Autor Wątek: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE  (Przeczytany 64383 razy)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 11, 2008, 09:11:59 am »
Hey!?

Jest tu ktoś? Czuję zapach padliny... Slave, żyjesz??

Postanowiłem kupować sobie dwa komiksy miesięcznie, ale po zebraniu całej kolekcji Hellboy nagle stanałem w miejscu... Ku....a mać, nic nie ma. No dobra, cos tam jest ale ja takiego czegoś nie kupię bo nie lubię. Chyba skompletuje sobie jeszcze serię "Batman Black & White" oraz "BlackSad". Aha... i musze zabrac od kumpla moje "Miasto Grzechu" - juz trzy lata je trzyma! A Wy macie jakies plany? Jakies komiksy na oku?

Pozdrawiam

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 11, 2008, 11:16:58 am »
Death my jeszcze żyjemy ,ale chyba polska scenka komiksowa nie  :'(

Jak tu ma sie coś dziać jak w Polsce prawie w ogóle nie wydaje się komiksów oto przykład:
w lipcu zostaną tylko wydane 4 komisy spod znaku Marvela i to na dodatek takie które mnie nie interesują. Ale kicha..
A poza tym ja osobiście już przestałem kupować komiksy miedzy innymi dlatego ,ze wypuszcza sie same gnioty a po drugie kiepsko z funduszami :'(.Ostatni komiks jaki sobie kupiłem był to Essential Wolverine tom 1 ,myślałem nad tym żeby kupić sobie drugi tom  ,ale kurde to kosztuje aż 80 zeta.

PS: A teraz coś ze świta :) Marvel ma zamiar wypuścić 33 minutowy film animowany ,który będzie adaptacją kultowego komiksu ''THE INCREDIBLE HULK" nr 181.W komiksie tym dochodzi do starcia pomiędzy tytułowym Hulkiem a Wolverinem.Film ten jest pierwsza częścią dużego projektu o nazwie Hulk vs...
Pierwszy trailer promujący ten film znajdziecie na tej stronie http://www.marvel.com/news/moviestories.4127.Watch_the_First_Hulk_vs~dot~_Wolverine_Trailer%21

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 11, 2008, 06:54:21 pm »
No dokładnie, bardzo brakuje mi czasów TM-SEMIC kiedy miesięcznie wychodziło kilka fajnych pozycji komiksowych... Dzisiaj wchodzę do sklepu i wychodzę, bo to co leży na półkach to normalnie jest żałosne. I tu nie chodzi już, ze w Polsce jest bieda czy tego typu bzdury, tylko w Polsce ludzi ten temat nie interesuje i tyle, tzn. komiks się w Polsce nie sprzedaje tak jak w USA czy Japonii, to chyba nie jest medium przeznaczone na polski rynek, z reszta nie tylko na naszym rynku jest krucho. Szkoda. Teraz przymierzam się do kupowania komiksów za granicą.

Trailem mi sie strasznie tnie, może wieczorem zobaczę, ale myslałem, ze to będzie coś w stylu Spider-man, Ironman i hulk - komputerowa animacja, szkoda.

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 16, 2008, 03:22:24 pm »
Wielbiciele Franka Pogromcy!

Pojawiły się plakaty promujące nadchodzący wielkimi krokami film pt. "THE PUNISHER: WAR ZONE". Osobiście uważam, że są doskonałe! Idealnie dobrana kolorystyka, perfekcyjne światło, piękne kompozycje. Dla mnie 100% wszystkiego, nie ma się czego przyczepić. A jak będzie z samym filmem? Możemy się domyślać i modlić o to by nie był tak żałosnym obrazem jak wcześniejsza wersja z 2004 roku  ::).
   Ja coraz mocniej wierzę, że będzie to dobry film spod znaku czaszki, szkoda tylko, ze jakiś debil wrzucił tam "matrixowe" fajerwerki i cyrkowe, sztuczki akrobatyczne... cóż, ja trzymam kciuki...

"-Skąd się wzięło 125 trupów w ciągu pięciu lat Frank!?
 - Z ciężkiej pracy... "





Mój faworyt to plakat numer dwa i trzy, ten z dwoma spluwami...

A Wam jak sie podobają?
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 03:39:46 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 01, 2008, 09:02:56 pm »
Oto pierwszy trailer z X-MEN Wolverine Orgins http://www.youtube.com/watch?v=xnAvM1beiY8 .Jak dla mnie zapowiada się świetnie ;D ,tylko przeraża mnie jedna rzecz.Mianowicie ilośc postaci jaką można zobaczyc na tym trailerze:Blob, Deadpool, Gambit, Wolverine, Sabretooth, Silver FoX, Stryker i nie wiadomo kto jeszcze.Mam nadzieję ,że to sie nie skończy tak jak w X-MEN 3 gdzie nie które postacie wprowadzono tylko poto zeby wypowiedziały jedną kwestię.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 03, 2008, 12:19:05 am »
Ave......

Trochę mnie nie było wśród żywych ale już jestem i nie omieszkam swego zdania objawić...
Trailer widziałem i podobał mi się choć nie ukrywam że mam też pewne obawy...
Miejscami wygląda jak nieszczęsna Electra... muzyka jak z 300 ok jeśli nie będzie takiego samego patosu [w 300 był ok ale w Wolviem? E-e]. Sceny walk wyglądają na lepiej zrobione niż te z X2 [Wolverin vs. Lady Deathstrike] a tak ogólnie dobrze zrobiony zwiastun..... Oby film dał radę...

PS: czy w 2 minucie to jest Emma?           
Pewnie nie :(....

PS2: Castle... :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 08, 2008, 03:01:12 am »
Kurde, właśnie obejrzałem kolejny raz trailer WATCHMEN i muszę powiedzieć że robi kolosalne [że tak sie wyrażę] wrażenie....
http://pl.youtube.com/watch?v=R3orQKBxiEg

macie tu linka......
smacznego....

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 09, 2008, 01:46:36 pm »
Widział ktoś nowego batmana? Jeśli tak to jakie wrażenia, i czy warto iść do kina, czy załatwiać na kompa?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 09, 2008, 02:00:52 pm »
Ja chyba wybiorę sie dzisiaj...
Podobno jest dobry....
Obaczym......
Jeśli pójdę to na pewno napiszę na forum

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 09, 2008, 03:54:22 pm »
Ja nie oglądałem ,ale jeżeli komuś to ułatwi podjęcie decyzji(czy warto iść do kina czy nie)  ,to mogę powiedzieć ,że na pewnym forum o tematyce komiksowej przeczytałem taki tekst"Nowy batman to najlepsza adaptacja komiksowa".
CO z tym zrobicie?Nie wiem ,ale mam nadzieję ,że jakoś pomogłem  ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 09, 2008, 09:45:03 pm »
Pojechałem dziś do centrum, wszedłem do kina gotowy kupić bilet na 'Dark Knighta' i zobaczyłem taką ilość bydła w tym holu że wyszedłem.....powłóczyłem się po Jarmarku i wróciłem...
Sory ale naprawdę nie dałbym rady z tymi bachorami, gówniarzami z gimnazjum, liżącymi sie parkami i innymi palantami....
ale jeszcze wrócę i zobaczę.......
I na piszę.......

A tak na marginesie...
Czy ktoś z Was widział kiedyś Galactusa bez tego jego hełmu?
Coś mi łazi po łbie że gdzieś go takiego widziałem.....
Ktoś coś kojarzy?

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 10, 2008, 08:19:54 am »
w Google wszystko jest ,nawet Galactus bez swojego nocnika  ;D


robaczek

  • Gość
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 10, 2008, 10:39:55 am »
Mogę się nieskromnie pochwalić, że udało mi się ściągnąć TDK z netu (niestety, do najbliższego kina mam ponad 30km, więc... nie stać mnie na taką wyprawę XD) i mogę powiedzieć, że czekam na wydanie DVD. Film rzeczywiście wart jest obejrzenia, choćby dla samego Harveya Denta i jego przemiany w Two-Face'a... Joker... eee... no fajny był, zupełnie inny niż  Jack Nicholson u Burtona, ale do mnie bardziej przemawia kreacja Marka Hamilla (tak, to Luke Skywalker ze Star Wars) w BatmanTAS... to ZAWSZE będzie dla mnie jedyny, prawdziwy Joker...

Ale ogólnie film bardzo polecam, bo rzeczywiście to kawał dobrego kina, ale czy to najlepsza adaptacja komiksu, to ja już się nie znam... z pewnością bardziej mi się podobał od Batmanów z lat 80'... to wiem na pewno.

Kończąc mój wywód... jeśli ktoś ma możliwość niech koniecznie zobaczy, naprawdę warto!

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 10, 2008, 01:13:50 pm »
Dziękuję robaczku za pomoc, utwierdziłeś mnie w mym postanowieniu.....
Jestem cholernie ciekawy jak wypadł Heath w roli Jokera.... czytałem że Joker nie jest pełnoprawną postacią tylko "żywiołem którym napędza wydarzenia w których tkwią bohaterowie Mrocznego Rycerza"

Batman z lat 80.? chodzi Ci o burtonowskiego czy tego z Adamem Westem?

Dantos, dzięki za Galactusa, [cholera nie wpadłem na to żeby go w góglach szukać :)]
Teraz wiem czemu nosi ten hełm... ;)
A w Polsce występował bez niego...? Bo mi coś sie przypomina że tak....

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: KOMIXY & NOWELE GRAFICZNE
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 10, 2008, 09:32:41 pm »
w Google wszystko jest ,nawet Galactus bez swojego nocnika  ;D

Też szukałem i nie znalazłem. Jakiego hasła użyłeś? Ja próbowałem "Galactus" i Galactus without helmet".
Pytam z czystej ciekawości.