Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 658476 razy)

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2130 dnia: Kwietnia 08, 2015, 11:07:23 pm »

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2131 dnia: Kwietnia 08, 2015, 11:09:45 pm »
Trzeba się cieszyć, że w ogóle jest ten tryb Story. Takie cuda w niewielu bijatykach się trafiają. Myślę, że samotny gracz będzie miał kupę zabawy przy nowej odsłonie. Widziałem filmiki z Krypty i jest co zwiedzać.

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2132 dnia: Kwietnia 08, 2015, 11:13:13 pm »
Trzeba się cieszyć, że w ogóle jest ten tryb Story. Takie cuda w niewielu bijatykach się trafiają. Myślę, że samotny gracz będzie miał kupę zabawy przy nowej odsłonie. Widziałem filmiki z Krypty i jest co zwiedzać.

Tak krypta jest niesamowita. Przypomina bardziej gre przygodową ze starych lat. Używanie itemów itd.

Offline Notrickcs

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2133 dnia: Kwietnia 08, 2015, 11:35:46 pm »
Skoro mowa już o Story Mode, który według niektórych jest tylko czymś przedłużającym naszą frajdę, mam małe pytanko. W ostatniej części oprócz "fabuły" (jak ja to nazywam), istniało jeszcze challenge tower - te 300 wyzwań. Z niektórymi nadal się męczę bo są trudne i to sprawia mi frajdę. Tu się chowa moje pytanie. Będzie coś takiego w MKX? Widziałem, że są jakieś towery, gdzie zadania zmieniają się czy coś, co jakiś czas, ale czy będzie coś takiego jak w poprzedniej części?
Sorka za głupie pytanie, ale nie mogę wychwycić wszystkiego z tego co mówią...

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2134 dnia: Kwietnia 08, 2015, 11:40:37 pm »
Nie. Tutaj jest walka z udziwnieniami. Nie ma czegoś takiego jak na przykład szybkie wciskanie przycisku by strzelać energią do zombiaków.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2135 dnia: Kwietnia 09, 2015, 01:22:52 am »
Walcie się w dupę. To że wam odpowiada - spoko. Widać czego innego oczekiwaliście. Takie trudne do skumania? Ja czekałem na tryb story dłuższy niż w poprzedniej części i dobrze napisany. Tak jak obiecywali. Na parę dni przed premierą okazuje się że jednak lecieli z tym w chuja bez sprostowania, w dodatku w tego co na razie widziałem historyjka zwyczajnie nie pasuje do tego jak gra wygląda i mam prawo być tym zawiedziony. Podobnie jak wy byście mogli być gdyby np. był świetny story a chujowe walki w necie. Po poprzedniej części i po MK vs DC normalnym jest to że ten tryb jest częścią gry i można mieć w stosunku do niego oczekiwania. Jakby się gadało z jakimiś inwalidami umysłowymi. "Ja dostałem to co chciałem, to nie krytykuj bo ja mam i w tekkenie nie ma nawet trochę." W dupie mam inne bijatyki i nie porównuje ich do mortala, jebie mnie wyważenie zawodników i to jak gra się sprawdzi na turniejach, bo nie zamierzam w nich występować. To czego oczekuję to klimatyczny wygląd postaci/aren i dobrze napisana bajeczka. W niektórych poprzednich częściach to dostałem i od kolejnej oczekuję tego samego. Dzięki chłopaki że chcieliście mi wytłumaczyć czego mam chcieć, ale możecie se to wsadzić.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2136 dnia: Kwietnia 09, 2015, 01:42:46 am »
Zgadzam się z franqey w sporym stopniu. MK to dość specyficzna bijatyka, inna od reszty i fabuła jednak jest nieco bardziej istotna. Tryb story od 9 jest na tyle dobry, że przyciąga również wielu nowych graczy wcześniej nie zainteresowanych serią. Jakby twórcom nie zależało na fabule to mogliby pozostać na samym arcade i sprawa byłaby rozwiązana. Dlatego takie gadanie, że bijatyka nie może mieć dobrej fabuły i absolutnie nie można tego od niej wymagać to jakiś bełkot. Dla mnie istotna jest fabuła jak i sam gameplay. Z pewnością spędzę przy grze +100h na zwykłym napierdalaniu, ale to nie zmienia faktu, że chcę dobrego kilkugodzinnego story. Było zapowiadane (chodźby przez Boona), że story ma być długości tego z Injustice lub MK 9 i mam prawo tego wymagać jako osoba, która zakupiła grę. Na szczęście po pierwszym rozdziale jestem dobrej myśli jeśli chodzi przynajmniej o samo wykonanie.

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2137 dnia: Kwietnia 09, 2015, 01:56:12 am »
A może to też zależy od zawzięcia gracza ja pamiętam, że Story w MK9 przeszedlem w 2-3 dni i do dziś jak na niego patrze mam wrażenie, że oglądam film Mortal Kombat z 95 roku ulepszone Annihilation i wg mnie story z mk9 powinno zostać wydane jako film na dvd, bo jest naprawde świetny i liczę, że story w 10 mnie miło zaskoczy a po tych pierwszych 26 minutach(dalej nie oglądałem, by sobie nie popsuć frajdy) jestem zaintrygowany

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2138 dnia: Kwietnia 09, 2015, 02:18:19 am »
Zgadzam się z franqey w sporym stopniu. MK to dość specyficzna bijatyka, inna od reszty i fabuła jednak jest nieco bardziej istotna. Tryb story od 9 jest na tyle dobry, że przyciąga również wielu nowych graczy wcześniej nie zainteresowanych serią. Jakby twórcom nie zależało na fabule to mogliby pozostać na samym arcade i sprawa byłaby rozwiązana. Dlatego takie gadanie, że bijatyka nie może mieć dobrej fabuły i absolutnie nie można tego od niej wymagać to jakiś bełkot. Dla mnie istotna jest fabuła jak i sam gameplay. Z pewnością spędzę przy grze +100h na zwykłym napierdalaniu, ale to nie zmienia faktu, że chcę dobrego kilkugodzinnego story. Było zapowiadane (chodźby przez Boona), że story ma być długości tego z Injustice lub MK 9 i mam prawo tego wymagać jako osoba, która zakupiła grę. Na szczęście po pierwszym rozdziale jestem dobrej myśli jeśli chodzi przynajmniej o samo wykonanie.

Mk to chyba jedyne mordobicie, które tak bazuje na fabule. To oryginalne połączenie świata SF ze światem fantasy i starodawnych Chin i Japonii. W innych mordobiciach fabuła jest drugorzędna - w Tekkenach wszystko koncentruje się na opanowaniu 2000 ciosów i 500 kombosów 15 Asuki, co zajmuje długie miesiące. 

Pierwszy film Mortal Kombat to chyba jedyna naprawdę sensowna ekranizacja na podstawie gry mordobicia. Street Fighter był mocno taki sobie i miał mało wspólnego z samą grą, Dead or Alive to w zasadzie tylko dla śmiechu można było obejrzeć.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2139 dnia: Kwietnia 09, 2015, 04:37:57 am »
Fakt.... Pierwszy MK był niezły, niezbyt dobre efekty przecinały się z zajebistymi walkami. SF był kurwa pośmiewiskiem mimo wielu znanych aktorów. DOA miało tylko dupy.Najgorzej wypadł Tekken. No jakbym nielubił tego hołubienia przez fanów i nie których recenzentów to i tak jest mi żal fanów Tekkena po obejrzeniu filmu....... Historia od 6 części, a połowa postaci wyjebana. Dlatego boję się jakichkolwiek nowinek o ekranizacji MK

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2140 dnia: Kwietnia 09, 2015, 08:08:13 am »
Dzisiaj o godzinie 22:00 na kanale www.twitch.tv/netherrealm

The Final Kountdown !!

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2141 dnia: Kwietnia 09, 2015, 09:10:21 am »
w 100000% podbijam franqeya.
Trzeba rozróżnić, że Mortal Kombat to dla wielu nie tylko bijatyka i naciskanie klawiszy na padzie, ale CAŁE UNIWERSUM i story to nie 'nic nie znaczący dodatek', ale dla niektórych cała esencja tej gry. Dlatego, jeśli ktoś mówi, że 'W DUPACH SIE NIEKTÓRYM POPRZEWRACAŁO', bo uważa, że powinniśmy się cieszyć, że W OGÓLE COKOLWIEK MAMY ponad uczenie się 100hit combo na pamięć, to ja mogę traktować taką osobę jako średnio ogarniętą w całej koncepcji Mortal Kombat. That's it.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2142 dnia: Kwietnia 09, 2015, 09:41:39 am »
Dzisiaj o godzinie 22:00 na kanale www.twitch.tv/netherrealm

The Final Kountdown !!

Pytanie co tam jeszcze mogą ciekawego pokazać? Niestety Jaxa i jego córkę zdążyłem już zobaczyć.

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2143 dnia: Kwietnia 09, 2015, 12:21:50 pm »
Uff, już myślałem że to ja zwariowałem i rzeczywiście "mam za dużo w dupie"  ;)

Jeżeli chodzi o streama to może pokażą nam głównego bossa?

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2144 dnia: Kwietnia 09, 2015, 12:28:47 pm »
Uff, już myślałem że to ja zwariowałem i rzeczywiście "mam za dużo w dupie"  ;)

Jeżeli chodzi o streama to może pokażą nam głównego bossa?

Już ktoś nam pokazał Boss'a i jego finałową walkę. Dość się większość napatrzyła :)