Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Spine

Strony: [1]
1
Kosz / [download] Moja walka na miecze świetlne
« dnia: Maja 01, 2006, 08:10:01 am »
Nagrałem nowy filmik - walkę na miecze świetlne, połączyłem elementy Star Wars i Mortal Kombat, polecem obejrzeć  :twisted:
http://r...[zablokowana domena]...e.de/files/19314990/SvsT2.zip.html

May the force be with you  :wink:

2
Kosz / Śnieżka po Niemiecku ze mną w roli głównej :D
« dnia: Kwietnia 24, 2006, 08:28:00 am »
http://r...[zablokowana domena]...e.de/files/18646978/Sniezka.avi.html - tutaj do ściągnięcia jest mój występ na wieczorku niemieckim, waży trochę poniżej 100 MB, wszystkich chętnych zapraszam do ściągania :)
 Ja jestem Śnieżką   :twisted:

3
Inne / Czy trenujecie sztuki walki ?
« dnia: Marca 08, 2006, 11:31:25 pm »
Jestem ciekaw co fani MK robią w wolnym czasie prócz grania w MK :D
A dokładniej co trenujecie :)

4
Filmy / Mortal Kombat Conquest - druga seria !?
« dnia: Marca 08, 2006, 12:02:44 am »
Cytuj
Serial liczy 22 odcinki - to pierwsza seria, i tylko ta została wypuszczona w Polsce. Są także dalsze serie (co najmniej jedna), pewnie równie ciekawe i udane jak ta, i mam wielką nadzieję obejrzeć dalsze losy bohaterów serialu. Teraz natomiast zajmijmy się właściwym tematem, czyli pierwszymi i podstawowymi odcinkami serii. A w ich czasie dzieje się sporo, każdy odcinek trwa około 40 minut. Jak już wcześniej napisałem w czasie serialu pojawia się mnóstwo postaci znanych z gry i ekranizacji kinowych. Ci najbardziej znani to oczywiście wojownicy Ninja - legendarni Scorpion i Sub-Zero. Dodatkowo jesteśmy świadkami powstania tego pierwszego, zaś Sub-Zero najpierw walczy po stronie zła, by później przejść na dobrą stronę - i podobnie jak w przypadku Scorpiona dowiadujemy się skąd się wziął. Jest także Reptile - a właściwie cała ich armia i całe Królestwo; jest Noob Saibot, który jednak nieco mnie rozczarował - w grze był niebezpiecznym cieniem, tutaj natomiast jest wojownikiem obsmarowanym smołą, który na dodatek zupełnie średnio walczy. O Quan-Chi wspominałem już wyżej, prócz niego mamy jeszcze Mileenę - piękną siostrę Kitany, generała Reiko, możemy także zobaczyć jak walczy Rain. Producenci wprowadzili też szereg nowych postaci - królową Kryę, pomocnice Quan-Chi, wróżkę Kiri i jej pomocniczą dziewczynę Ankhę, wróżkę Omegis, pomocnicę Shang-Tsunga - Vorpax i jeszcze kilka innych postaci. Niektóre z nich pojawiają się na krótko, inne na dłużej. Ale najważniejsze jest to, że są one ciekawe i fajnie walczą w porównaniu do starych i dobrze znanych wojowników.
- źródło - http://www.film.org.pl/prace/mk_conquest.html
Myślicie, że to sprawdzona informacja, że jest druga seria :>

Strony: [1]