Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - Postacie  (Przeczytany 106993 razy)

Offline Infern

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #270 dnia: Czerwca 29, 2010, 05:16:55 pm »
Tremor o ile pamiętam to boss w special forces, nie ma on racji bytu w mk9 ponieważ SF zostało stworzone po mk4(dobrze mówię?), więc na 99% go nie będzie.

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #271 dnia: Czerwca 29, 2010, 05:38:05 pm »
SF dzieje się przed 1 turniejem z tego co wiem ale i tak na pewno nie będzie Tremora

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwca 29, 2010, 07:09:05 pm »
Pytanie tylko po jaką cholerę.
Równie dobrze można spytać po jaką cholere jest Sektor albo Nightwolf ;P

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwca 29, 2010, 07:13:18 pm »
@Huunreh Kogo tu porównujesz? Jednych z głównych postaci mk, czy jakąś nieistotną jednostkę, która ma mniej fanów od shujinko (shujinko = 1%)...

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwca 29, 2010, 07:59:23 pm »
Nie grałem w Special Forces (za duża klama), ale Tremor pewnie trochę fanów ma bo wygląda jak Scorpion.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwca 29, 2010, 08:02:02 pm »
Wątpię, to marna kopia scorpiona (chodzi o wygląd...)

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwca 29, 2010, 08:15:14 pm »
No nie powiedziałbym, że Sektor czy Nightwolf to jedne z głównych postaci w MK. Zgodziłbym się z Tobą jakbym porównał np. Shao Khana lub Raidena z Tremorem. Ale taki Nightwolf to jak dla mnie postać poboczna. Nigdy go nie lubiłem, ale to moje skromne zdanie ;P

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwca 29, 2010, 08:18:26 pm »
Może i tak ale Nightwolf czy Sektor wystąpili w Mortalach które ludzie zapamiętali i chociaż jakoś inaczej wyglądają a Tremor wygląda jak przepakowany Scorpion i na pewno niektórzy go w ogóle nie znają w przeciwieństwie do tej dwójki która jest rozpoznawalna
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2010, 08:20:11 pm wysłana przez Piekielny Scorpion »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwca 29, 2010, 08:19:02 pm »
Kolego drogi, Nightwolf czy Sektor przynajmniej występowali jako grywalne postacie w paru odsłonach gry ze smokiem w tle. Choćby i przez ten fakt są to ważniejsze postacie od takiego Tremora, którym nigdy nie było nam dane zagrać. Dlatego NPC nie istnieje jako postać, która może mieć fanów. Jeżeli nie znasz się na gamingu, to nie wypowiadaj się. Wiele osób grało, gra i grać będzie postaciami typu Sektor czy Nightwolf.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2010, 08:26:31 pm wysłana przez Adept »

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwca 29, 2010, 08:43:25 pm »
Tak nie znam się na gamingu... bo powiedziałem, ze dla mnie Nightwolf czy Sektor są pobocznymi postaciami równymi Tremorowi... no ale cóż.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwca 29, 2010, 08:48:57 pm »
W takim razie dlaczego porównujesz non-playable charakter z grywalnymi postaciami. Gdybyś grał częściej w Klasyczne Mortale wiedziałbyś, że Sektorem i Nightwolfem gra się sporo, bo to bardzo mocne postacie, zwłaszcza ten drugi. Czym one zasłużyły by być postaciami tła? Mają słabe bio czy wygląd? Człowieku to jest mordobicie, chodzi tu o skill i gameplay. Dlatego niedorzecznością jest wrzucanie do jednego worka Tremora oraz mocne postacie z MK.

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwca 29, 2010, 08:57:15 pm »
Tak nie znam się na gamingu... bo powiedziałem, ze dla mnie Nightwolf czy Sektor są pobocznymi postaciami równymi Tremorowi... no ale cóż.

Jasne, że Sektor i Nightwolf są równe Tremorowi! Tylko biedak Tremor nie miał farta w losowaniu fighterów do składu MK3 biedaczek:/ A taki ma potencjał! Te mięśnie! Tanio to on by skóry nie sprzedał;(

Ale na poważnie... nie widzę sensu pakowania do gry zawodników na zasadzie "bo może się komuś spodoba", w MK9 jak sam Boon powiedział robią "fan-service". I powiem szczerze fanem tej serii jestem, ale bez poruszenia tego tematu nie szukał bym infa nawet kto to jest Tremor. Jaki z tego wniosek?

Wszystkie te Vorpaxy i inne Tremory to postacie wymyślone aby rozbudować świat MK, natomiast prócz tego, że są postaciami trzecioplanowymi, nie mają w GRYWALNYM świecie MK czego szukać. Zresztą co ja będę dużo mówił, kolejny ninja jest w MK akurat rzeczą bardzo zbędną. Wystarczy już ich.

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwca 29, 2010, 09:04:48 pm »
I gitara. Ale to, że chętnie widziałbym Tremora jako grywalną postać nie znaczy, że nie znam sie na gamingu. A tak jak -Luna- napisał Tremor miał być w UMK3 ale na jego miejsce dali Raina. A co do ilości wojowników ninja w MK to fakt, sporo ich. Więc wniosek jest taki, że Tremor nie jest mile widziany w nowym MK. Swoją drogą ciekaw jestem nowych postaci.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwca 29, 2010, 09:10:57 pm »
Nie kolego, Tremora miało nie być w UMK3. Luna to pisał ironicznie, podkreślając brak znaczenia kogoś takiego jak Tremor. Tremor miał być wrzucony do Mortal Kombat Trilogy, ale Midway uznało, że jest naciągany i zamiast niego dało Raina. Dlatego proszę nie mylić gier. Nawet jako zapychacz do Mortal Kombat Trilogy się nie nadawał, a w Mortal Kombat 9 miałby być? O gamingu napisałem, gdyż w wielu turniejach i pojedynkach online Nightwolf często występuje bo ma świetne Comba, dlatego tym bardziej dziwiło mnie stwierdzenie o poboczności postaci. Idąc tym torem to wszyscy są poboczni oprócz Scorpiona, Suba etc. Tylko, że to jest gra. Tutaj gra się tymi, którzy są dobrzy.

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwca 29, 2010, 09:19:52 pm »
A właśnie moja pomyłka, miał być w MKT. W UMK3 mało grałem więc podejrzewałem, że tam już jest Rain. Mój błąd. A mówiąc o poboczności postaci takich jak Nightwolf miałem na myśli ich fabułe. Ale zgadzam się co do tego, że combosy ma świetne. Bo ja poza grywalnością postaci patrzę także na jego bio. To samo w innych grach, nie lubie gier w których chodzi tylko o to żeby złapać za karabin i nawalać nie mając pojęcia o co tak naprawde chodzi. Ale dobra koniec offtopa.