Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kitana,Sindel,Tomek

Strony: [1] 2 3 ... 60
1
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 21, 2015, 10:09:53 am »
No i z wielką przyjemnością witam w gronie wojowników żółtą wojowniczkę! :) Problem jest tylko jeden, niestety wygląda, jakby była po kilku przejściach i załamaniach nerwowych a kostium dupy też nie urywa. Edenia jest chyba pogrążona w kryzysie głębszym niż Grecja :P

2
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 05, 2015, 05:06:37 pm »
Po 1:

Hejt na rooster zbędny! Myślę, że ed doskonale przemyślał skład nowego Mortala i idzie według swojego zamysłu co słusznie przyczyni się do odświeżenia serii.

Po 2:
Po co gadać o złych postaciach, skoro prawdę mówiąc widzicie je tylko wizualnie? Wypowiedzcie się jak już dostaniecie pada do ręki i zagracie porównując sterowanie postacią z cudami jakie widzieliście na gameplayach.

Po 3:
Stryker, Nightwolf, Sindel i inni, których w mortalu nie będzie... Zastanówcie się! Po jaka cholerę wyciągać postać z MK9, która zaprezentowała się z dobrej strony i była super odświeżona i wrzucać ja do jednego wora MKX? Niektórym brakuje potencjału do nowego Mortala, lub pomysłu twórców. Czasem też same umiejętności postaci postawiły jej ograniczenia i uniemożliwiły występ w najnowszej części! Taki Nightwolf, który od MK3,D,A,9 właściwie ciągle posługuje się łukiem i tomahawkiem nie jest w stanie zaskoczyć nas niczym nowym! Sindel całkiem podobnie, wywija włosami i drze morde, jej ciosy specjalne i fatality z wiadomych powodów musi być ograniczone jej umiejętnościami i możliwościami (albo krzyknie i coś rozsadzi, albo zrzuci z przeciwnika skórę, innej możliwości dla niej nie widzę! Trzeba pogodzić się z tym, że twórcy nie chcą pokazywać nam znowu tego samego i też fani niektórych wojowników pewnie będą musieli czekać do kolejnej odsłony, żeby zobaczyć starą gwardię i dać nam za nimi zatęsknić!

3
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 02, 2015, 11:50:49 am »
To może i ja zaczne gdybać i przypomnę wam moi mili Państwo, że boss nie musi w ogóle pojawić się na końcu gry. Mieliście już przykład Goro, który chronił Shang Tsunga, Kintaro - Shao Kahna... Motaro - Shao, i teraz zmierzam do rzeczy oczywistej!

W MK 4 - Shinnoka bronił Goro a w Deadly Alliance Moloch stał przed Quan Chi i Shangiem! Naprawdę nikomu nie przyszło do głowy, że Boss może okazać się tylko pionkiem a nie szczytem wieżyczki?

4
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 01, 2015, 12:28:33 pm »
11 licząc Blaze'a w MK Deadly Alliance, ale to w sumie o niczym nie świadczy bo przeważnie w MK było po 7-8 debiutantów, więc magiczną liczbę 8 już mamy! :D

5
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 01, 2015, 11:15:37 am »
Podobno jakiś jasnowidz przewidział listę grywalnych postaci jakie potwierdzi story mode i teraz ludzie mają zajawkę bo lista postaci, którą opublikował wcześniej potwierdziła się w 100%. Według tej listy zobaczymy jeszcze:

– Johnny Cage

– Sonya Blade

– Jax

– Liu Kang

– Erron Black

– Kenshi

– Shinnok

Jedyny problem jaki widzę to taki, że według autora opublikowana przez niego lista jest kompletna. Co może oznaczać, że albo to wszystko to ściema, albo nie będzie zbyt wielu debiutantów w nowym MK.

http://hadoken.net/mkx-roster-leak/

6
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Lutego 28, 2015, 12:01:33 pm »
Pieprzyć wszystko!

Zajebisty trailer, pokazanie nowych postaci... JEST TAM SINDEL! I to daje mi nadzieję na to, że może nie będzie jej w MKX, ale kolejne odsłony stoją przed nią otworem. :D

Ktoś dziwił się jej wskrzeszeniu, ale nie ukrywajmy, że kobitka podczas debiutów w MK3 i MK9 długo była w Tier A

7
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Lutego 27, 2015, 01:02:59 am »
Witam, witam,

po moim cichym, aczkolwiek długim podglądaniu forum czas by stare truchło przemówiło :)

Co do Boona, to faktycznie lepiej dmuchać na zimne, niż popadać w mega euforię (damn, kogo Cage mógłby ucieszyć?!), podobno są też podejrzenia, że mogą pokazać Sonyę Cage, która nosiłaby jego nazwisko, ale IMO może być traktowana jako upełnie nowa postać debiutująca w MKX, tylko jaki byłby w tym sens?

8
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Lutego 27, 2015, 12:39:32 am »
Ed chce nam chyba jutro pokazać Cage'a :/

https://twitter.com/noobde/status/571088766833569792

Oby to był troll!

EDIT:
A jednak mówi, że chodziło mu o CASSIE

https://twitter.com/noobde/status/571092515203362816

9
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Lutego 26, 2015, 07:35:41 pm »
Nie jestem pewnien czy decyzja ta jest słuszna, o ile "może" okaże się prawdą:
1. Liu już od dawna nie jest ikoną MK. Dobrze wiemy przecież, że żółty i niebieski zostali wykreowani na znaki firmowe MK i raczej nie ma sensu zabieranie miejsca kimś, kto ledwo co umarł i nie cieszy się wielką popularnością, głównie ze względu na swoją "hałaśliwość".
2. Gra bez niego może być dobra! Udowadnia to choćby MK:DA, który po kilku latach przerwy między częscią 4 zaspokoił głód graczy na przyzwoitym poziomie a Ci, którzy czuli niedosyt zagrywali się wówczas Kungiem.
3. Dlaczego ujmować sobie prze zajebistego motywu w którym Raiden po zabiciu Liu traci zmysły obwiniając się o jego śmierć i tym samym wpada w szał? Może to dać nam wielkie pole do popisu, jak i postawić w logiczny sposób naszego Boga przeciwko siłom dobra! To mogłoby być ciekawe!

10
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Lutego 21, 2015, 12:25:02 pm »


Szukając cienia szansy na Sindel w nowym MK natknąłem się na taką oto grafikę. Niestety na 99% to fake, wystarczy spojrzeć na "styl" graficzny... ehhh no nic, ale miło  było się ucieszyć, choć przez chwilę :)

11
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Czerwca 23, 2014, 06:00:22 pm »
No to widzę, że Maja zdobyła więcej zwolenników niż sądziłem i nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy. Jej jaśnie obrzydliwość jest chyba do tej pory jedyną postacią, która zwróciła moją uwagę i od pierwszego zobaczenia stylu w jakim walczy mogę śmiało stwierdzić, że sucza nieźle nakurwia!

Oczywiście mam też świadomość tego, że nie należy do tzw A Tier, ale w B śmiało się uplasuje. Dodatkowo świetny design i pomysł na postać, oj jestem jak najbardziej ZA! :D

12
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Czerwca 23, 2014, 01:47:13 am »
Akurat za ciężką klimatycznie, rudą dziwkę i sucz raczej byłbym skłonny pochwalić Ed'a niż ganić. Kira była postacią do poprawki, ale patrząc na mimo wszystko trochę do niej podobną Scarlett, raczej marne szanse na to by zawitała w rosterze.

Swoją drogą patrząc dalej i licząc (średnio z serii Mortala), że babki zajmą przynajmniej 20% wolnych slotów to z 30 wojowników, 6 z nich powinny przedstawiać płeć piękną. Jest D'Vorah i Cage, więc można liczyć na jeszcze cztery kobitki! :D Jak znam życie będzie to właśnie Scarlett i Tanya oraz dwie inne piękności.

13
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Czerwca 22, 2014, 12:51:22 pm »
Ja żyję jeszcze w świecie Deception i Armageddon :)

A wiesz, że Deception to jedna z tych odsłon, która akurat wydaje mi się być mroczniejszą w całej serii no i imo spędziłem przy niej najwięcej czasu (choć tutaj spierałbym się z czasem jaki poświęciłem MK9). Wielopoziomowe areny i ich (raczkująca wówczas) interaktywność zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Temu też nie rozumiem, dlaczego inni ludzie mają tak wiele tej grze do zarzucenia skoro patrząc przez pryzmat czasu, za wyjątkiem niezbyt przemyślanych nowych postaci, gra była przynajmniej dobra.

Hara Kiri, tylko nasuwa mi się pytanie czy będzie to konieczne? Dodatek niby fajny, ale w praktyce raczej nikt go nigdy nie stosował (za wyjątkiem pojedynków z komputerem), oczywiście możnaby wprowadzić go jako swojego rodzaju urozmaicenie, jednak osobiście wolałbym ujrzeć Babality wzorowane na tych z MK9 (może D'Vorah zamieniałaby się w latajacą Maję? :P)

14
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Czerwca 22, 2014, 12:39:27 am »
Czy ja wiem...

sądząc po wszelkich głosach niezadowolenia i wśród osób mających małą styczność z serią niezadowolenie jest spore, jak nie równie wielkie co i starych wyjadaczy. Zwyczajnie coś musi się skończyć, aby zacząć mogło się coś innego, idzie nowe i jeszcze nieznane, ale za wcześnie, by ostatecznie przekreślać nową odsłonę Mortala, ale też wcześnie by wychwalać ją pod niebiosa! ;)

Innymi słowy i podsumowując, nie wyrokujmy, uzbrojmy się w cierpliwość i czekajmy na kolejne wieści!

15
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Czerwca 19, 2014, 11:22:46 pm »
Nie uważasz, że przez taki zabieg straciłyby one swoją tożsamość? Jak dla mnie mieszanie tylu postaci wyszłoby im jedynie na stratę, nowi traktowaliby ich tylko i wyłącznie jako zbiór skórek gubiąc po drodzę złożoną historię i ich losy...

Strony: [1] 2 3 ... 60