Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385485 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpnia 28, 2007, 02:55:55 pm »
Broń postaci powinna być przynajmnie realistycznie wyciągana a nie że nagle np. Noob niewiadomo skąd wyciąga większy od niego samego młot :?  :? Zgadzam sie co do Papy, te areny w armageddonie już mnie nudzą, powinny być wszystkie.

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpnia 29, 2007, 05:31:54 pm »
Ktoś parę postów wyżej napisał, że w ósmej części przydał by się powrót do 2D. Ja jestem starym wyjadaczem tej serii, ale muszę stwierdzić iż powinni zmienić takie żeczy jak grafa i system walki, a nie cofać się w drugi wymiar.  Przyszła mi za to pewna myśl do głowy: zamiast wymyślać tandetne mini gry (motor kombat), mogli by dodać drugi "versus" w którym wszystkie postaci i areny z tej części były by w 2D. System walki taki jak w MK2, specjale i fatale wykonywało by się tak samo jak w "grze właściwej"(czyt.3D). Tylko stage fatale wyglądały by pewnie trochę inaczej.
Wszystko musieli by pozmieniać.
Powiem więcej - taki pomysł właściwie już był i to właśnie w MK.
Puzzle kombat - tylko bez puzzli tym razem :wink:
Pzdr.

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpnia 29, 2007, 07:14:45 pm »
Powrot do korzeni to byl by ewenement na skale swiatowa! Uwazam nawet ze dzieki temu Mortal Kombat znow zyskalby ogromny rozglos jak przy pierwszej czesci :) Niektore gry nadal wychodza tylko w 2D np. Guilty Gear, Marvel VS Capcom 2, Garou: MOTW. Na ich przykladzie widac ze taka grafika  wcale nie musi byc brzydka. Nikt by nic nie stracil. Oczywiscie to tylko marzenia scietej glowy.... chcialbym sie mylic....

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpnia 29, 2007, 07:32:30 pm »
2D to nie tylko sama grafika, ten wymiar okresla cały styl gry, system walki i klimat. Wiem ,ze nie możliwym jest powstanie nowego Mortala w 2D ale pomysł z bonusową wersją jest całkiem dobry. Nie koniecznie by musieli tyle się napracować, bea problemu mogli by zlecić komuś konwersje tak jak w przypadku wersji na Game Boya.
Tylko problem jest jeszcze jeden. Cały urok pierwszych Mortali był  w digitalizowanych postaciach z udziałem żywych aktorów. W wersji 3D już sie tego nie robi tak więc trzeba by specjalnie na potrzeby bonusa zrobić sesje z aktorami... a to kosztuje. Oczywiście można by zrobi coś w stylu Deadly Alliance na Game Boy Advance ale to nie wygląda dobrze. Jedną z tych rzeczy, które w nowych Mortalach wołają o pomste do nieba jest wygląd postaci. Po porostu kreskówka. Niektórzy to juz góra mięśni wielkości Hogana, ci którzy w MK1 wyglądali normalnie teraz przybierają gabaryty Goro! Hooroor fiesta normalnie!

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpnia 29, 2007, 09:21:59 pm »
Bez przesady, postacie nie wyglądają jak z kreskówki ( przynajmniej wedlug mnie )  :lol: Jakby nowy Mortal przeszedł spowrotem w 2D to by według mnie zyskał ale też dużo stracił fanów :wink:

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpnia 29, 2007, 09:42:45 pm »
Przesadzenie z fotorealizmem postaci w grze może zaowocować kiszką w stylu Street Fighter The Movie, którego nawet obecność Kylie Minóg nie broni.
Powrót do 2D jak najbardziej, ale w postaci mini-gierki. Walczące pokraczki w wersji deformed, zalatywałyby troszkę może serią Super Street Fighter Mini Mix, ale już trudno.
A postaci wcale nie są kreskówkowe. Moim zdaniem na pewno wyglądają dużo mniej kreskówkowo niż te z MK3

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpnia 29, 2007, 09:49:52 pm »
Cytat: "beru"
Powrót do 2D jak najbardziej, ale w postaci mini-gierki.
.
Popieram i tak powinnobyć.
Cytat: "beru"
A postaci wcale nie są kreskówkowe. Moim zdaniem na pewno wyglądają dużo mniej kreskówkowo niż te z MK3

W tym sie stobą jaknajbardziej zgadzam :wink:

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpnia 29, 2007, 10:06:12 pm »
Cytat: "beru"

A postaci wcale nie są kreskówkowe. Moim zdaniem na pewno wyglądają dużo mniej kreskówkowo niż te z MK3


tyle ,że to byli prawdziwi aktorzy. Nikt nie miał przesadnie wielkich barów, i broni których zwykły czlowiek by nie udzwignął.
Mortal Komabt zrobił się zbyt bajkowy, wygląda niemal tak śmiesznie jak trójwymiarowe wstawki z pierwszego filmu animowanego.
A co do MK 2D w wersji deformed to dziękuje, wole już żeby w ogóle nic nie było. Już dość się kiedyś nameczyłem z kretyńskim Virtua Fighter Kids, widok postaci z głowami  jak dynia to nic przyjemnego.
Powiem szczerze, dobrze byłoby gdyby ta seria się już skończyła. MK7 miałbyć ostatni i co? i nic, z czegoś trzeba zyć a Boon do robienia flipperów na pewno nie wróci. Trzeba wiedzieć kiedy przestać...

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpnia 30, 2007, 08:57:05 am »
Cytat: "Hien"
tyle ,że to byli prawdziwi aktorzy. Nikt nie miał przesadnie wielkich barów, i broni których zwykły czlowiek by nie udzwignął.
Mortal Komabt zrobił się zbyt bajkowy, wygląda niemal tak śmiesznie jak trójwymiarowe wstawki z pierwszego filmu animowanego.

No cóż każdy ma swoje zdanie  :wink: Ty uważasz tak ja całkiem inaczj. Myśle że seria MK nie powinna sie skończyć na Armageddon. Za dużo nowych fanów gry by skończyło na 3 częściach :roll:

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpnia 30, 2007, 09:20:18 am »
Moim zdaniem jezeli mortal mial bys,sie skonczyc fczesnij niz przed MK8 to musial bys sie to zakonczyc na MKD .Jak dla mnie to najlepsz z nowych czesci i tam sie jeszcze autorzy nie pogubili.Ale ja nice chce obecnie zeby mortala sie konczy na mka(i napewno tak nie bedzie  :twisted: ).Poniewaz MK8 z mozliwosciami jakie ,sa teraz obecnie dostepne ,moze znowu przyciagnac wielu graczy(co prawda staram sie walczyc z takimi graczami ,ktorzy patrza tylko na grafike.Ale moze dzieki niej mortal byl by przynajmnie w polowie tak populary jak kiedys)

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpnia 30, 2007, 09:44:11 am »
A jak myslicie na jakie konsole zostanie mk8 wydane? bo ja najlpierw o konsole sie martwie ( oby nie na PS3)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpnia 30, 2007, 10:26:42 am »
Cytat: "Mileena"
A jak myslicie na jakie konsole zostanie mk8 wydane? bo ja najlpierw o konsole sie martwie ( oby nie na PS3)

A ja marze o tym aby został wydany tylko na PS3  :D Precz z x-boxem !  :?

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpnia 30, 2007, 05:20:22 pm »
Może wyjdzie na PC. Gdyby tak było to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem. A może macie jakieś nowe wiadomości na temat MK8, no jakie kolwiek, byle nowe. Jak ktoś coś wie to dawać na forum.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpnia 30, 2007, 05:25:15 pm »
są pewne gatunki zarezerwowane tylko dla konsol w ostatnim czasie (np. mordobicia 1 na 1 lub gry w stylu fighting force). mk nigdy nie będzie już na pecetach

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpnia 30, 2007, 05:42:48 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Może wyjdzie na PC. Gdyby tak było to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem. A może macie jakieś nowe wiadomości na temat MK8, no jakie kolwiek, byle nowe. Jak ktoś coś wie to dawać na forum.

Jakby byly to bys je znalazl juz na stronie w newsach  :wink:
A jestem pewien ze MK8 pojawi sie na PS3 najwieksze mozliwisci najlepsza platforma, i konsola nowej ery w grach video.
X-Szaj mysle ze nie ma na co liczyc nie mowic juz o PC bo na te platformy poprostu sie tych gier nie warto wydawac.
No chyba ze Midway da sie "kupic"  :wink: