Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - davidkoz

Strony: 1 ... 104 105 [106]
1576
Kosz / Dodatkowe postacie w MK Deception
« dnia: Września 09, 2005, 08:21:10 pm »
nie rozumiem dlaczego mówicie że MK:D jest gorsze pod względem postaci od MK:DA. Nikt kto tak mówi nie ma nawet podstaw żeby tak sądzić. Postacie w MK:DA są "biedne" w porównaniu do MK:D..dlaczego ??.. a dlatego że postaci w piątej części jest mniej, mają po kilka specjałów (np. Sonya tylko 2  z czego są one nowe), a także po jedynm fatalu które w dodatku są śmieszne (np. Qun Chi'iego ). MK:Deception prezentuje więcej postaci a  w dodatku większość klasycznych takich jak: Jade, Tanya, Sindel czy Nightwolf dzięki którym możemy przypomnieć sobie stare czasy MK3. Są bogatsze w specjały z czego są także klasyczne stare ( "wózek" czy "teleport" Raidena ) oraz posiadają po 2 o wiele lepsze fatale od tych z MK:DA oraz Hara Kiri. Moim zdaniem dodatkowe postacie w MK:D były strzalem może nie w 10-tkę ale w 9-tkę ponieważ były naprawde  w większości udane ( np. Kobra czy Dariu którego akurat nikt chyba nie docenił ). Jeśli mowa o tym że dołożyli więcej nowych postaci w MK:D. To nie wiem czy macie racje bo w MK:D mamy 23 postacie z czego 6 nowych ( nie licze Noob Smoke ), a w MK:DA mamy 21z czego 8 nowych ( nie licząc Blaze i Mokapa -- bo ja ich do postaci nie zaliczam. Poprostu żart programistów ) wiec aż takiej różnicy nie ma. A jeśli by się już przyczepić to w MK:Deadly Alliance mamy moi drodzy więcej nowych postaci. :D

1577
Kosz / Dodatkowe postacie w MK Deception
« dnia: Września 06, 2005, 02:34:55 pm »
wydaje mi się że na ps2 nie da sie nimi zagrać chyba że  :D  mając dual shocka czy jakoś tak sie to pisze :wink:

1578
Poboczne gry MK / Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« dnia: Września 06, 2005, 02:32:55 pm »
jak wracamy to wracamy.

Nie lubie takiego typu gier ale zakupie sobie ją bo jest z pod znaku smoka. Oczekuje od gry wiele ale wiem że może mi się wogóle nie spodobać. Mam wkońcu chęć zagrać w coś innego z serii MK, a nie ciagłe wydawanie typowej bijatyki. Niech sobie zrobią przerwe od właściwego MK to może jakiegoś natchnienia dostaną i coś świeżego wymyślą na czasie. Co do MKSM pewnie będzie mialo wielu przeciwników ale myśle że da rade.

1579
Poboczne gry MK / Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« dnia: Września 04, 2005, 03:30:55 pm »
jestem optymistą i wszystko mi sie podoba ( czy kiedyś nim nie byłem?? ). Intro podoba mi sie i mam nadzeje że gra przypadnie mi do gustu, ponieważ nie lubie tego gatunku gier. No może w pierwszym zdaniu scyganiłem troszke bo jak zobaczyłem rendera Sonya'i to sie przestraszyłem bo wygląda tam prawie jak moja babcia ale no cóż wkońcu postacie z MK nie są nieśmiertelne a lata lecą  :wink:
Jakoś mi sie nie podoba ta fota.

1580
Ogólne / Sprawy dotyczace forum
« dnia: Września 04, 2005, 03:07:19 pm »
Witam wszystkich użytkowników

Strony: 1 ... 104 105 [106]