Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat (2011)

Challenge Tower

(1/12) > >>

davidkoz:
Piszemy tutaj o wyzwaniach wieży. Gdzie jesteśmy, co sprawia problem, może jakieś porady dla osób, które będą miały problem.

Ja póki co jestem na 172 misji i dalej nie idę, ponieważ misja 171 wykończyła mnie psychicznie. Nie miałem nigdzie problemu, a tutaj? Ta stara typiara zwana Sindel jest jakaś jebnięta. Skaka, strzela jak pojebana i jak tu zrobić te wszystkie zdolności Sub-Zero jak on sam lepszy od niej nie jest. Zamrażanie podłoża tra tyle, że zdążam iść i wrócić z ubikacji, a jeszcze później trzeba ją dobić. Misja zajęła mi z 15 minut i całe szczęście, że mam ją za sobą. Mogę ochłonąć.

Casual:

--- Cytat: davidkoz w Kwietnia 24, 2011, 04:25:52 pm ---Piszemy tutaj o wyzwaniach wierzy.

--- Koniec cytatu ---

Wstyd, popraw ten błąd ;D

Mi na razie żadne zadanko nie sprawiło problemu. Jestem przy 113 i pnę się wyżej.

davidkoz:
Aaaaa no wstyd jak nic ;D Trzeba błąd poprawić. Wytłumaczenia nie ma ale dostałem takiego szału przez tą szmatę, że jeszcze teraz jestem cały czerwony !!!!!!!!

Semek:
ja jestem na END GAME. Nieporozumienie nie wiem czy dam radę to przejść. A odnoście ciężkich zadań to najgorsze pojawiają się po 200:)

Ps. Właśnie wymęczyłem całą wieżę. Ostatnie zadanie po prostu tak denerwuje i frustruje, aż się chce płakać:P Trzeba w 100% mieć gotową taktykę, inaczej szybki zgon. Ufff

Luna:
davidkoz nie klnij! Nie wiem czym się tak podniecacie z tym "Endgame". Jak mi się zachce w ten tryb poszarpać to pewniakiem to przejdę bo to jest w końcu MK i tu można na schematach zrobić cudaXD Trudny to jest Score Attack Mode w BB:p Gram już prawie 2 lata i to regularnie nawet czasem po kilka godzin dziennie i zrobić go nie umiemXD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej