafił znaleść czas :P