Polskie Forum Mortal Kombat > Poboczne gry MK

Kombo challenge??

(1/15) > >>

cajrus:
W koncu kuppilem sobie (nowego :P) mortala. Krece przy nim troche probuje sobie dzialac cos w kombat challenge i natrafilem na zanczek  biala obraczka z strzalka w srodku. Co to jest za ruch. Trche kombinuje i nie wiem czy to lewy analog pod skosemm w gore czy gora plus przod z innym guzikeim np X..

Z gory dzieki za odpowiedz:D

beru:
biała obrączka ze strzałką w środku oznacza podskok, czyli następujący po nim cios lub ciosy zadaje się w powietrzu.
Podobny problem mogą wzbudzić ikonki pięści i miecza w kombach Baraki i Deathstroke'a, oznaczające ciosy zadane z wyciągniętą bronią lub bez.

bronku:

--- Cytat: beru w Lutego 12, 2009, 04:51:07 pm ---biała obrączka ze strzałką w środku oznacza podskok, czyli następujący po nim cios lub ciosy zadaje się w powietrzu.
Podobny problem mogą wzbudzić ikonki pięści i miecza w kombach Baraki i Deathstroke'a, oznaczające ciosy zadane z wyciągniętą bronią lub bez.

--- Koniec cytatu ---

ladnie wytlumaczone ... chetnych zapraszam na sparing bo cos malo polakow gra   ... ;]

davidkoz:
no to kolejny który będzie się męczył z Kombo Challenge. Jedna z najtrudniejszych rzeczy jaką mieliśmy w serii Mortal Kombat.

Jak komu idzie? Ja ostatnio przestałem je robić, a zostało mi ze 6 przy czym 9 Shang Tsungu jest strasznie trudne i jak na razie dla mnie nie wykonalne :D

beru:

--- Cytat: davidkoz ---Jak komu idzie? Ja ostatnio przestałem je robić, a zostało mi ze 6 przy czym 9 Shang Tsungu jest strasznie trudne i jak na razie dla mnie nie wykonalne :D

--- Koniec cytatu ---

Masakra jakaś! Mam trzech a dla kojelnych jakichś dziewięciu zostało mi po jednym-dwa kombosy, z którymi nie mogę sobie dać rady. Nawet dla tych niby-łatwych (Batmana, Shao Kahna, Sub-Zero, Luthora)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej