Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna

(1/195) > >>

ReVille:
MORTAL KOMBAT 11
Potwierdzony, Zapraszam do dyskusji



http://www.mortalkombat.com/

Kornixon:
No nareszcie będzie nowe MK. Trzeba śledzić tegoroczne targi E3, bo to już nie pierwszy znak Eda. ;)

EDIT:
Warto też śledzić Combo Breaker... Tam też możemy się czegoś dowiedzieć... Ja już się powoli hype'uje i wolę za dużo o tym nie myśleć, bo się za bardzo nakręcam.  >:D :laugh:

PurpleRain:
Ed niby oficjalnie zdementował jakąkolwiek możliwość wyjścia promo video od MK11 na swoim twitterku, ale wiadomo tyle, że z nim nigdy nic nie wiadomo.

Nie wiem jak Wy, ale ja już powoli wsiadam do hypetrainu i wyczekuję z niecierpliwością na cokolwiek nowego. Na E3 coś będzie, wierzę.

Kornixon:
Jak nie teraz to nigdy. Prezentacja SONY na E3 to chyba ostatnia szansa na ujrzenie nowego MK w tym roku... Trzymajcie kciucki panowie. Szkoda, że pokaz odbędzie się o 3:00. :\

PurpleRain:
Jesli plotki sie potwierdza, to widzimy sie tu pewnie w wiekszym gronie rano  ;D. Gdzies widzialem info o 2 time slotach dla WB games, ktore mialy cos w stylu 'unannounced content'. Takze jesli jedna z tych konferencji nie bedzie przewidziana dla MK11 (czy jakkolwiek ta gra ma sie nazywac), to bedzie to ogroooomny zawod dla calej mortalowej spolecznosci. Ja tam jestem jednak dobrej mysli i licze na dobre wiadomosci po przebudzeniu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej