Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - Postacie  (Przeczytany 107067 razy)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwca 26, 2010, 10:53:21 am »
EDIT
A ja do tej dla której bijatyka to głównie bijatyka. A fabuła niech se będzie jaka chce byle nie pojawiały się śmieszne postacie.

Swoją drogą, gorący gameplay a na nim:
Kitana, Liu Kang, Quan Chi, Shang, Jax i Raiden;p

http://www.youtube.com/watch?v=-xkWPVs8rMA


Hahaha Luna grubo. Od razu widać ,że MK nie pasuje w takiej konwencji:)

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwca 26, 2010, 10:58:11 am »
Poniekąd dlatego dałem ten filmik tutaj:p Ale Shang wygląda dobrze:p

Teraz tak fajniej widać jak bardzo MK potrzebuje tego systemu "ciężkich" ciosów które sobie seria wypracowała:) Po prostu inny bardziej japoński system nie nadawał by się do tej gry:)

Offline elson

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwca 26, 2010, 12:06:43 pm »
Quan Chi-zly
Reiko-zly
Shinnok-zly
Shang Tsung-zly
Shao Khan-zly
Goro-zly
Scorpion-neutralny
Sub Zero-zly
Kung Lao-dobry
Kano-zly
Sonya-dobra
Mileena-zla
Sindel-zla
Jade-dobra
Reptile-zly
Kai-dobry
Kenshi-dobry
Daegon-zly
Nightwolf-dobry
Kabal-dobry
Ermac-zly
Jax-dobry
Johnny Cage-dobry
Raiden-dobry
Kitana-dobra
Tanya-zla
Fujin-dobry
Sareena-zla

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwca 26, 2010, 03:27:02 pm »
Sub Zero nie był zły ;) Początkowo neutral, a później dobry.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwca 26, 2010, 05:13:29 pm »
Poniekąd dlatego dałem ten filmik tutaj:p Ale Shang wygląda dobrze:p

Teraz tak fajniej widać jak bardzo MK potrzebuje tego systemu "ciężkich" ciosów które sobie seria wypracowała:) Po prostu inny bardziej japoński system nie nadawał by się do tej gry:)

Ogólnie ostatnio na moim ps3 zarzuciłem MK II i na prawdę tam czuć takiego powera jak leca uppercuty, wyskoki z nogi i obrotowe kopniecia, az czuć to na sobie. Chce tego powera w nowym mortalu:P

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwca 26, 2010, 09:01:55 pm »
W zasadzie ten power jest, tzn może nie tak dosadnie ten sam, ale postarano się o odczucie siły ciosów w miarę z tego co widzę, zwłaszcza widać to na walce Sektor vs Reptile gdy ten pierwszy po prostu zarzyna Reptila.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:03:13 pm »
Napiszę tu, bo niezbyt wiele informacji na nowego newsa, ale na brazylijskiej stronie IG pojawił się artykuł, że jako grywalni pojawią się Shang Tsung oraz Raiden, a Sub-Zero, którego widzimy na trailerach to ten klasyczny z pierwszej części Mortal Kombat. Z tego wynika, że nie pojawi się na pewno Noob Saibot, a jakie losy spotkają młodszego Sub-Zero tego nie wiemy, bo zmieniając losy przez Raidena Sub-Zero może nigdy nie zginąć przez co nie narodzi się Noob Saibot.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2010, 09:07:58 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:07:55 pm »
WTF? nie będzie Noob Saibota ? tzn możliwe że go nie będzie?! ja pierdziele, on jest wg mnie lepszy od suba, niech go zostawią a tego młodego dadzą :( nie, nie... to nie miało być tak :(

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwca 27, 2010, 11:01:57 pm »
Napiszę tu, bo niezbyt wiele informacji na nowego newsa, ale na brazylijskiej stronie IG pojawił się artykuł, że jako grywalni pojawią się Shang Tsung oraz Raiden, a Sub-Zero, którego widzimy na trailerach to ten klasyczny z pierwszej części Mortal Kombat. Z tego wynika, że nie pojawi się na pewno Noob Saibot, a jakie losy spotkają młodszego Sub-Zero tego nie wiemy, bo zmieniając losy przez Raidena Sub-Zero może nigdy nie zginąć przez co nie narodzi się Noob Saibot.

Spełniły się moje marzenia!!!! 8) Wraca stary Sub!!!! Zajebiste info, mam nadzieję, że to prawda! Oby był przynajmniej neutralny i nie trzymał z harcerzami.

Skoro starszy z braci żyje, to story powinno się rozpoczynać conajmniej od końcówki pierwszego turnieju.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2010, 11:11:46 pm wysłana przez Martins »

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwca 27, 2010, 11:17:46 pm »
Też się cieszę :) Nooba za grosz nie trawiłem. Zwłaszcza po tym jak Smoke'a przekabacił ;D

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwca 27, 2010, 11:18:42 pm »
Tego się nie spodziewałem szkoda lubiłem Noob Saibota ciekawe jakie jeszcze niespodzianki nas czekają

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwca 28, 2010, 12:29:18 am »
Tego się nie spodziewałem szkoda lubiłem Noob Saibota ciekawe jakie jeszcze niespodzianki nas czekają

Niedługo pewnie dopadnie nas info o nadejściu sympatycznych ud Vorpax ;D

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwca 28, 2010, 12:35:02 am »
Powrót dzikiego Dariusza którego storyline będzie opowiadał o trudnym queście zdobycia tych kozackich okularków.

A tak poważnie, naprawdę spodziewał bym się powrotu pełnego GRYWALNEGO składu MK1,MK2,MK3 i bardziej mnie w tym temacie ciekawi to, czy jeśli pojawi się Kano i Sonya, to w jakich odsłonach (MK1 czy MK2).

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwca 28, 2010, 12:26:53 pm »
Ja Wam powiem tak, że tutaj coś się nie zgadza. Albo ja źle myślę albo panowie producenci źle pomyśleli. Skoro jest starszy Sub-Zero to jakim cudem jest cybernetyczny Sektor? Z tego co wiem i co ja myślę to Sektor był prototypowym cybernetycznym ninja stworzonym aby złapać i zabić młodszego Sub-Zero. Tak samo Cyrax i cybernetyczny Smoke. A przed tym zanim zostali poddani operacji byli zwykłymi wojownikami Lin Kuei. I nie podoba mi się, że cybernetyczny ninja jest, który był stworzony by zabić młodszego Sub-Zero, a tego młodszego nie ma i jego zdrady też nie ma tym samym. Troche pogmatwali to. Niby od nowa historia leci, ale cofamy się do pewnego momentu i ta gra przedstawia ten pewny moment który łączy tę starą historię i tę nową. A wiadomo, że w tym punkcie w którym łączą się te dwie historie czyli coś koło MK1 nie ma Sektora w formie cybernetycznej. Mi tak się wydaje, ale co tam producenci wymyślili to nie wiem.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwca 28, 2010, 03:04:56 pm »
Ja Wam powiem tak, że tutaj coś się nie zgadza. Albo ja źle myślę albo panowie producenci źle pomyśleli. Skoro jest starszy Sub-Zero to jakim cudem jest cybernetyczny Sektor? Z tego co wiem i co ja myślę to Sektor był prototypowym cybernetycznym ninja stworzonym aby złapać i zabić młodszego Sub-Zero. Tak samo Cyrax i cybernetyczny Smoke. A przed tym zanim zostali poddani operacji byli zwykłymi wojownikami Lin Kuei. I nie podoba mi się, że cybernetyczny ninja jest, który był stworzony by zabić młodszego Sub-Zero, a tego młodszego nie ma i jego zdrady też nie ma tym samym. Troche pogmatwali to. Niby od nowa historia leci, ale cofamy się do pewnego momentu i ta gra przedstawia ten pewny moment który łączy tę starą historię i tę nową. A wiadomo, że w tym punkcie w którym łączą się te dwie historie czyli coś koło MK1 nie ma Sektora w formie cybernetycznej. Mi tak się wydaje, ale co tam producenci wymyślili to nie wiem.

Nie wiem jak do końca z tym było, ale wydaje mi się, że cyborgi nie zostały stworzone po to, aby schwytać młodszego Sub-Zero. To raczej było przy okazji, chłopaczek zwiał przed operacją, to je wykorzystali, aby go złapać i tyle. Poza tym historia nic nie wspomina o tym, kiedy dokładnie powstały roboty, mozliwe nawet, że za czasu pierwszego turnieju. Jako, że nie ma konkretnego info na ten temat, można to jeszcze sensownie wytłumaczyć.