Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 824111 razy)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #915 dnia: Listopada 16, 2010, 03:12:34 am »
Bez jaj panowie i panie...
Nitara ciekawą postacią ? A to dobre !
Postać z dupy, która w ogóle nie pasuje do universum Mortal Kombat.
Już bardziej, by pasowała do Tekkena.
Tak samo Hotaru - "Jego zdolności skupiają się na ogniu oraz mocy latania."
Co, to ku*wa jest? Dragon Ball? A może jeden z Power Rangers'ów?

Prącie, piersi i wagina... Nitara akurat pasuje do świata MK i była powiewem oryginalności, coś innego niż ta ulicznica Li Mei z cycami jak radary... A Tekken ma swoja wampirzyce... Annę Williams drogi Cobra :P

Co do komentarza Hotaru to zabawny nie byłeś :P Nie lubię go, ale ciosy miał fajne... Nie wiem czy latał, czy nie... w każdym razie do jego mocy przyczepic się nie mogę... A Scorpion to durny grill... :P

Się zdecyduj, albo prącie, albo wagina ;). Nie mozna mieć wszystkiego ;D.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #916 dnia: Listopada 16, 2010, 11:54:41 am »
Zgdzam się z opinią Davidkoza w kwestii tego, że to bardziej gry 3d były słabe, niż postaci i dlatego się po prostu ludziom źle kojarzą. Za czasów MK3 sporo fanów narzekało między innymi właśnie na Strykera (że ciota, nie pasuje, jakaś pałka itp.). Ale nagle po latach okazało się, że to jedna z kultowych postaci dla wielu fanów, bo wystąpił po prostu w dobrych grach. Podobnie jest z charakterami z mortali 3d. Ponad połowa z nich prezentuje tak naprawdę conajmniej niezły poziom jak na standardy serii (gdyby taki Hotaru pojawił się swego czasu w MK2 lub 3 to dzisiaj wszyscy by się modlili, aby pojawił się w nadchodzącej odsłonie). Według mnie postaci z "nowych mortali" dzielą się na trzy grupy:

1. Postaci dobre, które nieźle się przyjeły i są generalnie lubiane przez fanów.
2. Postaci, które potrzebują nzwijmy to "szlifu", czyli ujmy nie przynoszą, ale niezostały do końca dopracowane, przez co aktualnie są trochę mało oryginalne.
3. Crapy, których powinniśmy się strzec, bo raczej już nic z nich nie będzie.

Do pierwszej grupy należy na pewno zaliczyć: Moloha, Kenshiego, Havika, Frost (to akurat nie moja opinia, bo ja bym ją zaliczyl do drugiej grupy), Drahmina.
Druga grupa: Hotaru (który, według mnie potrzebuje tylko paru oryginalnych ciosów specjalnych, aby można go było uznać za bardzo dobrą postać), Shujinko (podobnie jak Hotaru), Asrah (lepszy wygląd), Li-Mei (o dziwo) dała nadzieję na lepsze jutro, ponieważ w Deception i Armageddon miała bardzo klimatyczny drugi strój (zbroja to chyba była), który przyznam, że dodał jej sporo uroku i od tego momentu nie kojarzę jej tylko z balonami (tylko, żeby jeszcze miała większy wpływ na fabułę), Dariou - dziwna, bezpłciowa postać, ale sądzę, że właśnie dzięki temu da się go podrasować, aby prezentował się dużo lepiej.
Crapy to dla mnie (po głebokich rozważaniach ;D) Nitara - zgadzam się z Cobrą, że po prostu nie pasuje i już nic się z nią nie da zrobić, Dariusz - kompletna zmian wyglądu oraz historii może by go uratowała, ale równie dobrze może go po prostu nie być, Hsu już nie żyje, dlatego można postawić świeczkę na jego grobie, Bo Rai Cho - za dużo psedo-śmiesznego pierdzenia porążyło tego gościa, jest charakterystyczny ale in minus, Kira to kolejna laska, której raczej nikomu nie potrzeba.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #917 dnia: Listopada 16, 2010, 01:59:38 pm »
ciekawa i mądra teoria. Ale ja się z nią nie zgodzę w 100%. to fakt że w mk3 ludzie narzekali na nowych, którzy teraz są lubiani. Ja szczerze mówiąc wolałbym tych z mk1 i mk2, mk3 zostawiłbym w spokoju. @Ninja-Spectre - w naturze zdarzają się skrajne przypadki, ale skąd wie o tym Kitana, Sindel, Tomek? ;D bo ja z lekcji biol.

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #918 dnia: Listopada 16, 2010, 02:44:21 pm »
Ja Strykera nigdy nie lubiłem i nadal za nim nie przepadam. Dobrze, że jeszcze pogorszyli mu wygląd w Armageddon, to jest duża szansa, że w tym nowym MK go zabraknie. A już raczej na pewno w podstawowym składzie. (może jako DLC). Co innego taki Ermac, czy Kabal. :]

W ogóle MK3 było i nadal jest kontrowersyjne przez debilne fatality, gdzie po wybuchu postaci mamy 20 tułowi, 15 głów itd Do tego Animality, które co najwyżej śmieszą i praktycznie wszystkie są na jedno kopyto.  Areny podobnie, o ile takie The Subway jest nawet fajne, to jdnak jakoś nie pasuje to za bardzo do klimatu MK.

Mam wrażenie, że ta część jest głównie lubiana przez dodanie kilku fajnych postaci i za to, że była jeszcze w 2D.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #919 dnia: Listopada 16, 2010, 02:51:28 pm »
wogóle trójka jest gównem w porównaniu z mk2, taka jest bolesna prawda. Dlatego z początku nie byłem pozytywnie nastawiony do mk9...

Offline SeBoLeX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 149
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #920 dnia: Listopada 16, 2010, 02:59:33 pm »
Jeśli Trójka to gówno, to czym jest w takim razie Czwórka, DA i kolejne? :P

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #921 dnia: Listopada 16, 2010, 03:06:14 pm »
napisałem "w porównaniu z mk2" a nie ogólnie o grze. Zresztą żadna się do niej nie umywa... ale ogólnie do nich nic nie mam.

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #922 dnia: Listopada 16, 2010, 06:52:18 pm »
Ja bym nie ryzykował stwierdzeniem że trójka jest lepsza od czwórki. Dowód - lepsze fatality, ciekawsze (co niektóre) nowe postacie, no i gameplay... Nadal jestem za tym by w nowym MK pojawili się wojacy z MK4 nawet kosztem tych z trójki...chocby żalosnego Straykera zamienił bym na Quana badz Tanye. :-X

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #923 dnia: Listopada 16, 2010, 07:06:42 pm »
Akurat Mortal Kombat 4 wygląda dzisiaj katastrofalnie, nie da się na to patrzeć. Piksele dają po oczach.

Offline SeBoLeX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 149
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #924 dnia: Listopada 16, 2010, 07:31:39 pm »
To włącz sobie MK1   ;D

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #925 dnia: Listopada 16, 2010, 07:38:03 pm »
na tych dzisiejszych monitorach, nic dziwnego, że widzicie takie piksele. kiedyś aż tak ich widać nie było.

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #926 dnia: Listopada 16, 2010, 08:26:28 pm »
Akurat Mortal Kombat 4 wygląda dzisiaj katastrofalnie, nie da się na to patrzeć. Piksele dają po oczach.

MK4 ma akceleracje sprzętową wiec nie możliwe jest widzenie jakichkolwiek pikseli. No chyba że ją sobie wyłączysz ;)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #927 dnia: Listopada 16, 2010, 09:05:03 pm »
ale za to te postacie takie kanciaste... pomimo to mk4 jest fajne.

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #928 dnia: Listopada 16, 2010, 09:07:22 pm »
Zbaczacie z tematu....

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #929 dnia: Listopada 16, 2010, 09:15:53 pm »
Bodzio! wskaż nam drogę! joke ;D sory, ja to sprowokowałem... a pomysł z postaciami z mk4 nie taki głupi, ale ja dałbym co najwyżej quana.