Autor Wątek: Jaki MK?  (Przeczytany 23382 razy)

Offline MasTeR DeaD ComE

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Jaki MK?
« Odpowiedź #45 dnia: Października 16, 2005, 11:18:50 am »
Ja UważamZA Najlepszą Część MK Trilogy
P.S P-chan czemu nie masz starego avatarka  :wink:

Offline Hardy

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Jaki MK?
« Odpowiedź #46 dnia: Października 16, 2005, 11:35:51 am »
hehe  się wie ANA  8)

Offline P-Chan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Jaki MK?
« Odpowiedź #47 dnia: Października 16, 2005, 12:21:31 pm »
Starego? Tego z misiem? :o

Offline MasTeR DeaD ComE

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Jaki MK?
« Odpowiedź #48 dnia: Października 16, 2005, 12:24:55 pm »
nom nawet fajny był

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Jaki MK?
« Odpowiedź #49 dnia: Października 16, 2005, 05:03:03 pm »
Yep to był chyba najlepszy z twoich avatarów :)

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Jaki MK?
« Odpowiedź #50 dnia: Października 21, 2005, 10:00:34 pm »
zalozcie sobie temat o avatarach bo bede usuwac posty

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Jaki MK?
« Odpowiedź #51 dnia: Października 22, 2005, 12:31:45 am »
gram zazwyczaj w MK1...
jak dla mnie to nasłuszniejsza i najlepsza część Mortala...
nie ma lepszej...
kolejne części mimo iż też świetne (no może do czwórki) to nic w porównaniu z jedynką...
jest dla mnie najlepsza...
ostatnią gram tylko w nią...

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Jaki MK?
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 12, 2008, 08:38:26 am »
Sorki za odświezanie tematu

UMK3 Rox



 No Playing Fucking MK2 ! :)

« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2008, 06:19:41 pm wysłana przez LK-7T2 »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Jaki MK?
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 18, 2008, 06:49:31 pm »
gram zazwyczaj w MK1...
jak dla mnie to nasłuszniejsza i najlepsza część Mortala...
nie ma lepszej...
kolejne części mimo iż też świetne (no może do czwórki) to nic w porównaniu z jedynką...
jest dla mnie najlepsza...
ostatnią gram tylko w nią...

Trochę czasu wprawdzie minęło od twojego postu, ale strasznie się dziwię, ze uważasz Mk1 za lepsze niż Mk2. Mk2 ma prawie wszystko to co Mk1 i jest znacznie bardziej rozbudowana - o wiele lepsza grafika, dźwięk, wiecej postaci, wiecej specjali, fatalów.

Ja z mortali najbardziej lubię właśnie Mk2 i (U)MK3. Mk1 jest jak dla mnie za wolna, dzwiek i grafika jeszcze nie były zbyt dobre. Mk4 z kolei jest już trochę za szybkie i chaotyczne i ten system kombosów słabszy niż w Mk3. Animacja też nie najlepsza była, dzwięk słabszy niż w Mk2 i Mk3.
O nowych mortalach ciężko mi się wypowiadać, bo nie mam konsoli - tylko raz przez chwilę grałem w MKDA.

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Jaki MK?
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 18, 2008, 08:12:35 pm »
Cytat: Ninja-Spectre
... ale strasznie się dziwię, ze uważasz Mk1 za lepsze niż Mk2. Mk2 ma prawie wszystko to co Mk1...

Prawie... imho, MK1 jest najmroczniejszy ze wszystkich mortali, który tworzy jakby specyficzny klimat. Również cały ten minimalizm sprawia ze MK1 jest grą wyjątkową, żadna następna część  nie posiada tych cech, bo autorzy skupili się na dodawaniu coraz to nowych fajerwerków zapominajac o charakterze pierwszego  turnieju. Dla przykładu, muzyka jest  zupełnie inna niż późniejsze kompozycje,  digitalizowa grafika - postacie już nigdy nie wyglądały jak te pierwsze. Więc ja się Hienowi wcale nie dziwie. :)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Jaki MK?
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 18, 2008, 08:54:32 pm »
MK1 miał coś w sobie, świetny klimat, gdzieś na zagubionym morzu zosatły otwarte podwoje dla najlepszych wojowników na świecie.. świetny mroczny klimat wyspy. Mk1 i MK2 były obydwie świetne bo były nie powtarzalne. Mk3, UMK3, MKT to już wszystko na jedno kopyto!!

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Jaki MK?
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 19, 2008, 03:19:12 pm »
Cytat: Ninja-Spectre
... ale strasznie się dziwię, ze uważasz Mk1 za lepsze niż Mk2. Mk2 ma prawie wszystko to co Mk1...

Prawie... imho, MK1 jest najmroczniejszy ze wszystkich mortali, który tworzy jakby specyficzny klimat. Również cały ten minimalizm sprawia ze MK1 jest grą wyjątkową, żadna następna część  nie posiada tych cech, bo autorzy skupili się na dodawaniu coraz to nowych fajerwerków zapominajac o charakterze pierwszego  turnieju. Dla przykładu, muzyka jest  zupełnie inna niż późniejsze kompozycje,  digitalizowa grafika - postacie już nigdy nie wyglądały jak te pierwsze. Więc ja się Hienowi wcale nie dziwie. :)

Dla mnie jakoś ta dwójka jest mroczniejsza. Może dlatego, że friendshipy czy babality ignoruję, tylko fatale robię. Komupter tez je rzadko stosuję, więc tak jakby ich nie było. Fatale dobre jak w pierwszej części, tylko że jest ich znaaaaaaaaacznie więcej. Dopiero w trójce jakoś słabsze te fatale są. Co do postaci to wojownicy ninja wyglądają jeszcze dośc słabo - o wiele lepsze są w dwójce. Odgłosy walki też o wiele lepsze są w dwójce.
Zresztą z dzieciństwa bardziej właśnie dwójkę pamiętam niż jedynke. A jak dostałem wreszcie swój komputer to pierwszy mortal jaki miałem to Mk3 - wersja DOSowa.

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Jaki MK?
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 19, 2008, 04:02:50 pm »
MK1 z MK4 mają największą mroczność w wszystkich cześciach.

MK2 dla midway to był taki mugen. Zmień Grafike+Dodaj Postać +  Daj nową arene i wymixuj to wszystko.

Niewątpliwie UMK3 jest najlepszą częścią z serii.


Ponieważ :


1. Wybrano same najlepsze postacie V ( Oprócz Strykera )
2.  Błędy z MK3 poprawione
3.  Niesamowita grywalność.
i wiele wiele innych. Nie wiem czemu sądzicie UMK3 za jedna z najgorszych czesci.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2008, 03:06:07 pm wysłana przez LK-7T2 »

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Jaki MK?
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 26, 2008, 03:41:17 pm »
MK4 najlepsza, bo od niej zacząłem.
UMK3 nie lubię, wolę MKT, bo tu przynajmniej wszystkie postacie i bossowie, więc można wybierać, a wybierać.
:)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Jaki MK?
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 10, 2008, 07:41:44 pm »
MK4 najlepsza, bo od niej zacząłem.
UMK3 nie lubię, wolę MKT, bo tu przynajmniej wszystkie postacie i bossowie, więc można wybierać, a wybierać.
:)

Mk4 jest dość chaotyczna i aż przesadnie szybka. Jak pierwszy raz dostałem Mk4 to byłem zafascynowany, ale juz po 2 tygodniach zaczęło się nudzić. Znacznie częściej gram w Mk2 i UMK3 - te części są dla mnie najbardziej grywalne. Zwykłą trójkę też lubię, bo to był mój pierwszy Mortal jaki miałem na swoim komputerze. Oczywiście poprzednie mortale też znałem, ale wtedy grami się za bardzo nie interesowałem, bo kompa nie miałem. A samo MKT to tak średnio lubiłem - miało słabą grafikę (gorszą niż dosowe MK3), miałem zresztą wersję bez muzyki. Klimatu też za bardzo nie ma. Tylko tyle, ze postaci dużo jest. A teraz jak już jest MAMEowe UMK3 to w te PCtowe MkT sie wogóle grać nie chce.