Autor Wątek: Sprawy dotyczace strony  (Przeczytany 68612 razy)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #90 dnia: Września 09, 2007, 01:51:29 am »
To jest strona do ktorej mam sentyment i nie nazwalbym nawet tego strona xD nie mam do niej kodow od 9 miesiecy xD
Strona ta powstala dawno i nic tam nie robie. Za kogo ty sie uwazasz ze mnie wogole pouczasz. To jest wogole brak jakiegokolwiek szacunku.
Tworzenie stron na poziomie Mk Center nie jest dla mnie zadnym wyzwaniem i nie wiem jak mam ci to udowodnic a zreszta nie mam zamiaru. Mozesz sie za przeproszeniem odjebac od mojej jak to nazywassz strony i nie wklejac tu tak wielkich obrazkow gdyz utrudnia to kozystanie ze strony i nikogo nie obchodzi jak wylada ta strona.
Patrzac na twoja strone i twoje opinie na temat tworzenia stron dochodze do wniosku ze chyba tat cie kochal za bardzo bo niedosyc ze twoja strona nie blyszczy graficznie to tresci w niej zawarte to bardziej blog...
Coz skoro masz jakas manie wyzszosci to trudno przezyje to...
Szczerze mowiac twoja opinia raczej nie budzi we mnie zadnych emocji bo nie obchodzisz mnie razem ze swoim zdaniem.
Pozdrawiam cie i zycze wiecej tak udanych prob robienia zametu na stronie o wielki informatyku od 7  bolesci. Pozdrow tate i zmien rozmiar tego onrazka albo daj poprostu link... (najpierw musisz kliknac edytuj jak bys nie wiedzial jak to zrobic)

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #91 dnia: Września 09, 2007, 02:04:20 am »
Cytat: "$nake"
Tworzenie stron na poziomie Mk Center nie jest dla mnie zadnym wyzwaniem i nie wiem jak mam ci to udowodnic a zreszta nie mam zamiaru. Mozesz sie za przeproszeniem odjebac od mojej jak to nazywassz strony i nie wklejac tu tak wielkich obrazkow gdyz utrudnia to kozystanie ze strony i nikogo nie obchodzi jak wylada ta strona.
Patrzac na twoja strone i twoje opinie na temat tworzenia stron dochodze do wniosku ze chyba tat cie kochal za bardzo bo niedosyc ze twoja strona nie blyszczy graficznie to tresci w niej zawarte to bardziej blog...
Coz skoro masz jakas manie wyzszosci to trudno przezyje to...
Szczerze mowiac twoja opinia raczej nie budzi we mnie zadnych emocji bo nie obchodzisz mnie razem ze swoim zdaniem.
Pozdrawiam cie i zycze wiecej tak udanych prob robienia zametu na stronie o wielki informatyku od 7  bolesci. Pozdrow tate i zmien rozmiar tego onrazka albo daj poprostu link... (najpierw musisz kliknac edytuj jak bys nie wiedzial jak to zrobic)

Chyba ty nie wiesz jak edytować posty bo nie poprawiłeś literówek :P

Nie masz argumentów więc zaczynasz używać przekleństw i wezwań do rodziców... to bardzo dojrzałe....

Nie wiesz jak mi to udowodnić, phi :P Bo nie masz nic zrobionego :D

A moja strona ma charakter devbloga.

Cóż, dla dzieci neostrady wszystko musi błyszczeć i mieć wodotryski... Najlepsza strona to taka, która żeby się załadować musi wpakowywać Ci na dysk 10 MB, albo więcej, im więcej tym lepiej...

Liczy się funkcjonalność, jak nie potrafisz użytkownika zaszokować treścią to liczysz na layout...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #92 dnia: Września 09, 2007, 02:15:18 am »
Po pierwsze to koniec offtopu po moim poście. To jest temat o prowadzeniu strony, a zszedliśmy na wzajemnie wytykanie się palcami.

Po drugie to przeglądnołem Spine Twoją stronę i wg mnie jestes zadufaną osobą posiadająca lusterko w które się ciągle wpatrujesz. Nie wiem wogóle jaki mial sens wrzucania foty strony Snake'a, podczas gdy to zadna storna nie jest, a Ty nie masz sie czym pochwalić. Takich jak Ty powinno się wieszać za jaja i kopać po tyłkach. To co piszesz biore z dystansem, bo tacy jak Ty lataja mi, zwisaja i mogą gadać sobie do rana co chcą.

Nie wazne co teraz odpiszesz ja już nie odpowiem, bo wiem że i tak masz swoją rację. Jeżeli nie podoba Ci się wygląd aktualnie strony i patrzysz tylko jakieś tam kB, to żal mi Ciebie.

Ahhh nie chwal się że masz 1MB, bo ja mam 4MB i nie mówie tego po to, aby się wywyższyć.

Cu

I jeszcze. Pewnie też mi posprawdzasz błędy, a ja mam je w dupie i ich nie poprawie.

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #93 dnia: Września 09, 2007, 02:36:43 am »
Cytat: "davidkoz"

Po drugie to przeglądnołem Spine Twoją stronę i wg mnie jestes zadufaną osobą posiadająca lusterko w które się ciągle wpatrujesz. Nie wiem wogóle jaki mial sens wrzucania foty strony Snake'a, podczas gdy to zadna storna nie jest, a Ty nie masz sie czym pochwalić. Takich jak Ty powinno się wieszać za jaja i kopać po tyłkach. To co piszesz biore z dystansem, bo tacy jak Ty lataja mi, zwisaja i mogą gadać sobie do rana co chcą.

Wiem, ze zazdrościsz mi wyglądu. No i stąd masz te wszystkie kompleksy... teraz rozumiem :D Już widzę jak takie chuchro jak Ty wiesza mnie za jaja, jesteśmy na forum to ponosi Cię wyobraźnia - wybacz, ale nie jesteś w moim typie... wiem, jestem zboczony, wolę dziewczyny, i to w normalny sposób... ale cóż na to poradzę :P

A sprawdzanie błędów mam automatyczne, to pisząc, czy chcę czy nie chcę, i tak widzę podkreślone niepoprawne słowa... Radzę wszystkim się w to zaopatrzyć, przynajmniej się poduczycie poprawnie pisać. Na Linuxie w Firefoxie mam to automatycznie zainstalowane, ale to się chyba nazywa aspell i jest dostępne dla Waszych Windowsów.

Jak nie potraficie zastąpić Bodzia to po co to robicie ?? Literówki też są w newsach, czytajcie to co piszecie !! "Mortal Konbat: Armageddon"... żenada, a "pojedynczy" się nie pisze przez 'ń'. Na dodatek raz piszecie używając polskich znaków, a raz nie... tandeta.

I tak do waszej informacji, jak się dodaje powtarzające się tło do strony to powinno być tak zrobione, żeby lewą stronę można było połączyć z prawą, a górę z dołem.

No dobra, zrobiliście wypasioną stronę dla niewymagających internautów i się cieszcie...

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #94 dnia: Września 09, 2007, 11:16:26 am »
Cytat: "davidkoz"
Jak pewnie zaowazyliscie pod napisem powitalnym znalazły sie dwa nowe linki. Narazie nie są dostepne ale są to nasze niespodzianki o ktorych pisalismy wczesniej. Mozecie sie juz domyslac po nazwach co to będzie  :D

Nawet wiem dokładnie, kogo to był pomysł  8)  :lol:

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #95 dnia: Września 09, 2007, 12:20:29 pm »
Moje gratulacje teraz strona wyglada bardzo fajnie

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #96 dnia: Września 09, 2007, 03:46:09 pm »
Poprzedni wygląd strony (Sub-Zero w logu) było słabe i wyglądało jak większość polskich stron MK czyli niczym się nie wyróżniała a teraz obecny wygląd jest o wiele lepszy ;) tylko nieprzystosowana do widescreen'a :P (trochę pocięta się robi po bokach :P). Ale ogółem jest lepsze od poprzedniej ;)

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #97 dnia: Września 09, 2007, 04:05:04 pm »
Teraz wygląda jakby strona stanęła na Deception. Powinien być Blaze tak jak na forum i wsio . Aha i tło jest niedopracowne widać że robione z tapety, można by było chociarz zlikwidować napisy po prawej.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #98 dnia: Września 09, 2007, 04:11:40 pm »
Suuper.
Chciałbym też tak umieć zrobić.
Koledzy uwaga, bo mamy policje na foróm ktura sprawdza narzą ordograwie. :lol:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #99 dnia: Września 09, 2007, 05:17:28 pm »
Cytat: "Spine"

Nie wiesz jak mi to udowodnić, phi :P Bo nie masz nic zrobionego :D


Ze cos ty powiedzial?
Aha czyli to co zrobilem na Mk Center to nic. OK.
Nawet mi na ten post nie odpowiadaj, jezeli chcesz cos to napisz PW bo to nie temat od bezsensownych konwersacji.

  :!:  :!:  :!:
BTW.
Question do ogolu  :!:
Co myslicie o co tygodniowych spotkaniach fanow MK na czacie.
Gdzie bedziemy mogli ze soba pogadac, wymienic sie spostrzezeniami LIVE. Napiszcie czy jetescie tym zainteresowani. Potem obgadamy to do konca.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #100 dnia: Września 09, 2007, 05:29:49 pm »
Cytat: "$nake"
Co myslicie o co tydodniowych spotkaniach fanow MK na czacie.
Gdzie bedziemy mogli ze soba pogadac, wymienic sie spostrzezeniami LIVE. Napiszcie czy jetescie tym zainteresowani. Potem obgadamy to do konca.

Oczywiście że to dobry pomysł od dawna to proponowałem  :wink:

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #101 dnia: Września 09, 2007, 06:24:07 pm »
Macie pobawcie się z tym: www.jasonpl.de/tekst.html

No i tak 300 kB gif zmienił się w mniej niż 1 kB kod...

//edit
No i takie tło chyba lepiej się "klei":

Chociaż ja bym wolał zielone :P Coś a la Quan Chi i dusze Shang Tsunga z MK Conquest :P

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #102 dnia: Września 09, 2007, 07:26:05 pm »
Wole ciemniejsze xD

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #103 dnia: Września 09, 2007, 07:55:13 pm »
Ogólnie to może sie zmieniać  :lol:  :wink:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #104 dnia: Września 09, 2007, 07:58:55 pm »
Cytat: "Hero"
Ogólnie to może sie zmieniać  :lol:  :wink:


Ogolnie to nie.