'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Odchodz?...i co z tym fantem zrobi?  (Przeczytany 10673 razy)

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
Odchodz?...i co z tym fantem zrobi?
« dnia: Lutego 27, 2010, 05:39:56 pm »
O znowu, kto? odszed? :D. Jest wi?c okazja za?o?y? nowy temat, który b?dzie skupia? si? na tych, którzy opuszaczaj? to zajebiste forum. Wszystkim, którzy si? obrazili z mniej lub bardziej ?a?osnych powodów, ?ycz? wszystkiego najlepszego na nowej drodze ?ycia! A pozosta?ych u?ytkowników forum zach?cam do rozkminiania powodów odej?cia kolejnych delikwentów (Moona w tym przypadku). Proponuj? rozkmin? wed?ug zasady:
1. Ksywka nieszcz??nika,
2. Powody odej?cia (wed?ug tego, który odszed?),
3. Powody odej?cia (wed?ug innych u?ytkowników forum),
4. Szacowany czas powrotu,
5. Konsekwencje ewentualnego braku delikwenta na forum
Pokurwi?o mnie!!!

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
Odp: Odchodz?...i co z tym fantem zrobi?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 27, 2010, 05:43:18 pm »
1. Ksywka nieszcz??nika: Moon
2. Powody odej?cia (wed?ug tego, który odszed?): Tajemnica
3. Powody odej?cia (wed?ug innych u?ytkowników forum): Davidkoz (ch?opcze niedobry) xD
4. Szacowany czas powrotu: Jutro :P
5. Nie b?dzie mia? kto dosrywac Cobrze

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 27, 2010, 07:20:53 pm »
Oh jacy Wy ironiczni jeste?cie. Zupe?nie jakby?cie naszymi kolegami byli  :)

Po raz kolejny kto? stara si? na si?? miesza? w nie swoje sprawy. To ju? staje si? nieco m?cz?ce. Je?eli chcecie uczestniczy? w ?yciu forum, to zróbcie z ?aski swojej jaki? gest z tej strony, okej? Je?eli nic nie zrobili?cie dla nas ani dla forum, a jedynie przychodzicie i ironizujecie co do naszego ?ycia spo?ecznego, to chyba co? z Wami nie tak? No chyba, ?e kolegów szukacie, ale komu chcecie zaimponowa?? Tak szczerze, co Martins masz wspólnego z MKC? Przyjedziesz na zlot? Grasz z nami? Rozmawiasz z nami? Je?eli odpowiedzia?e? "nie" na moje pytania, to w takim razie komu chcesz zaimponowa? b?d?c tak? pieprzon? ironiczn? mend?? Sympatii tym nie zyskasz na forum. Wi?c prosz? przelewaj swoje nastoletnie frustracje na jakie? inne forum w którym uczestniczysz spo?ecznie. Bo jak na razie na tym forum to Ty jeste? duchem, wi?c prosz? uszanuj to, ?e my si? lubimy, piszemy i budujemy to forum. Bo nie wszyscy s? jak Ty, ?e przyjd?, popluj? na lewo i prawo, pójd? i wróc? za tydzie?. Nie kochany. Niektórzy naprawd? staraj? si? by to forum funkcjonowa?o. Wi?c prosz? zachowywa? si? na drugi raz z szacunkiem do pewnych osób. Bo gdyby nie my, tego forum by nie by?o. A ju? z pewno?ci? nie utrzyma?oby si? z takich niezdyscyplinowanych u?ytkowników jak Ty. Którzy przychodz? raz na tydzie? i napisz? jak?? szyder?.

Ja w takim razie te? zrobi? swoje podpunkty, bo wida? Martins bardzo tego pragnie:
1. Martins
5. ?adne konsekwencje. Nic nie wniós? na forum i nie ma tu kolegów. Ani nas to grzeje, ani zi?bi

I co, mi?o? Nie? To prosz? na drugi raz by? mniejsz? mend? forumow?. A jak ju?, to prosz?, ?eby? mia? podstawy do jakichkolwiek szyderstw. Bo jak na razie ich nie masz. Przychodzisz, ziejesz ogniem i my?lisz, ?e jeste? fajny. Wyluzuj Martinsie, albo spotkaj si? z nami na piwie i wtedy b?dziesz móg? gnoi? kogo tylko zechcesz. Jednak ja znam takich jak Ty. Znaj?c Wasz gatunek w ?yciu Twojej twarzy nie zobaczymy, ale Internecik jest dobry. Internecik jest anonimowy.

Jeszcze raz gratulacje. Naprawd? ?wietna postawa. Jeste? dla nas tak bardzo warto?ciowy  :) ?e nawet nie zauwa?ymy jak Ty znikniesz. W przeciwie?stwie do Moona, którego brak pogr??y w rozpaczy ?ycie rozrywkowe tego forum. My?l?, ?e to puenta tego tematu ca?ego.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2010, 08:17:08 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 27, 2010, 08:53:50 pm »
Mia?em si? nie wypowiada? tutaj no ale có?, wyj?tek trzeba zrobi?.
Pierwsze pytanie z mojej strony do Martinsa, po co za?o?y?e? ten temat?
Czy naprawd? Ci? tak to ciekawi? Czy jeste? jakim? pieprzonym detektywem?
Czemu cz?onkowie forum odchodz? to jest ich w?asna decyzja i powinni?cie (Martins i Tomek) uszanowa? prywatno?? Moona w tym wypadku.
"Zupe?nie jakby?cie naszymi kolegami byli", dok?adnie, dobrze uj??e? to Adept.
Raz na jaki? czas si? zjawiacie i nagle wielkie zainteresowanie.
Kto powinien wiedzie? to wie czemu Moon odszed? z forum, z jakich przyczyn etc. . .
Wróci? To jest jego decyzja, fakt faktem forum ucierpia?o na tym no ale mi Moona nie brakuje, w sensie dlatego gdy? prywatnie pisz? ca?e dnie z nim jak z innymi przyjació?mi którzy wnosz? co? na to forum.
Zak?adaj?c ten temat u?wiadamiasz nam i?, nie jeste? za bardzo rezolutny, w sensie bystry.
Czasami warto si? zastanowi? cho? chwilk? i u?y? swojego mózgu, czy warto to zrobi?.
MÓZG nie jest na pokaz, lecz powinien do czego? s?u?y?. Tak? To tyle !

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 27, 2010, 08:54:21 pm »
Temat ciekawy ale Adept ma racj?, ?e nie potrzebujmy ludzi, którzy nic nie wnosz?, a tylko kpi? z innych na forum. Dlaczego tak mówi?? A dlatego, ?e:

a) Bodzio -> Twórca, kamie?, stolarz
b) Ja, Davidkoz, ka?dy mnie zna i wie jaki jestem -> m?dry, ?liczny, prowadz? MK Center
c) Adept -> musi wnosi? dobry humor, pokazywa? wszystkim chor? racj?, uczulony na rozmowy o polityce i wojnie my?li, ?e jest najzabawniejszym cz?owiekiem na Ziemi, pedofil, kochanek, rekordzista
d) Cobra -> humor "od ty?u", lubi stawia? b??dy ortograficzne, nigdy nie rozumie puenty
e) SlaveMe TortureMe KillMe -> Lord we w?asnej osobie, nios?cy z?o, nikczemny, zuchwa?y, chce posi??? w?adz?
f) Franqey -> pijak o wysokim poziomie inteligencji, nie lubi? go, ale lubi?, czekamy a? wyleci z tego 10 pi?tra, "obro?ca przyrody"
g) Robaczek -> entliczek p?tliczek, Pani zagadka, kocha i uwielbia z odwzajemnieniem Adepta
h) Moon -> ziomek jakich ma?o, w?adca dosrania, lubi humor obrazkowy i chcia?by by? fajniejszy od Adepta, zawsze powie co? na tyle g?upiego, ?e w rezultacie jest to fajnie i ?mieszne, autor, kompozytor, duchowy, my?li o ?yciu
i) Kitana Sindel Tomek -> lubi?cy dotyka? si? "te" miejsca, pisarz
j) Piekielny Scorpion -> jestem i mnie nie ma, duch, widmo, "Scorpion" we w?asnej osobie
k) Ninja-Spectre -> jestem i mnie nie ma part 2, czasem wnios? co? do rozmowy, zamaskowany ninja
l) Rell -> lubij?cy dmuchane lale, plakaciarz, cz?sto mówi?cy "siemka Davidkoz"
m) Chameleon -> aaa,yyy powracam i znikam i znowu powracam i znikam i jestem Chameleon :P

ka?dy co? wnosi na forum, ka?dy kim? tutaj jest i mo?na wiele o tych osobach wypisywa?, a teraz:

n) Martins -> "?", "?",  u?ywa wielu brzydkich s?ów, "?", k?óci si?, "?" ...

no w?a?nie. Tak to pozostawi?.

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 27, 2010, 09:04:27 pm »
Nie rozumiem Adept dlaczzego do mnie nawi?za?e? w swoim po?cie. "Je?eli nic nie zrobili?cie dla nas ani dla forum, a jedynie przychodzicie i ironizujecie co do naszego ?ycia spo?ecznego, to chyba co? z Wami nie tak? No chyba, ?e kolegów szukacie, ale komu chcecie zaimponowa?? "
Chcesz mi powiedziec ze ja tez jestem jakis wyalienowany czy cos?

TO SAMO COBRA! :P
Jakos w ?yciu tego forum uczestnicze :P

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 27, 2010, 09:14:07 pm »
Nawi?za?em te? to do Ciebie dlatego bo jakby? mia? chodziarz KRZTY szacunku dla przyjaciela (Moona) to by? si? nie wypowiada? tutaj, tylko by? zwróci? uwag? temu osobnikowi (martins).
Wiesz? Mog? jedynie stwierdzi? ?e KIEDY? uczestniczy?e? i co? wnosi?e? na forum, no mo?e jeszcze co? wnosisz, no ale jak si? zjawia raz na 2 tygodnie to do kogo masz pretensje?

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 27, 2010, 09:16:09 pm »
Rozumiem Cobra "przyajcielu" (bede to wypominac xD) liczysz ka?dy dzie? kiedy mnie nie ma na forum ;)

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 27, 2010, 09:22:00 pm »
Akurat nie licz? ka?dego dnia, tylko tak na oko.
I jest tak ju? od ok. 2 miesi?cy. . .
I Ci tylko wypomnia?em to, no ale ok :)

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 27, 2010, 09:22:49 pm »
Ale chociao mnie pamietasz, nie? xD

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 28, 2010, 12:26:13 am »
1. Ksywka nieszcz??nika - Moon
2. Powody odej?cia (wed?ug tego, który odszed?) - Spadek poziomu forum poprzez pseudo ?mieszne tematy niektórych pseudo u?ytkowników
3. Powody odej?cia (wed?ug innych u?ytkowników forum) - Spadek poziomu forum poprzez pseudo ?mieszne tematy niektórych pseudo u?ytkowników [mo?esz to wzi?? do siebie]
4. Szacowany czas powrotu - Kilak dni o odej?ciu usera o nicku Martinas
5. Konsekwencje ewentualnego braku delikwenta na forum - Bark dowcipu na poziomie, i ?a?osna próba przej?cia pa?eczki przez Martinasa

I tylko sie martinas spróbuj dopierdoli? do moich odpowiedzi.....

Nie b?d? sie ustosunkowywa? do tego tematu bo A. D. i C. ju? to zrobili...... Z reszt? nie pisa?em tu jak go zobaczy?em pierwszy raz to i teraz nie b?d? si? produkowa?. W?a?ciwie ten post i tak jest tylko po to ?eby nabija? sobie liczb? postów i przegoni? Davidkoza ;)

A trzecia sprawa jest w?a?nie do Davidkoza
Jak mog?e? mnie, Lorda wymieni? jako 5. z kolei??

PS: MOON JE?LI TO CZYTASZ TO WRACAJ DO NAS BO WIDZISZ CO SI? DZIEJE.... CZEKAMY NA CIEBIE............
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 28, 2010, 06:33:44 am »
SlaveMe nie mnie, a Adepta! On ju? tyle w tym dziale naofftopowa?, ?e nikt tego komentowa? NIE b?dzie!

Co do kolejno?ci to nie moja wina, a kartek, bo zrobi?em losowanie i patrz! Pech chcia?, ?e najwa?niejsza trójka wylosowa?a si? pierwsza, a Ty tam dalej. No takie dzieje ;)

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 28, 2010, 01:30:30 pm »
Ustosunkuj? si? do wywodów dobrego kolegi wszystkich pozosta?ych cz?onków forum czyli oczywi?cie Adepta, ale najpierw wol? wiedzie?, czy po moich wypowiedziach opu?ci On forum, czy mo?e jednak tym razem zostanie? Wol? wiedzie? wcze?niej, bo jestem zgodny, ?e akurat jego osoba wnosi do tego forum sporo. Mimo ?e jestem pieprzon? ironiczn? mend?, to jednak zale?y mi na dobrym funkcjonowaniu forum, a wraz z ewentualnym (kolejnym) odej?ciem Adepta mo?e si? tutaj niewiele dzia?.  Czekam na zielone ?wiat?o...

Przy okazji chcia?em podzi?kowa? Panu SlaveMe (mimo, ?e nie by?em z Nim nigdy na piwie, nie jestem jego kumplem, ?e nie offtopowa? w za?o?onym przez mnie temacie). Mam te? pytanie do (mo?e w zaistnia?ej sytuacji powinienem mówi? per "Pan") Davidkoza: co oznacza stwierdzenie " brzydkie s?owa", których rzekomo w nadmiarze u?ywa?em ?
Pokurwi?o mnie!!!

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 28, 2010, 01:45:01 pm »
Strasznie intelektualna ta wypowied?, taka jaka? nietypowa i kipi?ca ironi?... Z os?a, konia nie b?dzie, z taczki samochodu...

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 28, 2010, 02:01:58 pm »
Strasznie intelektualna ta wypowied?, taka jaka? nietypowa i kipi?ca ironi?... Z os?a, konia nie b?dzie, z taczki samochodu...

Widzisz, Kitano,Sindel,Tomku. Tyle osób powiedzia?o mu, ?e ma dosy? jego ?a?osnego humoru, a on nadal jak osio? z wikipedi? na monitorze tworzy pseudo-naukowe posty maj?ce podwy?szy? jego wiek i stan umys?u w naszych oczach :)

Koleg? to ja tutaj jestem tylko dla tych osób, które na to zas?u?yli. Jak wida? nic nie wynios?e? z naszych postów Martins, ani nie ustosunkowa?e? si? do zdania Davidkoza, vide: "nie potrzebujmy ludzi, którzy nic nie wnosz?, a tylko kpi? z innych na forum". S?dz? wi?c, ?e po prostu nie czytasz ze zrozumieniem, skoro po opiniach sta?ych bywalców tego forum nadal nie rozumiesz jaki masz problem ze sob? i stajesz okoniem. ?yczymy Ci wi?c dalszych sukcesów na naszym forum  :) Tylko nie komentuj ju? naszego ?ycia spo?ecznego, bo mam nadziej?, ?e nasze posty nauczy?y Ci?, ?e nie jeste? naszym koleg? by tak mówi?, oki? Nu? Dotar?o? Naucz si? by? dobrym u?ytkownikiem i by? w porz?dku do innych tutaj, albo zawsze b?dziesz traktowany przez nas z pogard? któr? w tym temacie do?wiadczy?e?. To tyle ode mnie. Powiedzieli?my co s?dzimy o Tobie, a Ty ca?y czas na si?? starasz si? by? ?mieszny tymi Twoimi po?cikami. Nie widzisz, ?e jedyne z czym nam si? kojarzysz to negatywne emocje? Nie s?dzisz, ?e pora si? w ko?cu uspokoi?? Wyluzuj cz?owieku.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2010, 02:41:06 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06