Autor Wątek: Brak Bodzia??  (Przeczytany 11912 razy)

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« dnia: Kwietnia 29, 2007, 11:23:45 am »
Jak wszyscy wiedzą (lub nie), Bodzio przestaje prowadzi strone o mk. Moje pytanie brzmi co teraz będzie, kto zajmie się stroną i czy to będzie to samo Mk Center??

P.S. Witam po przerwie :D

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 21, 2007, 10:40:15 pm »
No ja też jestem tym zmartwiony. Bodzio powiedz masz już coś na myśli co będzie z Centerem. Szkoda, że nie ma newsów i dział MKA nie skończony, teraz nie wiem skąd mam brać newsy. A no i ten download z filmikami lub różnymi rzeczami szkoda, szkoda. Już od tamtego roku jest tam tylko taki stary filmik z MKC (kto odwiedza to wie o co chodzi). No to jak będzie z tą stronką?
ps. Bodzio porsze napisz.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 22, 2007, 12:23:14 am »
no rzeczywiście w świecie mk aż się roi od newsów, szkoda że tylko w krótkim okresie przed wydaniem kolejnej gry (co może trwać nawet kilka lat)

Bodzio

  • Gość
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 22, 2007, 10:07:48 am »
Cytat: "Mkmaniak"
No ja też jestem tym zmartwiony. Bodzio powiedz masz już coś na myśli co będzie z Centerem. Szkoda, że nie ma newsów i dział MKA nie skończony, teraz nie wiem skąd mam brać newsy. A no i ten download z filmikami lub różnymi rzeczami szkoda, szkoda. Już od tamtego roku jest tam tylko taki stary filmik z MKC (kto odwiedza to wie o co chodzi). No to jak będzie z tą stronką?
ps. Bodzio porsze napisz.


Jesli znajde odpowiednia osobe do prowadzenia strony to newsy dalej beda. A jak na razie nie mam nikogo.

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 22, 2007, 12:40:18 pm »
Cytat: "Bodzio"
Jesli znajde odpowiednia osobe do prowadzenia strony to newsy dalej beda. A jak na razie nie mam nikogo.


Zapewne MANIAK się będzie tym zajmował tak coś czuję :D (oczywiście jeżeli by tego chciał).

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 22, 2007, 01:17:43 pm »
Bodzio jakie wymagania musi spelniac twoj "nastepca" ? Bo jakies kroki bedzie trzeba w koncu podjac.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 22, 2007, 02:11:29 pm »
Dokładnie, musisz nam powiedzieć twoje wymagania. Można bedzie wtedy się zastanowić nad tą ofertą :wink:

Bodzio

  • Gość
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 22, 2007, 02:16:42 pm »
Cytat: "$nake"
Bodzio jakie wymagania musi spelniac twoj "nastepca" ? Bo jakies kroki bedzie trzeba w koncu podjac.


- znajomosc tematu i sledzenie od dluzszego czasu tego co sie dzieje w swiecie MK
- umiejetnosc poprawnego pisania
- odpowiedzialnosc (nie ze komus sie po tygodniu odechce)
- podstawy w tworzeniu stron (nic wielkiego bo w zasadzie to wstawianie tekstu i obrobka zdjec)

Pasuje tez znac angielski zeby tlumaczyc newsy a przynajmniej wiedziec o co w nich chodzi.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 22, 2007, 03:36:01 pm »
Bodzio, jak coś będzie wiadomo to pisz tutaj, bo zapewne wszyscy są nie pewni co do losu MK Center. A tak poza tematem to powiedz czy fajnie mieć 100 postów na karku. Hehehehe fajnie to wygląda, no mi jeszcze brakuje 18, ale nie długo.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 22, 2007, 10:48:40 pm »
Mając 100 postów na karku człowiek czuje się zajebiście.

Co do punkcików Bodzia to umiem poprawnie pisać ( chyba ), znam język angielski i jestem odpowiedzialny ale czasu brak, więc sam nie wiem :/

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 22, 2007, 11:19:55 pm »
Cytuj
Co do punkcików Bodzia


Ja sie kwalfikuje lecz sie nie podejme gdyz dla mnie to na razie zbyt duza odpowiedzialnosc a mam juz wiele obowiazkow wiec niestety niechce nikogo zaiwesc wiec nawet nie bede "walczyl" o ten zaszczyt prowadzenia najlepszego serwisu o MK w sieci (PL)...

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 23, 2007, 08:36:43 am »
Cytat:
- znajomosc tematu i sledzenie od dluzszego czasu tego co sie dzieje w swiecie MK
- umiejetnosc poprawnego pisania
- odpowiedzialnosc (nie ze komus sie po tygodniu odechce)
- podstawy w tworzeniu stron (nic wielkiego bo w zasadzie to wstawianie tekstu i obrobka zdjec)

Pasuje tez znac angielski zeby tlumaczyc newsy a przynajmniej wiedziec o co w nich chodzi.
Wiecie kto by się tu nadawał? Moim zdaniem świetnym kandydatem jest Moralezz. :lol:  :lol:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:10:50 am »
Bez dwoch zdan. Gdyby tylko zglosil kandydature Bodzio nie zastanawial sie ani chwili.
Czyli tlumacza nie trzeba szukac  :lol:  :lol:  :lol:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:30:51 am »
Ja też wmiare się kwalifikuje, ale bym musiał jeszcze to przemyśleć ( ten sam powód co $nake )

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 23, 2007, 11:51:29 am »
Ja bym raczej proponował i popierał kandydaturę davidkoza. Bez urazy $nake i Hero ale davidkoz jakoś najbardziej (moim zdaniem) by sie na to stanowisko nadawał.