Autor Wątek: Discord Mortal Kombat zamiast shoutboxa  (Przeczytany 5305 razy)

Offline Dumian

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DumianPL
Discord Mortal Kombat zamiast shoutboxa
« dnia: Grudnia 30, 2021, 05:32:46 pm »
Jak mogliście zauważyć, z forum zniknął shoutbox. Niestety utrzymanie całego forum oraz istniejących modyfikacji do niego potrafi być problematyczne. W związku z małym ruchem na forum, postanowiłem uprościć nieco od strony technicznej funkcjonowanie forum. Efektem tego jest usunięcie zbędnych modyfikacji, które utrudniały aktualizacje i utrzymanie forum, w tym shoutboxa, który był przestarzałym rozwiązaniem.

Forum nie zostaje jednak z niczym! Zamiast shoutboxa, wykorzystajmy nowoczesne i znacznie lepsze rozwiązanie jakim jest Discord:
https://www.honmaru.pl/discord

Dajcie znać co myślicie i zapraszam na serwer! :)

---
Edit: Zauważyłem, że jakiś czas temu powstał już Discord dla forum https://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=2367.msg40470#msg40470, ale zastanawiam się czy biorąc pod uwagę ogólną popularność bijatyk w Polsce nie lepiej by było mieć jeden serwer podzielony na kanały. Np. można utworzyć nowy kanał #mortalkombat albo #pfmk w ramach Discorda Honmaru. Czy takie rozwiązanie by było lepsze czy jednak dedykowany serwer dla PFMK ma więcej sensu?
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2024, 12:25:36 pm wysłana przez Dumian »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Discord Mortal Kombat zamiast shoutboxa
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 01, 2022, 06:35:04 pm »
Dla mnie w pytke. Na szoułcie i tak siedziałem tylko ja i Nyndża.... :)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Discord Mortal Kombat zamiast shoutboxa
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 11, 2022, 07:56:55 am »
Dla mnie w pytke. Na szoułcie i tak siedziałem tylko ja i Nyndża.... :)

Judaszu, jakie w pytkę ? Zdradziłeś nasz dziaderski klub, shoutbox zawsze był, można było dobre słowo napisać, za 2 miesiace odczytać odpowiedź, jak komunikacja miedzyplanetarna ;) . A teraz będzie wielka nowoczesność, jakiś discord i nikomu nie potrzebny postęp... ;)

A na serio to zobaczymy, niech bedzie ogólny serwer tego discorda dla bijatyk, może będzie jakieś ożywienie. Miałem jakieś konto utworzone, ale nie pamiętam hasła.

Offline Dumian

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DumianPL
Odp: Discord Mortal Kombat zamiast shoutboxa
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 11, 2022, 09:58:43 am »
Co do komunikacji bezpośrednio na forum zamiast shoutboxa i bez zewnętrznych narzędzi to może nadać się jakiś ogólny temat czy dział Inne. Taka forma może pełnić rolę dyskusji jak shoutbox, czyli do randomowych rozmów na różne tematy. Konkretnie już nawet jest dobry kandydat na to, czyli wątek Offtop v2 ;)

PS. Na stronie logowania do discorda możesz przypomnieć hasło: https://discord.com/login