Autor Wątek: Challenge Tower  (Przeczytany 34261 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 08, 2011, 10:19:39 pm »
Doładowanie w tyłek życia mają użytkownicy Xboxa360, my użytkownicy Playstation 3, mający normalny pad, takiego bonusu nie mamy.

(usłyszane od Kobrzyńskiego)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 08, 2011, 10:37:12 pm »
Ja 300 zadanie zrobiłem Raidenem. Wszystkich rozjechałem jednym kombem mianowicie FK,FK,BK~torpeda. Wykorzystywałem je w następujący sposób:

-Goro- czajenie się aż zacznie skakać trzęsąc ziemią, wtedy skok na niego z piescia i owe kombo. Daje się go też przeskakiwać i walić od pleców.

-Kintaro- czajenie się, aż skoczy na nas teleportem. Unikamy - kintaro staje i coś wyje rozciągając ramiona. Wtedy szybki teleporcik i trzaskamy kombosik.

-Mileena- normalnie jak w zwykłej walce z nią. Na oriencie czekamy na jej błąd (turlanie się lub teleport - wtedy mamy ją wystawioną na punishera) i wtedy lecimy swoje.

-Shao Kahn - zbliska orientujemy na bloku jego ataki młotkiem, po ciosach nogami i łapami wyprowadzamy kontrę. najlepej jest zapezić go pod ścianę i wtedy wchodzi kombo FK,FK,BK~FK,FK,BK~torpeda. natomiast z daleka można spamować piorunkiem, a jak zacznie rzucac strzałą, bądź młotkiem robimy szybki teleporcik i zza pleców szybki dash w kierunku jełopa i lecimy kombo.

Ja w ten sposób wykonałem to zadanie. Za n-tym razem, ale się udało:)

Offline miller11

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 08, 2011, 10:43:14 pm »
Doładowanie w tyłek życia mają użytkownicy Xboxa360, my użytkownicy Playstation 3, mający normalny pad, takiego bonusu nie mamy.

(usłyszane od Kobrzyńskiego)

muszę Cię zdziwić bo ja akurat posiadam X`a i owe kopa nie dostaję :)

Offline Brodwajler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 12, 2011, 02:53:12 pm »
Ja mam problem z 300 wyzwaniem. Otóż jak patrzałem na filmiki na YT z tego wyzwania to gracze za pokonanie jednego z przeciwników dostawali bonus życiowy. Ja po pokonaniu Goro, a następnie Kintaro nie dostaję dodatkowego życia, o co chodzi? Na jednym pasku bez dodatkowego życia nie da rady zrobić tego wyzwania, byłem bliski pokonania Mileeny na jednym życiu i to mój rekord. Z dodatkowym HP myślę, że nie miałbym problemu z tym wyzwaniem...

Śpieszę z pomocą. Żeby było możliwe doładowanie energii trzeba przegrać 10 razy z rzędu z Goro, za każdym razem wciskając RETRY. Za 11 razem będzie doładowanie. Miałem dokładnie ten sam problem co Ty, przy doładowaniu dałem radę z tym czelendżem chyba za 3 razem. Pozdro

Offline bronku_sub_zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 12, 2011, 08:16:28 pm »
oczywiscie Sub-Zero dal rade :) .....

Offline siw-psk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • GamerTag: siwylis
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 11, 2011, 03:47:23 pm »
Mi zostało 202 i 300  ,,, 202 poscisne a 300 to taki problem ze goro i kintaro jak pokonam zostaje mi praktycznie cały pasek , potem milena mnie ciśnie.. i zostaje mi mało hp ... przyda sie to doładowanie moze z tym zalicze to zadanie xd

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 11, 2011, 04:06:04 pm »
http://www.gamerfuzion.com/blogs/moral-kombat-9-walkthrough-challenge-tower-strategy-guide-xbox-360-ps3/ tutaj są wszystkie 300 challenge, więc można podpatrzeć i spróbować tak samo ;)

Offline siw-psk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • GamerTag: siwylis
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 11, 2011, 10:11:31 pm »
no zrobilem całe challenge to doładowanie bardzo pomogło... dzieki za pomoc ;D

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 30, 2011, 10:13:22 pm »
Ja na razie utknąłem na tym co Cyraxem się walczy z raidenem i ma się spowolnione ruchy.

Offline dcf

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • GamerTag: ZaratustraPL
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 04, 2011, 01:53:08 am »
Dziś ukończyłem ten tryb. Faktycznie poziom trudności windował  od 200-tnego wyzwania wzwyż.
Jak dla mnie wszystko do zrobienia i największa frustracja wiązała się z koniecznością zmiany postaci z tak dużą częstotliwością.Całe szczęście odpuścili sobie odgórny przydział w 300-tnej misji.

Nie rozumiem zbytnio czemu ten zabieg miał służyć. Challenge nie nauczyły mnie gry żadną z postaci którymi nie jestem zainteresowany, a gdy widziałem ryj Jaxa, Quan Chi'ego czy Nooba to dostawałem gorączki i w pierwszym odruchu chciałem wyłączać konsolę (chyba nigdy nie opanuje ich stylu gry).

Nagroda też licha. Strój dla Marylki ładny, ale nie gram nią. Dobrze, że po drodze można było zdobyć koiny, to przynajmniej kryptę wykupiłem.

Chciałbym dać radę tym, którzy obecnie się siłują z tymi challengami, ale nie stosowałem żadnych wyrafinowanych taktyk. No, może poza ostatnimi test your might. Ustawiałem pada w pobliżu klawiatury i używając palców środkowych i wskazujaych obu dłoni napieprzałem po 4 przyciskach i gdy pasek się wypełnił popychałem pada by kant klawiatury wcisnął trigger. Taka tam anegdota.

Łapczywie obgrałem to w 2 dni z hakiem i teraz nie mam pojęcia co ze sobą zrobić, na online wstyd się pokazać z moimi umiejętnościami, pomijając już fakt, że podobno lagi w drastyczny sposób zmieniają rozgrywkę.

Offline rudnik1983

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 17, 2011, 12:02:43 pm »
panie dcf . milo nam wszystim ze ukonczyles tower ale nie rozumiem twojego rozzalenia odnosnie bonusow po jego ukonczeniu. widocznie nie zbierasz trofeow.... co do postaci to sie nie zgadzam. wierza wymaga od nas chocby odrobiny zaangazowania w postacie dzieki czemu wiem ze np. strykera nie tkne bo jest daremny. pozdro

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 17, 2011, 12:37:29 pm »
A jaką nagrodę chciałbyś dostać. Ja nie narzekam na strój Mileeny, a też nią nie gram.

Z łatwością przyszło mi pokonanie koncowych challengów, ale wciąż tkwię na jednym, a mianowicie na 3 x Goro grając Ermackiem i tutaj jest największy problem. Nie lubię Ermaca, nie potrafię nim grać, prostego komba zrobić i nie zamierzam specjalnie się wymyślać nim tylko po to, aby zaliczyć jeden challenge. Może pewnego dnia uda mi się to ;)

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 17, 2011, 01:59:23 pm »
Przeszedłem całą wieże omijając z 30 wyzwań. Czyli 1/10 wieży.

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 17, 2011, 04:43:34 pm »
Na misję Ermac vs 3xGoro polecam taką taktykę:
Pierwszego Goro trzaskamy strzałą (dół+tył+Y), aby mieć pierwszy cios. Jeśli nam się nie uda - Retry i od początku. Następnie tak:
-Jeśli Goro jest daleko - trzaskamy w niego strzałą
-Jeśli blisko - skaczemy i kopiemy go z góry
-Jeśli skacze - szybko wznosimy się do góry i opadamy (dół+dół+góra), ponieważ przy odpowiednim wyczuciu czasu Ermac nie oberwie od uderzenia Goro a Goro oberwie od uderzenia Ermaca. W ostateczności można użyć teleportu (dół+tył+B) lub po prostu skoczyć, aczkolwiek radzę używać pierwszego opisanego tu ciosu.
Używając tej taktyki udało mi się wygrać za drugim razem (za pierwszym drugi Goro walnął udanego X-Raya).

Przy misji Stryker vs 3x Shao Kahn polecam tak:
Wpierw próbujemy oddalić się od Shao Kahna. Można zwyczajnie się oddalić lub go po prostu odrzucić (cios tył+przód+B). Tutaj Shao Kahn nie jest tak agresywny. Gdy już się będzie na odpowiednim dystansie, wystarczy po prostu trzaskać z pistoletu (tył+przód+X). Najpewniej Shao Kahn będzie non stop rzucać widłami lub młotem. Jeśli rzuci widłami - strzał z karabinu przerwie rzut. Jeśli będzie rzucał młotem - trzeba przerwać strzał i zwyczajnie skoczyć w górę.
Dwie rzeczy na które trzeba uważać:
-Młoty - aby nie ogłuszyły, bo wówczas jest ryzyko, że Shao Kahn rzuci kolejne młoty i nim się ockniemy Stryker straci 2/3 życia.
-X-Raye - trzeba uważać w szczególności, gdy jeden Kahn padnie a pojawi się drugi. Wówczas dystans jest niewielki, a X-Ray Shao Kahna zabiera 52% życia. Nie da się go zablokować, sprawy nie załatwi też skok w przód lub po prostu do góry - X-Ray i tak zadziała. Trzeba skoczyć w tył lub - jeśli się poszczęści - po prostu walnąć Shao Kahna, gdy ten będzie w górze.
Przyspieszyć sprawę może wzmocnienie karabiny Super Meterem.


Offline dcf

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • GamerTag: ZaratustraPL
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 17, 2011, 04:56:48 pm »
A jaką nagrodę chciałbyś dostać. Ja nie narzekam na strój Mileeny, a też nią nie gram.

Może jakąś dodatkową postać, albo tryb typu Kombat Chess (czy jak to tam się nazywało).
Mogliby zrobić też taką zagrywkę:
Jeśli dany gracz przeszedł cały challenge tower, to jako bonus otrzymuje pass na darmową jedną postać DLC. Nie zburzyłoby to  porządku w kosmosie - jeśli ktoś ma umiejętności i cierpliwość - dostanie postać, jeśli nie - może ją kupić. To jak w życiu. Umiem zlutować dwa kabelki ze sobą - mogę sobie naprawić słuchawki, jeśli nie - kupuję nowe.


widocznie nie zbierasz trofeow.

Nie zbieram trofeów/achievementów - a nawet jeśli bym to robił, to Mortal byłby ostatnią grą w jakiej próbowałbym cokolwiek nabić. Dla przykładu: 20 punktów za przejście Ladder bez kontynuacji na najwyższym poziomie trudności lub 2x Flawless Victory na Shang Tsungu. Tyle samo dostaje się w Dead Rising za spadnięcie z wysokości (do zrobienia w minutę od uruchomienia gry)

dzieki czemu wiem ze np. strykera nie tkne bo jest daremny

Od tego jest practice.