Polskie Forum Mortal Kombat > Kosz

Ukryty Human Smoke UMK3 (wersja arcade)

(1/3) > >>

Sicku:
Wiem że niektorzy mogą wiedzieć już o tym jak odblokować human smoke'a w wersji mame ale zdecydowałem sie o tym napisać bo ogólnie trudno jest znależć opis jak nim zagrać. Można to zrobić w ten oto sposób : wybieramy najpierw cyborg Smoke'a i następnie przytrzymujemy blok+hp+hk+run+tył, jęśli wszystko dobrze zrobiliśmy powinien on sie zmienić na początku walki w Human Smoke'a. Enjoy  :)

Shao Kahn:
a ja mam UMK3 na flipperze i nie wiem jak sie robi bieg. może  ktoś pomóc??

ildjarn:
Teraz skoro odpaliłem wreszcie arcade'owy UMK3 postanowiłem zagrać jako Human Smoke i ww kombinacja nie działa. To hp+hk+run+blok+tył trzeba trzymać już PO selekcji Robot Smoke'a czy po naświetleniu ikony trzymać tą kombinację aż minie czas wyboru i dojdzie do początku rundy? A co z momentem combat-ladder?

Ninja-Spectre:
Klawiatura nie wyrabia tyle przycisków na raz. Musisz ustawić dodatkowo pod jeden klawisz więcej funkcji. Czyli ustawiasz np. pod klawisz X te HP, HK, Run, Blok, tył.
Wtedy tylko wciskasz X przed pozpocząciem rundy i ok. Nawet nie musi to być pierwsza runda czy walka. Możesz np. w pierwszej rundzie walczyć jako robot, a dopiero w drugiej zmienić na Human.

ildjarn:
Dobrze, ale jak to zrobić pod MAME, bo nie widzę takiej opcji. Tzn każdemu buttonowi może być przyporządkowany tylko jeden klawisz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej