Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 819143 razy)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1440 dnia: Grudnia 23, 2010, 08:36:03 pm »
Takie dźwięki jakie wydaje np. Liu Kang ma swoje uzasadnienie w sztuce walki. Bruce Lee takie dźwięki nie wydawał na pokaz, sztuka wdechu i wydechu mające na celu zwiększyć koncentrację i siłę (krzyk = przypływ adrenaliny). Więc takie coś u Azjaty, który uprawia sztuki walki jest normalne ;)

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1441 dnia: Grudnia 23, 2010, 08:44:25 pm »
"Zawsze byliśmy i jesteśmy zachwyceni Krwawym Sportem"ktos kto czai baze będzie wiedzial o co chodzi.MK to kopia filmów z lat 80tych

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1442 dnia: Grudnia 23, 2010, 08:47:51 pm »
Takie dźwięki jakie wydaje np. Liu Kang ma swoje uzasadnienie w sztuce walki. Bruce Lee takie dźwięki nie wydawał na pokaz, sztuka wdechu i wydechu mające na celu zwiększyć koncentrację i siłę (krzyk = przypływ adrenaliny). Więc takie coś u Azjaty, który uprawia sztuki walki jest normalne ;)

Hahahaha wszystko super, tylko aż tak jak Liu żaden Azjata nie piszczy.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1443 dnia: Grudnia 23, 2010, 09:09:48 pm »
Eric - czaję bazę ;) Bloodsport to jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Chong Li nawet bardziej pasuje na pierwowzór Liu Kanga. Tyle że Bolo za bardzo przypakowany był :) No na to wcześniej nie wpadłem ;) w sumie fajnie by było gdyby Liu taki wykoksiony był :)

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1444 dnia: Grudnia 23, 2010, 09:30:17 pm »
Eric - czaję bazę ;) Bloodsport to jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Chong Li nawet bardziej pasuje na pierwowzór Liu Kanga. Tyle że Bolo za bardzo przypakowany był :) No na to wcześniej nie wpadłem ;) w sumie fajnie by było gdyby Liu taki wykoksiony był :)
OUTSTANDING!!!!!!!!!!!! znaczy wielki GREAT
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 09:35:04 pm wysłana przez Eric Draven »

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1445 dnia: Grudnia 23, 2010, 09:56:06 pm »
Takie dźwięki jakie wydaje np. Liu Kang ma swoje uzasadnienie w sztuce walki. Bruce Lee takie dźwięki nie wydawał na pokaz, sztuka wdechu i wydechu mające na celu zwiększyć koncentrację i siłę (krzyk = przypływ adrenaliny). Więc takie coś u Azjaty, który uprawia sztuki walki jest normalne ;)

Hahahaha wszystko super, tylko aż tak jak Liu żaden Azjata nie piszczy.

No to tutaj sprzeczać się nie będę bo Liu faktycznie wrzeszczy aż nadto (MK3), żeby nie mówić "karykaturalnie" ;)

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1446 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:07:53 pm »
Takie dźwięki jakie wydaje np. Liu Kang ma swoje uzasadnienie w sztuce walki. Bruce Lee takie dźwięki nie wydawał na pokaz, sztuka wdechu i wydechu mające na celu zwiększyć koncentrację i siłę (krzyk = przypływ adrenaliny). Więc takie coś u Azjaty, który uprawia sztuki walki jest normalne ;)

WTF? Jaja sobie robisz?! O.o Już pomijając same filmy, to nie raz i nie dwa pokazywali w TV same pokazy sztuk walki (np. Shaolin na BBC) i żaden tam nie piszczał jakby go wykastrowali. Jakieś tam "ochy" i "achy" były, ale żadnych Bruce'ów z pewnością nie.

Eric - czaję bazę ;) Bloodsport to jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Chong Li nawet bardziej pasuje na pierwowzór Liu Kanga. Tyle że Bolo za bardzo przypakowany był :) No na to wcześniej nie wpadłem ;) w sumie fajnie by było gdyby Liu taki wykoksiony był :)

Bolo Yeung jest "z zawodu" kulturystą. Pod koniec lat '60 (przynajmniej ja nie pamiętam filmów z nim wcześniej) trafił do filmu, ale jakichś ciekawych propozycji nie dostawał (cóż, jego wygląd zrobił swoje). Niemniej jednak, jest jednym z ulubionych aktorów starszego pokolenia, które kocha filmy kung fu klasy B. :)

Podsumowując, Liu tak bardzo by mnie nie drażnił, gdyby nie te jego piski. Problem polega na tym, że bez nich w ogóle niczym się nie wyróżnia i ogólnie jest nieciekawą postacią. Naprawdę chcę, by pozwolili mu odejść na emeryturę, albo chociaż niech nie piszczy jak dziewczyna co jej ktoś sukienkę podwinął. :P



Ale żeby nie było, to czy ktoś zauważył, że w tym nowym MKast w tle na The Pit II jest Noob Saibot?

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1447 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:23:13 pm »
Robaczek ja mialem wrażenie, że na The Pit II jest Frost, natomiast na skanach wydawalo mi się że widziałem Sonye albo Sareene.  :o

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1448 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:46:58 pm »
Te postaci się zmieniają, więc nic dziwnego, że widziałeś ich kilka. Byli tam Daegon, Kenshi, Reiko, Sareena (w artykule PSXE) a teraz było tam coś co jest czarne i wygląda jak ninja, a więc Noob Saibot. ;D

Ponadto, na jednej z nowych aren (tej na świeżym powietrzu), chyba to Garden, też jest w tle most i tam też walczą postaci. Niestety, są za daleko i nie widać kto to.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 11:09:52 pm wysłana przez robaczek »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1449 dnia: Grudnia 23, 2010, 11:01:48 pm »
Uczeń mnichów zawsze będzie się wyróżniał swoim wspaniałym, nietuzinkowym, niedoścignionym, marnie (przez innych) kopiowanym, kapitalnym w kunszcie swego wykonania: BICYCLE KICK'iem! ;D

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1450 dnia: Grudnia 23, 2010, 11:06:45 pm »
BICYCLE KICK'iem! I niech to żądzi tak jak MORTAL KOMBAT(najwyższy czas)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 11:08:18 pm wysłana przez Eric Draven »

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1451 dnia: Grudnia 24, 2010, 12:06:05 am »

Ponadto, na jednej z nowych aren (tej na świeżym powietrzu), chyba to Garden, też jest w tle most i tam też walczą postaci. Niestety, są za daleko i nie widać kto to.


Niemam pewności ale po maksymalnym przybliżeniu zdjęcia, widzę prawdopodobnie Shinnoka i Daegona.
btw. wspaniała arena  :D

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1452 dnia: Grudnia 24, 2010, 12:15:14 am »
Ano faktycznie jedna z lepszych. W sumie chyba podoba mi się bardziej tylko The Pit II.

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1453 dnia: Grudnia 24, 2010, 01:09:01 am »
Tak w ogóle to na ostatnich gameplayach jakoś tak kamera za bardzo jest oddalona od postaci. Oby było tak jak na pierwszym pokazie z E3.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1454 dnia: Grudnia 24, 2010, 01:51:56 am »
Dopiero teraz dałem rady te screeny przejrzeć... Sonya rzeczywiście debilnie wygląda w tych szpilkach... To jeszcze głupsze od "Szpilek na Giewoncie" ;D Może jeszcze to zmienią... Ta arenka nawet w miarę, muszę przyznać :) Co do tych dwóch postaci w tle to nie wiem... Widocznie Mileena ma kompa z NASA, albo po prostu ślepawy jestem, co jest bardziej prawdopodobną wersją ;D Tak mi się przypomniało odnośnie tego Liu - w MK4 idealnie widać, że był wzorowany na Chong Li z Bloodsport. No a taki Scorpion, Ermac i Noob zostali zerrznięci najprawdopodobniej z Amerykańskiego Ninji... To tak na marginesie...