Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Martins

Strony: [1] 2 3 ... 21
1
Inne / Odp: O nas.
« dnia: Kwietnia 15, 2013, 11:31:51 pm »
Wydaje się, że będą z ciebie ludzie (masz sporo zainteresowań). To z jakiej wsi pochodzisz, bo będę cię szukał? Po raz kolejny witam cię na forum w imieniu całego szanownego grona użytkowników!!!

2
Mortal Kombat (2011) / Odp: MK9 - mortalowanie online - terminy i ustawki
« dnia: Marca 03, 2013, 01:41:27 pm »
Ja się piszę na ustawkę, jakby co. Na razie nie miałem czasu siedzieć na practice, bo wciągnął mnie singiel ale postaram się coś potrenować Ermaciem, żeby walki ze mną nie trwały 30 sekund :laugh:

3
Mortal Kombat (2011) / Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« dnia: Lutego 26, 2013, 11:59:48 am »
Platforma: PS3
ID: Marcepan24
info: nie umiem w to grać
info number 2: trofea online też chętnie odbębnię

4
Mortal Kombat (2011) / Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 11, 2012, 02:24:02 pm »
Widziałem wczoraj Komplete Edition w Empiku. Myślałem że cena będzie porównywalna do np SSF4AE (110 zeta) a tu 179 zeta?!!! Masakra!!!

5
Mortal Kombat 3D / Odp: BO RAI CHO kontra RESZTA ŚWIATA
« dnia: Listopada 09, 2011, 01:28:11 am »
Ludzie!!! Zdecydowanie wypada nam dziękować wszystkim możliwym bóstwom, iż mega klimatyczny śmieć (Bo Rai Cho) nie jest planowany jako bonusowa postać w MK9. Ten chłop i jego syfska stylistyka, mająca uchodzić za humorystyczną, to jedno z największych postaciowych nieporozumień w historii serii. Moim zdaniem ten charakter nie jest nawet wart polemiki na swój temat, lepiej już oprzeć swoją misję ratowania ujowych postaci na większych "zakrętach" typu Hsu Hao, którego tak naprawdę pogrążyła tylko czapka...W drugim stroju w DA wyglądał zajebiście (serio). Z BRC i jego idiotycznymi specjalami w postaci czynności fizjologicznych (to miało być zabawne - ołgad!) nie da się zrobić już nic. Apeluję do was maniacy mortali 3D z PS2: ratujmy od zapomnienia Hotaru, Havika lub Molocha, a nie gościa, który jest tak antymortalowy, że już bardziej się nie da (no może tylko Dariusz mu dorównuje ;D)

6
Ogólne / Odp: KING OF THE MORTAL KOMBAT
« dnia: Października 22, 2011, 02:15:58 am »
Pomysł ciekawy, ale żeby go urozmaicić, ukradłbym zasady rozgrywania pojedynków z jakichś karcianek dla nerdów, w które chłopaki pykają na rpgowych forach. ee_shang ee_ermac liu_fatal

7
Turnieje i zloty / Odp: Seria Turniejów w klasyczne MK online!
« dnia: Września 24, 2011, 01:06:36 am »
Osobiście najmilej wspominam pojedynki w MK1, było to dla mnie coś przełomowego i ten mistycyzm bijący z tej części ee_ermac (fajne te ikonki z postaciami, od dawna są na forum?), z kolei najgorsze doświadczenia miałem z MK4, w versusie gra się nie sprawdza (za duży random).

Ale zajebisty bajer cyrax_fatal ee_subzero3 sektor_fatal ee_shang ee_moloch e_smoke e_shujinko e_kabal

8
Ogólne / Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« dnia: Września 01, 2011, 12:01:59 am »
W kwestii tej latającej zielonej świni, to fakty są takie, że Kahn skorzystał z (po)mocy Shang Tsunga podczas podboju Ziemi i nie ma co się co spierać, że nie musiał tego robić, ale tak było łatwiej, bo to żaden argument. Skorzystał i tylko to wiemy na pewno, co na dzień dzisiejszy oznacza, że innego wyjścia nie miał i finito z gdybaniem.

Pieskiem Shao to on raczej nie był (pomyliło Ci się Adepcie z Reptile'm), bo szczególną sympatią do niego nie pałał (co wielokrotnie zostało zaakcentowane w jego endingach). Do "pieska na posyłki" droga daleka w takim razie. Ale skoro chcąc, nie chcąc spełniał jego rozkazy, więc faktycznie musiał być od niego słabszy, co nie koniecznie oznacza, że nie jest lepszym kandydatem na najlepszego bossa serii ;D

W przypadku zabicia Liu-Kanga, to raczej nie był wielki wyczyn z racji pomocy Quana. Ale odnotować warto, że "Uczeń Mnichów" - ten, który rozwalił tylu złych chłopców (przez cztery poprzednie turki), dał się tak łatwo podejść czarnoksiężnikom.

Nie skończyłem story w MK9, więc się do nie wypowiadam w kwestiach fabularnych związanych z tą cześcią, w każdym razie Shang Rules :P

9
Ogólne / Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« dnia: Sierpnia 29, 2011, 12:42:36 pm »
Shang Tsung, ale w Deadly Alliance. Walka z nim odbywała się na zajebistej planszy (chyba Shang Tsung's Palace), co dodawało starciu klimatu, do tego w tle przygrywała super muza (ale to raczej norma w mortalach). Ten pojedynek z bossem uważam za najlepszy w historii serii.

10
Inne / Odp: FILMY & KINO - od A do XXX ;)
« dnia: Sierpnia 24, 2011, 10:58:39 am »
Mnie też ciągnie do filmów z motywem zemsty (oczywiście nie do każdego - crapy np: Seagala omijam niesamowicie szerokim łukiem) Johnx, a jednym z najlepszych w gatunku( ;D) jest dla mnie kultowe ŻYCZENIE ŚMIERCI!!!! z Charlesem Bronsonem.

11
Inne / Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« dnia: Sierpnia 21, 2011, 01:49:01 pm »
Za młodu to przerażały mnie nawet pierwsze trzy części Residenta (w jedynce atmosfera posępnej posiadłości, w dwójce akurat tylko parę momentów, w trójce ścigający gracza Nemesis), ale oczywiście naprawdę zacząłem się bać, gdy przysiadłem (nocną porą) do Silent Hill 1 - to był power! Pietra załapałem konkretnego, potem nawet w dzień grałem gdy ktoś z rodziny był w pokoju. Potem była pustka w temacie, aż pokazał się Fatal Frame. W tym przypadku postanowiłem być już twardy i łoiłem tylko nocą. Klimat japońskich horrorów z duchami i dziewczynkami wychodzącymi ze studzien dał mi się we znaki także w formie growej i do dziś uważam, że owa seria dorównuje pod względem klimatu Silent Hill, a momentami go nawet przewyższa (aczkolwiek w drugą cześć SH nie grałem więc moja opinia dotyczy części 1,3,4). Fajny brudny, wręcz odpychający klimat ma też zapomniana już dziś przygodówka Necronomicon: The Dawn of Darkness, w którą niedawno zacząłem grać. Rozkręca się powoli, ale z każdym krokiem klimat gęstnieje i po zmroku można nawet parę kropli klimatu SH wyłapać, mimo, że nie jest to gra akcji.

12
Freddy Krueger / Odp: Postacie: Freddy Krueger
« dnia: Sierpnia 07, 2011, 12:43:01 pm »
On jest tylko dodatkim, atrakcją, urozmaiceniem... Jeśli nie chcecie nie musicie go ściągac ani nim grac! Jako DLC dostalismy już 3 postacie ze świata Mortala więc będą pewnie i kolejne...nie ma co narzekac. Kruger jest tak naprawde Bonusem jak i Kratos.Takie postacie nie psują klimatu skoro są poza gównym watkiem fabularnym. Porównam tą sytuację do jogurtu fantazji z jagodami. Skoro lubicie żrec samą fantazje to poprsotu nie dodajcie jagód umieszonych z boku jogurtu. Ale nie narzekajcie że one są, skoro mogą smakowac komus innemu. Innymi słowy dajcie już spokój z tym Krugerem i cieszcie się że Mortal Kombat wrócił, że tak powiem do formy !

Te dodatki, atrakcje i urozmaicenia mają spory wpływ na odbiór gry, nawet jeśli sam z nich nie korzystam: inni gracze mogą grać postaciami z poza uniwersum przeciwko mnie i już wtedy muszę znosić obecność np. Kratosa. Poza tym mogę jeszcze rozgrywać pojedynki na planszy Kratosa, co też jest (moim zdaniem) narzucaniem mi czegoś, co nie ma nic wspólnego ze światem MK.

13
Freddy Krueger / Odp: Postacie: Freddy Krueger
« dnia: Sierpnia 06, 2011, 03:21:17 pm »
Freddy Kruger hahahaha, co oni robią z klimatem tej serii, to masakra. Kratos, Freddy, niedługo pewnie Jason, no ale oczywiście oni wszyscy pasują ::)hahahaha. Jak przeczytałem jego bio, to myślałem, że padnę z zażenowania - oni chcą uśmiercić klimat MK, to się właśnie odbywa! Jakaś siła wyższa powinna zareagować na to świętokractwo >:(, ale pewnie taki cud nigdy się nie wydarzy. Piniądze rządzą światem (co jak się okazuje, równe jest jawnemu zarzynaniu klimatu serii MK). Kultowemu klimatowi Portal Komnat ktoś lub coś od jakiegoś czasu regularnie aplikuje kolejne Fatale, a fani przyklaskują :'(

14
Kenshi / Odp: Postacie: Kenshi (DLC)
« dnia: Czerwca 22, 2011, 10:37:55 pm »
Po kiego mu ta zbroja? Jakieś poszarpane kimono bardziej by pasowało.

15
Scorpion / Odp: Postacie: Scorpion
« dnia: Czerwca 17, 2011, 02:54:25 pm »
Kabalowcy dobrze prawią, dołączam do kolejki - na zdrowie! ;D

Strony: [1] 2 3 ... 21