Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160614 razy)

Offline Nazwa użytkownika:

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #435 dnia: Marca 21, 2019, 02:03:55 pm »
Po co miażdżyć czaszkę komuś kto i tak już zdechł?

to prawie jak meksykańskie kartele - najpierw ucinają nogi, potem ręce, aż w końcu głowę, do której potem strzelają z karabinów ;) taka kropka nad "i", ewentualnie po prostu z rozpędu.

ostatni rząd slotów na stronie MK nie ma końca, tylko zanika, więc w zasadzie to nie wiadomo ile tego finalnie będzie, ale jak bym nie liczył, to nie wychodzi mi 25

Offline dragon 668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #436 dnia: Marca 21, 2019, 05:49:38 pm »
Przeciez to beda dlc .. Kahn ma tez napis DLC

Ed powiedział wyraznie ze bedzie 25 postaci na starcie, plus pewnie Milena i Szang Sung jako postacie do odblokowania
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2019, 06:04:25 pm wysłana przez dragon 668 »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #437 dnia: Marca 22, 2019, 12:18:04 am »
Ja wam powiem jak będzie. Będzie 25 postaci, wszystkie już widzieliśmy na screenie rostera. Jeśli będą ukryte postacie, to są wśród tych dwudziestu pięciu. Żadnej Mileeny, żadnego Shinnoka. Shao będzie dwudziesty szósty. Nie róbcie sobie nadziei- reszta postaci ze strony i te puste sloty ma screenie to DLC albo jakieś inne pieprzone placeholdery. Oczywiście możecie myśleć inaczej, możecie się łudzić, ale czeka was nic innego jak zawód- będzie tak samo jak z rosterem w MKX (podobno niektórzy nadal czekają na trzeci rząd postaci).

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #438 dnia: Marca 22, 2019, 01:11:31 pm »
Nie rozumiem dyskusji... Przecież wyciekł cały legitny roster. Nawet ss jest. Wygląda bardzo realnie, więc fejkiem raczej nie jest. Mamy wszystko ładnie podane. Plus wolne miejsca zapewne na jakieś DLC i może jakąś jedną ukrytą postać. Albo są wolne o tak o, żeby były. Nic to nie musi oznaczać.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #439 dnia: Marca 22, 2019, 04:26:25 pm »
Tzn ja też uważam, że te 25 postaci, które już znamy to będzie main roster, ale to, że na stronce jest 29 daje nadzieje, ba, nawet sugeruje secret unlockables. I tu pojawia się ten pierdolony leak, który mówi o Shang Tsungu, Mileenie i Shinnoku. O ile w Shang Tsunga jestem w stanie uwierzyć, o tyle w Mileenkę i Shinnoka już trochę mniej. A nawet jeśli weźmiemy pod uwagę ten leak i jakimś cudem okaże się on prawdziwy (choć nadal nie wiem dlaczego miałby?), to nadal mamy 1 miejsce które zajmie chujwiekto (nie mylić z shujinko). Już abstrahując od tego, że Rain to moja ulubiona postać, to przecież kim jest ten pierdolony gostek na ikonce KONQUER? I jeśli jest to Rain, na co wszystko wskazuje, to przecież czemu miałby NIE BYĆ grywalny, skoro wszystkie inne postacie z ikonek są? A jeśli już będzie niegrywalny, to czemu, do ciężkiego chuja, znajduje się na tej ikonce? A jeśli to jest ktoś inny, to dlaczego te wątpliwości nie zostały rozwiane już podczas reveala, tylko hajp jest cały czas podsycany?

Moje przewidywania na dziś - ujawniona postać z Mortala to będzie ten Kollector - ewentualnie z nowym imieniem, bo nadal myślę, że to jakieś codename lub Noob. Tzn zakładam, że ma być to całkiem nowa postać, bo jesli nie, to pewnie będzie to D'Vorah, żeby ludzie zobaczyli jej gross fatality. Co do DLC to stawiam na tego Spawna. Event komiksowy, różnorakie teasy itp. No składa się to w jakąś całość. A jeśli okaże się, że to nie Spawn to myślę, że i tak będzie to jakiś guest char. No cóż, pożyjemy - zobaczymy.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #440 dnia: Marca 22, 2019, 07:51:04 pm »
Noż kurwa, Noob znowu ma najlepszego Fatala ........

Offline Gimli

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #441 dnia: Marca 22, 2019, 07:59:20 pm »
Nareszcie oficjalnie potwierdzony. Wyglądem miażdży chyba wszystkich. Ze strony wizualnej ta postać nie ma wad... ;). Tylko mam jedno pytanie do Shang Tshunga - znajdziemy go w głównym rosterze, czy tylko za pośrednictwem DLC?
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2019, 12:56:17 pm wysłana przez Gimli »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #442 dnia: Marca 22, 2019, 08:00:56 pm »
Nie słuchałem uważnie ale chyba coś gadali o DLC niestety

Offline dragon 668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #443 dnia: Marca 22, 2019, 08:02:27 pm »
Tylko w DLC , tylko pytanie czy to był Rain ????

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #444 dnia: Marca 22, 2019, 08:03:19 pm »
Tak, Shang Tsung to pierwsza postac DLC

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #445 dnia: Marca 22, 2019, 08:17:26 pm »
O takiego Noob Saibota nic nie robiłem. Design, głos, fatale genialne.

Shang Tsung pierwszym dlc, wiec chłopaki nawet sie nie krepuja z ujawnianiem hajsowatych postaci. Ale design tez genialny. No sorry- gościu.kropka w kropke jak Cary Tagawa. TEN CARY TAGAWA <3

Offline Gimli

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #446 dnia: Marca 22, 2019, 08:27:17 pm »
Gdy zobaczyłem u Shang Tsunga znajomą twarz, pojawił się uśmiech na mojej mordzie.

Co do ostatniej sceny ukazanej po trailerze story. Kiedyś była wzmianka o tym, że story będzie można "poprowadzić na swój sposób" poprzez wybranie w kluczowym momencie jednej z postaci. Wydaję mi się, że to był właśnie ten moment. Gra da nam wybór, czy scorpion czy sub-zero ma walczyć z cyborgami. A wy co o tym myślicie?
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2019, 12:58:57 pm wysłana przez Gimli »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #447 dnia: Marca 22, 2019, 08:31:59 pm »
Wow. Prawie wszystkie postacie w tej grze wyglądają niesamowicie. Na miesiąc przed premierą jestem w stanie stwierdzić- ta gra będzie lepsza niż MKX. I ta Krypta. Wow.

Leak z ukrytymi postaciami swoją drogą chyba debunked. Na TRMK widziałem gościa, który kilka dni temu pisał, że leak z ukrytymi postaciami jest fałszywy i podał kilka swoich informacji. Pamiętam, że wykluczył obecność Mileeny i Shinnoka, za to twierdził, że w grze pojawi się Shang Tsung. Jak zwykle nie wierzę w niepotwierdzone "leaki", tak to co pisał wydawało się mieć sens. Poszukam późnej co dokładnie napisał i tu wrzucę.

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #448 dnia: Marca 22, 2019, 08:38:44 pm »
Napisz, napisz. Sam jestem ciekaw ;)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #449 dnia: Marca 22, 2019, 09:00:38 pm »
Shang Tsung. Gra dodana do listy zakupów.