Autor Wątek: Areny - Wasze spostrzeżenia  (Przeczytany 10581 razy)

Offline MK_FAN

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Areny - Wasze spostrzeżenia
« dnia: Marca 30, 2011, 09:24:57 am »
Od niedawna w sieci można obadać filmik przedstawiający wszystkie areny w nowym MK. Pora więc zacząć dyskusje; które pola walki zrobiły na Was najlepsze wrażenie? Proponuję wybrać po trzy najlepsze i najgorsze Waszym zdaniem. Uzasadnienia mile widziane :) W ramach przypomnienia:



Ciężko mi osobiście wybrać te najlepsze i najgorsze, bo wszystkie są wykonane na bardzo wysokim poziomie...m Wybór musi zostać dokonany, więc:

Moje TOP 3:

The Dead Pool - Możecie byc zaskoczeni, ale ta arena robi na mnie wielkie wrażenie, ciężki klimat lochów, doskonała kolorystyka, no i stage fatality, który na pewno będzie prezentował się topowo !

Kahn's Kolliseum - zabójcze wykonanie ! Doskonałe oświetlenie. Plansza pełna detali, co stawia ją w mojej osobistej czołówce!

Shang Tsung's Garden Night and Day - Ogród Shanga zarówno nocą jak i dniem zauroczył mnie swoim wykonaniem. Świetnie zbalansowana kolorystyka. Arena piękna zarówno nocą, jak i za dnia!

Areny, które najmniej mi przypadły do gustu:

- Shao Kahn's Throne Room,
- The Bridge/Street - Fajnie wykonana, ale jakoś klimatem nie pasuje,
- The Bell Tower - wybrana na siłę :D

Podkreślam, dla mnie wybór trzech najgorszych aren był dużym dylematem, bo wszystkie prezentują mistrzowski poziom !

« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2011, 10:00:10 am wysłana przez MK_FAN »

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 30, 2011, 09:49:42 am »
Areny prześliczne, dużo serca włożyli chłopaki przy procesie twórczym. Z nostalgią się patrzy na nie i aż ryło samo się uśmiecha. Same w sobie bogate w detale tła, w których zawsze coś się dzieje.



                                                      WASTELANDS

Mój faworyt. Obraz po porządnej bitwie. Przywodzi mi na myśl ulubione chińskie filmy na tle historycznym z bohaterami wycinającymi w pień setki wrogów :)

Top 3:

1. Wastelands
2. Graveyard
3. Shang Tsungs garden
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2011, 10:51:05 am wysłana przez Semek »

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 30, 2011, 10:44:26 am »
Semek a jak ta arena moze sie nazywać?

Moje Top 3:

-The Temple - zawsze ta arena mi sie podobała, a szczególnie muzyczka z MK3 ;)

-The Pit - za ten przewyjebisty księżyc i fajnie dobrane kolory ;)

-Shang Tsung's Throne Room - na gameplay'ach arena prezentowałą sie wybornie, szczególnie podoba mi sie ten deszcz i burza za oknami ;) ma klimat ;)



Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 30, 2011, 10:57:10 am »
Moje TOP 3-1.Wateland,The Throneroom(mistrzostwo świata, ten klimat),trzecia hmm...niech będzie The Subway zajebisty efekt przejezdzającego METRA NO I JAK DLA MNIE NAJLEPSZE STAGE FATALITY.Najgorsze zaś Bell Tower,Shao Khan Throneroom i The Bridge-ta już zupełnie bez klimatu

robaczek

  • Gość
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 30, 2011, 11:19:50 am »
Co do mnie, to wybór raczej prosty.
1. Pit II (wersja normalna, nie z burzą meteorytów) - miłość od pierwszego wejrzenia, czyli od MK2 w latach 90'. Lifting tylko dodał jej uroku;
2. Shang Tsung's Gardens (we dnie czy w nocy wygląda przepięknie) - śliczna. Poza tym tak mało wiemy o wyspie, że aż się prosi, by zobaczyć coś więcej;
3. Training Room - Przywodzi mi na myśl stare filmy kung fu, gdzie większość rozrób toczyła się właśnie w podobnych drewnianych tawernach, co oczywiście kończyło się niemal ich całkowitą dewastacją.

Wybór numeru trzy był dylematem, bo zawsze moim #2 był Living Forest, ale w tej odsłonie dla mnie prezentuje się co najwyżej średnio. Jade's Desert (mój #3 za czasów UMK3/MKT) po bliższym spojrzeniu też nie ma tej starej magii, ale w mojej trójce nie zmieściła się jeszcze Shang Tsung's Throneroom, która po liftingu mnie urzekła i prezentuje się świetnie. W MK1 mnie natomiast odrzucała.

Mój faworyt. Obraz po porządnej bitwie. Przywodzi mi na myśl ulubione chińskie filmy na tle historycznym z bohaterami wycinającymi w pień setki wrogów :)

Tak będzie wyglądał obóz Cao Cao po bitwie o Czerwone Klify. Już w kolejnych odcinkach! ;D

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 30, 2011, 11:31:25 am »
Ja nie mogę wybrać dla mnie każda arena ma coś w sobie i nie mogę się doczekać jak będę na nich pojedynki rozgrywał

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 30, 2011, 12:14:11 pm »
Wszystkie są bardzo przyjemne dla oka, ale najbardziej podoba mi się jade desert


Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 05, 2011, 10:09:47 am »
jak dla mnie to najgorsza jest The street  bo kojarzy mi sie z mk vs dc i Subway tez szału nie robi , za ciemno jakos i smutno hhheheheh  a za najlepsze uwazam The PiT za ten piękny księżyc i Desert
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2011, 10:30:36 am wysłana przez el_pawlo »

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 05, 2011, 12:00:04 pm »
Chamber of Flame,Ta w laboratorium oraz The Pit z burzą meteorytów precz z nimi.Wkurza mnie,że właśnie one w trybie The Ladder wczytują się za często.Reszta jak dla mnie ok i to nawet bardzo Pozdro!

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 29, 2011, 07:56:59 pm »
Hm ogólnie wszystkie areny są pięknie wykonane ale na niektóre są lepsze niektóre gorsze ;) Osobiście bardzo lubie walczyć na Shang Tsung Gardens, ST Throne Room, The Temple, Evil Tower, The Pit, Pit Bottom, Hell, Goro's Lair czt Graveyard. Bell Tower nie jest zły ale chciałbym, żeby jako DLC dali wersje tej areny w nocy, z dużym księżycem w tle jak The Pit 2 ;) cos jak w MK3 ;) co o tym myślicie ;)? dodałoby to klimatu tej arenie. Jeszcze lepiej jakby można było na niej wykonać Stage Fatality.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 30, 2011, 08:36:59 am »
Nie mogę napisać moich 3 aren bo wszystkie są zajebiste, oczywiście wole te z Stage Fatality, Najbardziej podobają mi się areny z MK1 , MK2, z MK3 (mało mi się podobają 3 areny na dachach oraz na Ulicu) najmniej klimatyczna jest, "Krato's Arena" mimo tego że są  az 3 Stage.

Offline siw-psk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • GamerTag: siwylis
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 13, 2011, 05:39:54 pm »
The Dead Pool

The Living Forest

The Pit

The Pit (Botton)

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 25, 2011, 06:02:46 pm »
Najbardziej lubię :
- Dead Pool
- Hell
- Jade Desert
- The Living Forest
- Evil Tower (ach ta zmiana dnia i nocy i ten koleś lewitujący)

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Areny - Wasze spostrzeżenia
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 30, 2011, 02:41:29 pm »
Ja najbardziej lubię  coloseum, a najmniej tą Kratosa.

W przyszłych DLC chciałbym zobaczyć Sky Temple ze stagem (przeciwnik spada w dół obijac się o wystające części budynku i tracąc części ciała).