Autor Wątek: Cy byście zmienili w MK:A??  (Przeczytany 39887 razy)

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 09, 2009, 08:39:44 pm »
kreate a fatality:
1.każda postać magłaby mieć jakiś własny cios np.(Liu kang wali z kuli ognia , raiden z torpedy i tak dalej...
2.to dziwne, ale stworzonymi postaciami nie można robić transitions.
3.jedynym plusem jest to że w poprzednich częściach nie mogłem zrobić żadnego fatality (chyba że z kodem)
i to chyba tyle , ale ogólnie to gra jest fajna ;D

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 29, 2009, 08:42:34 pm »
1. Ciekawsze zakończenia (przynajmniej jakieś arty z tekstem),
2. Motor Kombat-dołożyć wszystkie postaci, dla każdej z nich  plansza i wydać jako osobną produkcję (miodzio!),
3. K-A-F jest niedopracowane (na jednej memorce można zapisać tylko jedną postać a poza tym tryb jest mało rozbudowany),
4. Brak indywidualnych wykończeń dla każdego, mimo że Kreate a Fatality jest fajne.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2009, 06:58:41 pm wysłana przez Martins »

Offline Demon Cyrax

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
  • I rule this account.
    • Zobacz profil
Odp: Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 30, 2009, 07:18:57 pm »
Każdy chce na końcu napisy z obrazkiem ::) , na Youtube ktoś zrobił store mode postaci, i sam zerobił obrazy końcowe.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 09, 2013, 02:20:31 pm »
Mortal Kombat Armageddon uznaję za całkiem sympatyczną gierkę, ale nie powiem parę rzeczy mnie uraziło
1.Fatality- twórcy mogliby sobie odpuścić kreate a fatality a zostawic choć jedno dla każdej postaci oraz dodać hara kiri, a tak to każdy ma to samo wykończenie, bezsensu
2.Areny- przydałoby się parę innych, te z deception pozostawić, a tak to w kółko i to samo
3.Walka w powietrzu- nie powiem ciekawy pomysł, ale wolałbym urozmaicić jakoś walkę na ziemi, a i cios Johnnego ze szpagatu, dlaczego jego nie ma
4.Filmy końcowe- można było pozostawić same napisy, jak to było w deception, a dodać jakiś ogólny dla wszystkich postaci ending
5.Motaro- trochę drażni jego wygląd, no ale cóż staram się do niego przyzwyczaić, szkoda że na PS2 nie ma Khameleon(żeńskiej postaci)
6.Konquest- chyba trochę za krótki i za łatwy do przejścia
7.Style walki- kompletnie nie potrzebne, nie mam pojęcia po co wogóle to wprowadzono
8.Mini gierki- szachy i puzzle można było zostawić a do motor kombat nic nie mam
9.Wkurza mnie miejsce dla dwóch postaci do stworzenia,chodzi mi o to, że jak mamy tą tabelkę faighterów, to są dwa miejsca dla tych stworzonych, a jak się wybiera te oba miejsca to i tak ta sama postać będzie wybrana, szkoda że jedna postać na profil
10.Stroje postaci- wszyscy bodajże tych strojów 2 nie mają, a szkoda, część postaci powinna mieć swoje klasyczne wdzianka:
Raiden, Reptile, Rain, a do np. Jaxa, Sub-zero, Kaia czy Strykera i może paru innych postaci o się już przyzwyczaiłem.

Offline Szymon_1997_GK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 23, 2022, 01:17:29 am »
1. Zamieniłbym dwunogiego Motaro na czterorękiego
2. W miejsce Kreate-A-Fatality dałbym po 2 fatality na postać
3. Dodałbym arenę Living Forest
4. Zwiększenie limitu tworzonych postaci
5. Możliwość wybrania fatali dla tworzonej postaci
6. Wprowadziłbym minigry typu "Test your might"
7. Wprowadziłbym klasyczne stroje postaci takich jak Scorpion, Reptile, Sub-Zero