Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 817403 razy)

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1410 dnia: Grudnia 23, 2010, 11:38:27 am »
Może jakieś linki do dyskusji o tych skanach? :P I jestem też za tym jak pisał David z odblokowaniem jak w DA, fajna frajda wtedy jest ;)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1411 dnia: Grudnia 23, 2010, 11:38:44 am »
A czy nie myślicie, że moment, gdzie walczy Kabal, że Smokem to jakaś podpowiedź :P

Wnioskując z poprzednich MKast, sądzę że to jest zapowiedź:) Wcześniej była pokazywana sonya i oto jest. Także bardzo się cieszę:) Bo niedługo pojawi się Kabal,  ile to prawda ;D Jeszcze tylko Baraka, Kano i dla mnie MK jest praktycznie kompletny.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1412 dnia: Grudnia 23, 2010, 11:45:10 am »
Kano, Kabal, Shang Tsung, a gdzie jest Liu Kang? Wszyscy o nim już zapomnieli? Ja osobiście nie wyobrażam sobie powrotu MK bez niego ;)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1413 dnia: Grudnia 23, 2010, 12:02:24 pm »
Kano, Kabal, Shang Tsung, a gdzie jest Liu Kang? Wszyscy o nim już zapomnieli? Ja osobiście nie wyobrażam sobie powrotu MK bez niego ;)

Chyba się "przejadł" ludziom. Oczywiści MK bez niego byłoby dziwne. Sądzę,że pokażą go na koniec jako starego mistrza.

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1414 dnia: Grudnia 23, 2010, 12:06:34 pm »
Kano, Kabal, Shang Tsung, a gdzie jest Liu Kang? Wszyscy o nim już zapomnieli? Ja osobiście nie wyobrażam sobie powrotu MK bez niego ;)
I nie tylko TY,wydaje mi się ,że pokażą go jako ostatnia postać.Ciekawe co z Shangiem?To, że będzie jest raczej pewne tylko czy  w postaci starca cczy będzie miał design jak z trójki widziałem na you tube filmik z areną throneroom gdzie nie było go w tle

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1415 dnia: Grudnia 23, 2010, 12:10:31 pm »
Jeśli Liu sie przejadł, to Scorpiona też nie powinno być :P (wiem narobiłem sobie wrogów). Też jestem za tym, żeby wrócił, chociażby dlatego, że od wersji 3d raczej nie grał pierwszych skrzypiec w serii i chyba zmęczenie nim fanów już mineło.

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1416 dnia: Grudnia 23, 2010, 12:12:16 pm »
Liu Kang,Kabal,Kano itd.a co z Raydenem też jest jedną z ikon MK.Dobra wiem jest na pierwszym filmiku ale co z grywalną postacią?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 12:15:21 pm wysłana przez Eric Draven »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1417 dnia: Grudnia 23, 2010, 12:18:56 pm »
Jak dla mnie Rayden mógłby pełnić podobną rolę, jak w MK3 ( jego występ ograniczał się do intra), nie żebym go nie lubił, ale zawsze fakt iż opiekun królestwa ziemskiego walczy u boku śmiertelników wydawał mi się dziwny. Najlepiej jakby z niego bossa zrobili - byłby wypas.
Co do wyglądu Shanga, to oczywiście najlepszy jest ten z mojego avka, ale oczywiście go nie ujrzymy, bo ci kolesie (Netherrealm) w życiu by na taki dobry pomysł nie wpadli.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 12:20:54 pm wysłana przez Martins »

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1418 dnia: Grudnia 23, 2010, 12:19:56 pm »
Ja się ciesz że tego chinola może nie być mi brak jeszcze Quana i Baraki

Offline Infern

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1419 dnia: Grudnia 23, 2010, 12:27:41 pm »
Heh widzę że o Sonyi każde ma inne zdanie, mi bardzo przypadła do gustu, wcześniej jej nie trawiłem. :p
Co do Liu Kanga- myślę że w nowej odsłonie pojawią się wszystkie postacie z 1 części, tak więc Kano też prawdopodobnie nie zabraknie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 12:29:56 pm wysłana przez Infern »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1420 dnia: Grudnia 23, 2010, 12:31:07 pm »
Piekielny - czyżbyś był rasistą? ;D Liu powinien być... Przecież to wizerunek MK... No i tworzy ten klimat podobny starym filmom z Brucem Lee ;)

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1421 dnia: Grudnia 23, 2010, 12:34:02 pm »
nie jestem rasistą ale tej postaci w ogóle nie trawię jak dla mnie to niech zmienia tą ikonę bo ona sobą nic ciekawego nie reprezentuje niech ktoś go w końcu wykończy

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1422 dnia: Grudnia 23, 2010, 12:34:41 pm »
Dla mnie LIu powinien być choćby z tego względu,że to w pewnym sensie remake i powinny byc wszystkie znane i lubiane(oczywiście nie przez wszystkich)postacie przyznam jednak szczerze,ze jakoś nigdy dłużej nim nie grałem

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1423 dnia: Grudnia 23, 2010, 12:36:51 pm »
Sonya nie w każdej części gry wyglądała jak babochłop. W MK4, Shaolin Monks i MKvsDC zajebiście się prezentowała. W najnowszej cześci straciła charakter - wygląda jak każda cycata blondyna nuuuuuuuuudy :P

EDIT: Nie wiem czy już były demostrowane jej fatale, ale proszę tylko o jedno - żadnych gównianych flame kissów i temu podobnych bzdur!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 12:40:28 pm wysłana przez Martins »

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1424 dnia: Grudnia 23, 2010, 12:41:49 pm »
Mnie się wydaje, że nad Liu to oni mają najwięcej pracy. Tak naprawdę zasadniczo prosta postać do zrobienia miała tyle różnych designów, że na którymś trzeba się oprzeć i założę się, że chłopaki ze 3 jego wersje zrobili i nie mogą się zdecydować która jest ta finalnaXD