Autor Wątek: Oceniamy użytkowników  (Przeczytany 6787 razy)

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Oceniamy użytkowników
« dnia: Marca 20, 2012, 07:48:59 pm »
Nie znalazłem tematu, ale wpadłem na zabawę bazującą na ocenianiu avatara poprzednika. Tutaj piszemy co myślimy o użytkowniku forum który napisał posta przed nami. Najlepiej oceniajmy się z pozytywnych stron - nie chcemy przecież kłótni i obrażania. Nie oceniajmy na skalę do 10 (np. 8/10) tylko tak normalnie słownie. Zabawa wymyślona od tak i nie wiem jak ją przyjmiecie ale może warto spróbować zobaczyć jakie pozytywy widzą w nas inni. Ja nie oceniam nikogo na razie bo pierwszy zacząłem wątek :D Pamiętajcie nie obrażamy się nawzajem! To ma być "braterska" zabawa  :)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 20, 2012, 07:53:25 pm »
Heheh, a to nowość :laugh:  Jak chcecie to oceniajcie. W końcu i tak forum na wiosnę fajnie odżyło  :) Ja złamię nieco zasady:

Robaczek 1/10 - okropna, zarozumiała baba  :police:


A tak serio nie wiem czy to dobry pomysł. Wszystkich Was lubię przeważnie  :P

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 20, 2012, 07:55:02 pm »
Heheh, a to nowość :laugh:  Jak chcecie to oceniajcie. W końcu i tak forum na wiosnę fajnie odżyło  :) Ja złamię nieco zasady:

Robaczek 1/10 - okropna, zarozumiała baba  :police:


A tak serio nie wiem czy to dobry pomysł. Wszystkich Was lubię przeważnie  :P

Spoko spoko, ale powinieneś ocenić mnie bo byłem przed Tobą :) no ale skoro wszystkich lubisz to świetnie tylko nie każdy jest taki sam
Co myślę o naszym Adepcie? Zawsze skory do pomocy (zakład - jestem Twoim dłużnikiem :D ) no i można z Tobą pogadać i pożartować :) Nie ukrywam, że gdybyś był niedaleko mnie dałbym Ci dychę z zakładu za tę pomoc. I JESTEŚ GENIUSZEM MK.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2012, 07:58:09 pm wysłana przez Nefarius225 »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 20, 2012, 08:13:25 pm »
Nefarius,
Zakładasz coraz ciekawsze tematy, non-stop, zawsze jak jesteś piszesz na shoutboxie... Można z Tobą pożartować a także pogadać na poważnie [już mam kilka screenów z Twoimi tekstami ;D]. Tylko tak dalej, wpadaj często i się rozwijaj ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 20, 2012, 08:15:43 pm »
Johnx -> Luj, szabrownik, złoczyńca i łotr. Jest przed dwudziestką i udaje mrocznego pana ciemności, gdy tak naprawdę jest ciepłą kluchą :D czekam tylko na pretekst zbanowania. Ma beznadziejny avatar i skacze w Mortal Kombat jak pasikonik. Jak go spotkam, to mu wyrwę kręgosłup. :D

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 20, 2012, 08:20:46 pm »
Nefarius,
Zakładasz coraz ciekawsze tematy, non-stop, zawsze jak jesteś piszesz na shoutboxie... Można z Tobą pożartować a także pogadać na poważnie [już mam kilka screenów z Twoimi tekstami ;D]. Tylko tak dalej, wpadaj często i się rozwijaj ;)

Nie wiem co miałeś na myśli mówiąc "rozwijaj" ale wnioskuję, że ma to związek z moim rozwojem na tym forum a jak nie to tym realnym rozwojem (w końcu dopiero mi 16 idzie i to jeszcze czas dojrzewania). Fajnie, że mnie tak spostrzegasz. Ja myślę o Tobie jak o prawdziwym kumplu mimo, że w realu się nie widzieliśmy. Na shoucie fajnie się Tobą gada. Lubię Cię za to, że też jesteś zwolennikiem ciemnej strony mocy. A myślałem, że tylko ja jestem na tym świecie kimś o mrocznej naturze :D Ale mimo naszych mrocznych natur zarówno ja jak i TY potrafimy być LUDŹMI - co w dzisiejszych czasach to wielka cena. Jesteś super mimo że starszy ode mnie dogadujemy się jak równiaki i tak ma być!
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2012, 08:48:17 pm wysłana przez Nefarius225 »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 20, 2012, 08:53:36 pm »
Adept -> samozwańczy Niszczyciel Światów, tak naprawdę przemiły facet :D W Mortal Kombat wymiata, wygrywam z nim tylko kiedy ma słabszy dzień, albo gra z zamkniętymi oczami. Statystyki same za siebie mówią, że Adept jest forumowym NERDEM - dowód, mimo tego takie wypowiedzi z jego ust to codzienność ;D Udaje także, że jest poważnym gościem, który nigdy się nie uśmiecha, a jak widać często używa emotek takich jak: :D ;D :) Do mojej mroczności mu daleko, ale to chyba dobrze o nim świadczy... Bywały dni kiedy schodził na złą drogę... Mimo wszystko, dym papierosów nie odebrał mu mocy intelektu. ;D

Nefarius -> co do rozwijania się to tak, miałem na myśli abyś nie poprzestał na kilku założonych tematach, tylko ciągle pisał i z nami tutaj przesiadywał :D I też biorę Cię za kumpla, i mimo różnicy wieku bez problemu się dogadujemy :)

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 20, 2012, 09:09:53 pm »
Dobre Johnx. Adept też potrafi pokazać różki.  ;) Ciekaw jestem czy inni forumowicze dołączą do zabawy.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 20, 2012, 10:30:23 pm »
johnx - Na początku świr, który jest nietoperzem po dłuższym poznaniu okazał się spoko gościem, który mnie wiele uczył o klasyce MK

Semek - Świetny facet, dzięki któremu nauczyłem się o co tak dokładnie chodzi w MK. To on mi pokazał jak się robi dobre i wyszukane kombosy. Z nim na początku uczyłem się grać w MK9

Adept - Boss nad bossami :D On pokazał co oznacza hardcore w klasycznych Mortalach.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 20, 2012, 10:42:02 pm »
johnx - Na początku świr, który jest nietoperzem po dłuższym poznaniu okazał się spoko gościem, który mnie wiele uczył o klasyce MK

Semek - Świetny facet, dzięki któremu nauczyłem się o co tak dokładnie chodzi w MK. To on mi pokazał jak się robi dobre i wyszukane kombosy. Z nim na początku uczyłem się grać w MK9

Adept - Boss nad bossami :D On pokazał co oznacza hardcore w klasycznych Mortalach.

Oceniaj przedmówcę. Ale nawet jeśli to o mnie nie masz nic do powiedzenia? :D

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 20, 2012, 10:43:56 pm »
Szczerze Nefarius to tak dobrze ciebie nie znam tak jak znam tych gości. Musimy więcej pogadać ;)

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 20, 2012, 10:50:38 pm »
Szczerze Nefarius to tak dobrze ciebie nie znam tak jak znam tych gości. Musimy więcej pogadać ;)

Rozumiem ja Ciebie też za dobrze nie znam więc Cię jescze nie ocenię.

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 20, 2012, 11:21:50 pm »
Nie wiem czy powinienem być w tym temacie :P.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 20, 2012, 11:25:15 pm »
Nie wiem czy powinienem być w tym temacie :P.

Dajesz bierz udział. Co o tobie myślę? Lubię cię bo fajnie się pisze na shoucie z tobą i za gust muzyczny. Oraz za wspólne zdanie na temat dziesiejszych dzieci JJaya

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Oceniamy użytkowników
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 21, 2012, 12:43:46 pm »
johnx-Mój forumowy ziomek z którym od razu złapałem kontakt :),uwielbiam te nasze przekomarzania i sytuację w których musiałem interweniować,aby uspokoić tego obrzyganego zwierza :D!

Adept- Od początku mojej skromnej egzystencji na tym forum,skory był do prowadzenia co raz to bardziej chorych konwersacji z moją osobą jak i istotą znaną tutaj jako johnx(aka'wiewiórzy spaw :)). Zawsze chętny do pomocy,a co najważniejsze nie wywyższa się swoim statusem moderatora :D!

Nefarius225- Ostatnio jestem rzadziej na forum,także nie mieliśmy okazji ze sobą porozmawiać,ale z tego co widzę,wydajesz się być sympatyczny i wygadany,mało tego dzięki Tobie forum trochę ruszyło i podochodziło kilka ciekawych tematów.

sla-Mój kompan do pojedynków online w MK9,bardzo dużo się od niego nauczyłem i wiem,że zawszę mogę na niego liczyć :).