Autor Wątek: Mortal Kombat Komplete Edition - problem z uruchomieniem  (Przeczytany 9773 razy)

Offline NextLee

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Komplete Edition - problem z uruchomieniem
« dnia: Stycznia 14, 2016, 09:02:11 pm »
Witam mam taki problem ponieważ kupiłem niedawno mortal kombat i podczas pierwszego uruchomienia gry wszystko było dobrze lecz gdy teraz próbuje uruchomić grę to wyskakuje mi logo MK i nie włącza mi się gra wie ktoś może o co chodzi i jak to naprawić. Grę przeinstalowywałem 2 razy i nie pomaga.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2016, 09:13:07 pm wysłana przez johnx »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition - problem z uruchomieniem
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 14, 2016, 09:13:54 pm »
Próbowałeś odpalić grę na innym koncie użytkownika? Jakie podzespoły masz w komputerze?

Offline NextLee

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition - problem z uruchomieniem
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 14, 2016, 09:25:20 pm »
Konto mam tylko jedno na tym komputerze a podzespoły takie newbielink:http://scr.hu/8vgz/dyuh2 [nonactive]

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition - problem z uruchomieniem
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 15, 2016, 01:05:38 am »
Witam mam taki problem ponieważ kupiłem niedawno mortal kombat i podczas pierwszego uruchomienia gry wszystko było dobrze lecz gdy teraz próbuje uruchomić grę to wyskakuje mi logo MK i nie włącza mi się gra wie ktoś może o co chodzi i jak to naprawić. Grę przeinstalowywałem 2 razy i nie pomaga.

Mam to samo. Znalazłem rozwiązanie: https://www.youtube.com/watch?v=xt6yohaChi4

Nie tylko filmik, ale i opis przeczytaj. Jak już zmienisz plik options to nie zmieniaj ustawień gdy wejdziesz do gry, bo problem się powtórzy (znowu usuwanie options i grzebanie w nowym pliku).

Offline NextLee

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition - problem z uruchomieniem
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 15, 2016, 01:22:30 pm »
Wszystko fajnie działało ale jak mi sie włączała gra i mi sie ustawienia ładowały to mi wyskoczył jakiś błąd potem przeczytałem opis zrobiłem dokładnie to samo i teraz mi się gra nie chce uruchomić znowu

Dobra temat do zamkniecia problem rozwiązany
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2016, 09:29:48 pm wysłana przez johnx »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition - problem z uruchomieniem
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 15, 2016, 09:31:07 pm »
Tak na przyszłość - staraj się nazywać tematy bardziej odpowiednio (musiałem zmienić wcześniej nazwę bo z niej nie wynikało o co chodzi) i nie pisz posta pod postem.

I jakim sposobem udało Ci się naprawić problem? Rozwiązanie podrzucone przez Ninja-Spectre nie pomogło?