Autor Wątek: ONYX COINS W DECEPTION  (Przeczytany 5710 razy)

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
ONYX COINS W DECEPTION
« dnia: Listopada 06, 2008, 02:55:23 pm »
Mam problem - do odblokowania Noob-Smoke'a brakuje mi trochę onyxowych monet, więc pytam jak je zdobyć, bo:
a) "wymianę walut" z krypty już wykorzystałem
b) w puzzle kombat ze względu na działający plugin graficzny w emulatorze nie wyświetlają mi się klocki
Chodzi mi o w miarę szybką metodę zarobku. Trochę potłukłem np. chess kombat, ale zarabiam tylko platinum. Anyone?

Offline dumny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 07, 2008, 01:34:06 pm »
mam pytanie mozesz dobrze sterowac w conqust bo mam problem moge sie ruszac tylko na boki graj w arcade

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 07, 2008, 06:58:26 pm »
To może być problem z pluginem sterowania, ja mam włączony SSSPSX PAD wszystko jest w porządku. Popróbuj wszystkie trzy, coś powinno ruszyć. Jest też opcja, że nie skonfigurowałeś po prostu dobrze klawiszy, ale w to akurat wątpię.

Offline dumny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 08, 2008, 11:58:18 am »
podczas walk wszystko dobrze chodzi bede probował a duzo odkryłes w grze

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 08, 2008, 07:36:06 pm »
Jebło mi się, bo odpaliłem tylko z miejsca trening Shujinko u Bo Rai Cho (działający poprawnie) i faktycznie - kursory nie funkcjonują w czasie penetracji terenu, a jedynym sposobem poruszania się do przodu jest cios pięścią  :( Żeby bylo gorzej, przetestowałem też Konquest w emulowanym MKA i problem jest identyczny jak w Deception. Fuck, no to sobie nie poodkrywam reszty postaci i aren >:(

Łupię w arcade MKD i nic - nie ma onyxowej waluty - testowałem na skillach novice-hard. Czy to pewne zę w ten sposób można zarobić te monety?

Offline dumny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 20, 2008, 03:15:25 pm »
cos pokombinowałem w emu i wyswietla mi klocki jak chcesz to ci moge wysłas emu  z kartami pamieci

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 21, 2008, 08:42:02 pm »
Dzięki, ale już nie trzeba - mam różne execi, w tym jeden, który chodzi dwa razy wolniej, ale wyświetla mi i puzzle i sznurówkę/hellfire Scorpiona (przy optymalnych ustawieniach w ogóle nie działały), ma już forsę na Noob-Smoke i Jade, więcej postaci sobie nie odkryję skoro Konquest nie działa >:(

Offline dumny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 22, 2008, 10:42:20 am »
to jak chcesz bo mam kilka postaci odkrytych kira kenshi jade jaka masz wersje emu i jakiego pluginu urzywasz

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 22, 2008, 07:38:10 pm »
Jak odkryłeś Kirę i Kenshiego bez Konquestu? Jest jakiś drugi sposób? Czy po porstu ściagnąłeś cudzy memory card?

Offline dumny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 24, 2008, 10:36:59 am »
gram  w conqest tyklo troche szkoda z tym sterowaniem ale juz sie przyzwyczaiłem to chcesz te karty pamieci

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 13, 2008, 08:26:27 pm »
Masz jeszcze te pliki z memory card? Zgarnąłbym.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 13, 2008, 11:51:40 pm »
No i mam już Jade. W Arcade dość czesto się pojawia ten rodzaj monet. Wczesniej wykupiłem wszystkie trumny. Onyxów tylko jeszcze nie widziałem, chociaż na pocżatku grałem bez profilu.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 15, 2008, 11:54:57 pm »
Dzięki, ale już nie trzeba - mam różne execi, w tym jeden, który chodzi dwa razy wolniej, ale wyświetla mi i puzzle i sznurówkę/hellfire Scorpiona (przy optymalnych ustawieniach w ogóle nie działały), ma już forsę na Noob-Smoke i Jade, więcej postaci sobie nie odkryję skoro Konquest nie działa >:(

A skąd wziąłeś resztę Onyxów na Noob Smoke'a ? W puzzlach ? Jeżeli tak, to co trzeba ustawić, aby je widzieć ?

gram  w conqest tyklo troche szkoda z tym sterowaniem ale juz sie przyzwyczaiłem to chcesz te karty pamieci

Można się poruszać do przodu przez ruch pięścią. Tylko jak skręcać na boki ? Strzałki wogóle nie działają (przynajmniej u mnie).

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 18, 2008, 07:00:37 pm »
http://www.megaupload.com/pl/?d=4A5OYDBI

Masz tutaj masę execów działających BARDZO RÓŻNIE z każdą grą. Jeśli chcesz wersję, która łazi co prawda bardzo wolno, ale zarazem wyświetla wszystkie brakujące elementy (w tym hellfire albo puzzle, bo bez tego trybu Noob Smoke'a łatwo nie wykupisz) to odpal 390_PPr87_pcsx2
lub 390_PPr87_pcsx2t. Po prostu wejdź przez nie, nazbieraj kasy co zostanie zapisane w memory card i odpal inny exec, na których gra będzie chodzić dużo szybciej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2008, 07:07:36 pm wysłana przez repugnant »

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: ONYX COINS W DECEPTION
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 20, 2008, 07:42:03 am »
Mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy narzekali na niemożność odblokowania postaci i aren z powodu niedziałającego trybu Konquest - znam już sposób implemetnowania cudzych save'ów do własnej memory card - dzięki czemu mogę doceniać sobie już wszelkie walory MKD :D
1. Ściągamy z ...
http://www.csclub.uwaterloo.ca:11068/mymc/index.html
... programik MYMC, otwieramy nim naszą memory card (musi być czysta niestety, możecie przed jej zresetowaniem dla bezpieczeństwa zrobić kopie własnych "osiągów", ale nie sądzę by było to potrzebne).
2. Ściągnięty (np. z http://www.gamefaqs.com/console/ps2/save/919922.html, byle nie pierwszy bo nie działa) plik save wybieramy za pomocą opcji import w MYMC do naszej karty pamięci.
3. GRAMY wszystkimi postaciami na wszystkich arenach ;D

Gdyby coś nie wyszło to mogę wysłać własne, już gotowe oba pliki z memory card. Powodzenia.