Autor Wątek: Test emulatorka PS2.  (Przeczytany 42403 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 18, 2010, 07:56:56 pm »
ale żeby emulator ps2 bo o nim tu mowa płynnie chodził to trzeba by było zarypać kompy tym tempalom z nasa i wymienić w nich karty graficzne :) emulator to tylko taka imitacja konsoli, w tym przypadku gorsza. Ja wolałem wydać 5 stów i nie kombinować. peace :)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 19, 2010, 03:38:23 pm »
A szajs prawda na moim chodzi prawie każda gra do roku 2005 pozniej sie schody zaczynaja... ale do 2005 roku już sporo gier wydano!!

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 19, 2010, 04:46:37 pm »
ja to zawsze myślałem że emule są gówniane jeśli chodzi o ps2. Ale to nie to samo... zapewne grasz w same oryginały? ;D

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 19, 2010, 07:59:33 pm »
Nie zaskoczę Ciebie i powiem, że grałem dopóki nie sprzedałem swojej kolekcji z PS2(moja srebrzanka xD wiele przeszła), teraz męczę swoją Trójeczkę grajac w MK vs DC universe ;)

No i emulator z kompa odtwarzał grę bez błedów :P W PS3 miałem czarne trójkąty ;)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 22, 2010, 10:01:13 am »
No to kompa musisz mieć dosyć mocnego. Przedstaw osiągi. Oczywiście dotyczy to tematu. Chcemy wiedzieć na jakim kompie emulator pójdzie sprawnie :)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 23, 2010, 02:22:55 pm »
Tyle, że mówiłem już, że mortala nie posiadam od jakiegos czasu ;)

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 21, 2010, 01:42:22 am »
Panowie ! Nie grajcie na emulatorach tylko zainwestujcie w konsolę. Naprawdę lubicie się kaleczyć;)?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 21, 2010, 01:45:18 am »
No to właśnie mówię - lepiej wydać te 5 stów i cieszyć się wygodą grania, legalnością i nie wiem czym jeszcze ;D ale naprawdę warto zakupić choćby to ps2 i nie kombinować z emulkami i innym shitem ;)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 21, 2010, 08:16:09 am »
johnx wiesz... tutaj się nie zgodzę z Tobą... bo przyjemnosc grania masz taką jak na zwykłej ps2 (wiem bo mam xD) a pada mozna bez problemu podłączyc ;) Co ciekawe fps-y też nic nie tracą i wahania 1,5-3 FPS-ów przy sredniej 60 to naprawdę niedużo...

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 21, 2010, 01:58:05 pm »
Nie każdy jak Ty, KiSinTo potrafi zapieprzyć kompa z NASA ;D Ja nie mam takiego mocnego sprzętu żeby mogłyby mi te gry z ps2 chodzić płynnie... A szkoda inwestować mi w tego złoma - i tak nie gram na nim tyle co na konsoli...

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 22, 2010, 02:46:30 am »
jakie 500zł? dobry komplet ps2 slim można za niecałe 200zł wyrwać wraz z wysyłką. Szukać na pewnym portalu aukcyjnym.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 12, 2014, 01:05:04 pm »
Nie bawiłem się to długi czas, ale jak się okazało emulator PCSX2 ciągle aktualizują: http://www.psemu.pl/ps2.php .

Ściągnąłem najnowszą wersję i spory skok od tego co pamiętam. W MK A nie ma już tylu braków graficznych co były (sporo elementów niewidocznych) i gra chodzi szybciej niż wcześniej. Trochę pogrzebałem w ustawieniach wczoraj po których gra chodzi już ponad 40 fps, Conquest już chodzi z pełną prędkością. A komp mam ten sam od 2008 roku. Współczesne kompy już nie powinny mieć żadnych problemów z brakiem płynności na najlepszych ustawieniach.

Wcześniej ogólnie był problem z poruszaniem się postaci w COnqueście, teraz udało się to rozwiązać w ustawieniach.