Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Sicku

Strony: [1]
1
Kosz / Mortal Kombat 4 na Mame
« dnia: Marca 10, 2007, 11:39:33 pm »
Opisze krotko na czym polega problem otóż niedawno probowałem otpalić MK4 emu Mame i podczas sprawdzania poprawności działania roomu wyskakuje, że brak mu Zeus Chip (?). Na liście w wersji Mame 0.90u1 (bo na tej próbowałem)  jest MK4 i gre wyszukuje normalnie jako poprawny room. Brak tylko opisanego wcześniej Zeus Chip'a. Jeśli ktoś może mieć jakieś pomysły czy da sie uruchomić to MK4 na Mame i gdzie ewentualnie szukać rozwiązania to byłybym wdzięczny. HOWGH!  :)

2
Kosz / Koniec litości dla spamu ?
« dnia: Stycznia 16, 2007, 03:17:37 am »
Hmm... wchodze własnie na forum i co widze??, że jakiś myślący raczej nie głową spamer atakuje nasze forum :evil: . Wcześniej był jakiś typek od Viagry a teraz (może i ten sam) od jedzącej c***a Angeliny Jolie i innych rzeczy. Aż nie chce się tego czytać. Więc tu prośba do moderatorów (Maniak) aby zrobić z tym w miare możliwości jakiś pożądek (najlepiej pokasować w pizdu! :evil: )

3
Kosz / Zakazana reklama Shaolin Monks
« dnia: Listopada 14, 2006, 03:00:38 am »
Nie pamiętam nawet czy kiedyś ją widziałem, zachęcam by obejrzeć bo jest świetna  :lol:
PS : otwiera się quicktime'm
http://www.miastogier.pl/plik,ps2,1251.html

4
Kosz / Ukryty Human Smoke UMK3 (wersja arcade)
« dnia: Listopada 06, 2005, 11:35:56 pm »
Wiem że niektorzy mogą wiedzieć już o tym jak odblokować human smoke'a w wersji mame ale zdecydowałem sie o tym napisać bo ogólnie trudno jest znależć opis jak nim zagrać. Można to zrobić w ten oto sposób : wybieramy najpierw cyborg Smoke'a i następnie przytrzymujemy blok+hp+hk+run+tył, jęśli wszystko dobrze zrobiliśmy powinien on sie zmienić na początku walki w Human Smoke'a. Enjoy  :)

5
Kosz / Odblokowanie postaci w MK:Deception
« dnia: Września 28, 2005, 02:20:34 pm »
mam problem z odblokowaniem postaci w MK:Deception. Brakuje mi :Hotaru, Sindel, Kiry i Liu Kanga.Wiem że problem tkwi gdzies w Konquescie ale za nic nie moge znależć choćby skrzyni z kluczem do krypty.Po zakończeniu Konquestu udało mi sie tylko oblokować Raidena. Poradzcie coś  :roll:

Strony: [1]