Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - Postacie  (Przeczytany 107951 razy)

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #180 dnia: Maja 07, 2010, 02:06:33 pm »
A moze by z tymi frenshipami czy cos takiego bylo by ciekawie ;] Sam juz nie wiem ;d Jakby dobrze to zrobili ^^ Ja bym bardzo chcial aby granie trybu Online bylo bardzo dopracowane, bez lagow i tego typu ;]

Offline Hateous

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwca 22, 2010, 11:11:01 am »
To prawda. Lagi w MK vs. DC mnie dobijały....zwłaszcza jak się okazywało, że przeciwnik dostał "win" za darmo praktycznie;p

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwca 23, 2010, 03:11:15 am »
Jest 18 wolnych miejsc na ekranie wyboru, więc powinni się tam znaleźć:

1. Classic Sub-Zero - przed zamianą w Noob Saibota, chociaż najlepiej żeby w ogóle do niej nie doszło i klasyczny Sub był kimś w rodzaju widma jak Scorpion, chce zabić Quana i brata (za frajerstwo ;D) a także przejąć władzę nad Lin Kuei,
2. Vorpax - super aparycja :), jeden z niewielu jasnych punktów słabego serialu + używanie dla Shanga :)), materiał na przyszłą królową Outworld u boku Tsunga,
3. Shang Tsung - the best zakapior ever (wygląd z filmu), próbuje wykorzystać zamieszanie podczas turnieju i zlikwidować Kahna, w czym pomagają mu Vorpax i Baraka
4. Human Smoke - tylko ciosy wreszcie jakieś oryginalne niechaj posiądzie, ucieczka z Lin Kuei i ścigający go Sektor,
5. Baraka - rzeźników nigdy dość, obecnie na usługach Shanga, który chce zabić Kahna i przejąć jego tron.
6. Tanya - szpieg w pałacu Kahna na usługach Quana Chi, wygląd z MK4,
7. Liu-Kang - na prośbę Raidena,, wyrusza na poszukiwania Shujinko aby powstrzymać go przed uwolnieniem Onagi,
8. Kabal,
9. Shujinko - oryginalny garnitur ciosów, wygląd starca,
10. Kano - wraz z Kabalem (jeszcze bez maski), próba przejęcia władzy nad wymiarem ziemskim pod nieobecność fajterów Raidena,
11. Goro - jako normalny chłopek do wyboru (oczywiście słabszy niż zazwyczaj), walczy o odzyskanie łask Imperatora (co osiagnie poprzez pokonanie jednego z jego generałów), wygląd MK4
12. Hotaru - chce powstrzymać Liu-Kanga przed odnalezieniem Shujinko,
13. Ermac - wykonuje dla Kahna zlecone mu zabójstwa, wykończył już Bo Rai Cho, jego kolejnym celem jest Cage,
14. Kitana - chce uratować Jade z rąk Mileeny, która torturuje biedaczkę w posępnych lochach Khan Tower,
15. Reiko - najsłabszy z generałów Shao, cel dla Goro,
16. Hsu Hao - ucieka z domu maltretowany przez własne odbicie w lustrze, znajduje ukojenie w Błekitnej Ostrydze w ramionach tancerza o imieniu Mavado, niedługo potem zakładają Red Dragon i rozpoczynają walkę o wpływy w dzielnicy rozkoszy z Black Dragon  ;D, Przed założeniem czapki, która podważyłaby w przyszłości kult serii MK, powstrzymuje go Cage, który w ostatnim momencie wbiega do Błękitnej porywa artefakt i zjada go na oczach milionów zadeklarowanych homoseksualistów ;D
17. Quan - ścigany przez Classic Sub-Zero, przy pomocy Tanyii szpieguje Kahna dla Shinnoka,
18. nowa postać,

Prócz tego jeszcze czwórka bossów- generałów Shao (non playable w przeciwieństwie do piątego generała, którym jest Reiko):

1. Rain - zdrajca Edenii, wygląd z MKT,
2. Kintaro - wygląd MK2,
3. Motaro,
4. Jarrod - prawowity władca Edenii, po wieloletnim więzieniu, oraz licznych torturach stosowanych przez sługusów Imperatora, stał się całkwicie mu podległy i wykona każdy jego rozkaz
Ostatni boss to oczywiście Shao Kahn, który przed pojedynkem dusi jedną ręką zmaltretowane ciało Raidena, a następnie ciska nim w stronę swojego oponenta, który odkopuje z kolei zwłoki, aby te nie przeszkadzały w pojedynku.




« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 03:17:39 am wysłana przez Martins »

Offline Hateous

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwca 23, 2010, 09:40:42 am »
Ciekawa wizja powiem Ci:D Vorpax nigdy nie było w grze, więc ciekawe jakby ją zrobili:P To może jeszcze Kiri, to co urządzała walki, a zwycięzce zamieniała w trupa;p miła by np. taki skill jak Noob Saibot w MKT, gdzie puszczał swój klon i on rzucał opponenta pod nogi :D Ona by używała do tego trupa:D

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:39:48 am »
Jest 18 wolnych miejsc na ekranie wyboru, więc powinni się tam znaleźć:

1. Classic Sub-Zero - przed zamianą w Noob Saibota, chociaż najlepiej żeby w ogóle do niej nie doszło i klasyczny Sub był kimś w rodzaju widma jak Scorpion, chce zabić Quana i brata (za frajerstwo ;D) a także przejąć władzę nad Lin Kuei,
2. Vorpax - super aparycja :), jeden z niewielu jasnych punktów słabego serialu + używanie dla Shanga :)), materiał na przyszłą królową Outworld u boku Tsunga,
3. Shang Tsung - the best zakapior ever (wygląd z filmu), próbuje wykorzystać zamieszanie podczas turnieju i zlikwidować Kahna, w czym pomagają mu Vorpax i Baraka
4. Human Smoke - tylko ciosy wreszcie jakieś oryginalne niechaj posiądzie, ucieczka z Lin Kuei i ścigający go Sektor,
5. Baraka - rzeźników nigdy dość, obecnie na usługach Shanga, który chce zabić Kahna i przejąć jego tron.
6. Tanya - szpieg w pałacu Kahna na usługach Quana Chi, wygląd z MK4,
7. Liu-Kang - na prośbę Raidena,, wyrusza na poszukiwania Shujinko aby powstrzymać go przed uwolnieniem Onagi,
8. Kabal,
9. Shujinko - oryginalny garnitur ciosów, wygląd starca,
10. Kano - wraz z Kabalem (jeszcze bez maski), próba przejęcia władzy nad wymiarem ziemskim pod nieobecność fajterów Raidena,
11. Goro - jako normalny chłopek do wyboru (oczywiście słabszy niż zazwyczaj), walczy o odzyskanie łask Imperatora (co osiagnie poprzez pokonanie jednego z jego generałów), wygląd MK4
12. Hotaru - chce powstrzymać Liu-Kanga przed odnalezieniem Shujinko,
13. Ermac - wykonuje dla Kahna zlecone mu zabójstwa, wykończył już Bo Rai Cho, jego kolejnym celem jest Cage,
14. Kitana - chce uratować Jade z rąk Mileeny, która torturuje biedaczkę w posępnych lochach Khan Tower,
15. Reiko - najsłabszy z generałów Shao, cel dla Goro,
16. Hsu Hao - ucieka z domu maltretowany przez własne odbicie w lustrze, znajduje ukojenie w Błekitnej Ostrydze w ramionach tancerza o imieniu Mavado, niedługo potem zakładają Red Dragon i rozpoczynają walkę o wpływy w dzielnicy rozkoszy z Black Dragon  ;D, Przed założeniem czapki, która podważyłaby w przyszłości kult serii MK, powstrzymuje go Cage, który w ostatnim momencie wbiega do Błękitnej porywa artefakt i zjada go na oczach milionów zadeklarowanych homoseksualistów ;D
17. Quan - ścigany przez Classic Sub-Zero, przy pomocy Tanyii szpieguje Kahna dla Shinnoka,
18. nowa postać,

Prócz tego jeszcze czwórka bossów- generałów Shao (non playable w przeciwieństwie do piątego generała, którym jest Reiko):

1. Rain - zdrajca Edenii, wygląd z MKT,
2. Kintaro - wygląd MK2,
3. Motaro,
4. Jarrod - prawowity władca Edenii, po wieloletnim więzieniu, oraz licznych torturach stosowanych przez sługusów Imperatora, stał się całkwicie mu podległy i wykona każdy jego rozkaz
Ostatni boss to oczywiście Shao Kahn, który przed pojedynkem dusi jedną ręką zmaltretowane ciało Raidena, a następnie ciska nim w stronę swojego oponenta, który odkopuje z kolei zwłoki, aby te nie przeszkadzały w pojedynku.






Hmmm Martinsie gdzież sa: rayden, reptile, jax, millena. Bez scorpiona MK zawsze jest słabe:P Zawsze będę tak twierdził. Bez tych postaci ani rusz

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:46:55 pm »
@Kingu Maciusiu, chyba Martins wyraźnie napisał: "Jest 18 wolnych miejsc na ekranie wyboru, więc powinni się tam znaleźć", więc, po co ten post? Na ekranie mamy już do wyboru m.in reptile, sub, scorpiona, millene, nightwolf etc...

1. Classic Sub-Zero - przed zamianą w Noob Saibota, chociaż najlepiej żeby w ogóle do niej nie doszło i klasyczny Sub był kimś w rodzaju widma jak Scorpion, chce zabić Quana i brata (za frajerstwo ;D) a także przejąć władzę nad Lin Kuei,

Nie widzi mi się, 2 subów w nowym, mk jak za czasów mk t...
No, ale powiem Ci, że ciekawe było by posunięcie, aczkolwiek, nie przypasuje to wielu fanom mk, gdyż fanów nooba (nazbierało, się ich trochę, co prawda noob wykiełkował i sam mi przypadł do gustu) znajdzie się bardzo dużo, zaś C Sub-Zero (mowa o classic!) jest, garstka fanów...

2. Vorpax - super aparycja :), jeden z niewielu jasnych punktów słabego serialu + używanie dla Shanga :)), materiał na przyszłą królową Outworld u boku Tsunga,

Parę storn do tyłu, też pisałem, że bym chciał ją ujrzeć, lecz po głębszym wpatrzeniu
się w nowego mk, nie widzę jej tam, źle by wypadała...

Jest 18 wolnych miejsc na ekranie wyboru, więc powinni się tam znaleźć:
4. Human Smoke - tylko ciosy wreszcie jakieś oryginalne niechaj posiądzie, ucieczka z Lin Kuei i ścigający go Sektor,

Jak najbardziej, za !

6. Tanya - szpieg w pałacu Kahna na usługach Quana Chi, wygląd z MK4,
Tak btw, wiadomo, że te nowe postaci nie ujrzą światła dziennego
w nowym mk więc po co gdybać? ? ?
Tanyi ja nie chcę, wystarczy mi Kitana tak jak z mkvsdc z nowym wachlarzem ciosów, tzn ulepszonym, jade za czasów umk3 i finito (chodzi mi o płeć żeńską z edenii, nie wliczam
MILEENY gdyż się już pojawiła, a co do sindel, ehhh, ona niech już się wybierze na emeryturę ;))

7. LIU KANG - na prośbę Raidena,, wyrusza na poszukiwania, Shujinko, aby powstrzymać
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
9. SHUJINKO - oryginalny garnitur ciosów, wygląd starca,

Chodziarz nienawidzę Liu, to powinien się pojawić, bo to główna twarz mk wraz z subem i scorpem... A co do tej wyprawy do shujinko, to ja dziękuję z takim mk.
Jeśli mowa o shujinko to nie ma nic gorszego niż wlepienie tego starego debila, który nie ma nawet 1% fanów w świecie mk.

10. Kano - wraz z Kabalem (jeszcze bez maski), próba przejęcia władzy nad wymiarem ziemskim pod nieobecność fajterów Raidena,

Kano i przejęcie wymiaru ziemskiego pod nieobecność fighterów raidena? What The Fuck?
Kano ma być ganiany przez special forces, on ma usiłować zabić sonye i uciekać przed special forces, i przy okazji walczyć z red dragon! TYLE!

Co do Kabal To on niech zajmie się tym pieprzonym red dragon jak coś a nie gania po wymiarach, i jeszcze bez maski, daj pan spokój, z maską ma być tylko bez tego jack-packa...

11. Goro - jako normalny chłopek do wyboru (oczywiście słabszy niż zazwyczaj), walczy o odzyskanie łask Imperatora (co osiągnie poprzez pokonanie jednego z jego generałów), wygląd MK4

Nie, nie, nie! qrwa mać!!! Rain za sub bossa a goro na śmietnik do gameplay?
No... Ciebie za przeproszeniem do reszty pojebało ?! Goro jak sub, nie grywalny i tak ma pozostać!

12. Hotaru - chce powstrzymać Liu Kanga przed odnalezieniem Shujinko,
Ja Pierdole....  >:(

15. Reiko - najsłabszy z generałów Shao, cel dla Goro,
Jaki najsłabszy? Jaki generał shao? FFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chłopaku oszczędź mi nerwów, błagam!
Reiko - Kolejny generał armii Shinnoka.
Reiko nie może być SŁABY! Bo to najsilniejsza jednostka z armii shinnoka!
Jak dobrze pamiętam w MK Conquest chciał obalić shao i przejąć władzę, nawet jest jedna scena jak zakłada jego hełm... Więc coś tu się kupy nie klei....

16. Hsu Hao - ucieka z domu maltretowany przez własne odbicie w lustrze, znajduje ukojenie w Błekitnej Ostrydze w ramionach tancerza o imieniu Mavado, niedługo potem zakładają Red Dragon i rozpoczynają walkę o wpływy w dzielnicy rozkoszy z Black Dragon  ;D, Przed założeniem czapki, która podważyłaby w przyszłości kult serii MK, powstrzymuje go Cage, który w ostatnim momencie wbiega do Błękitnej porywa artefakt i zjada go na oczach milionów zadeklarowanych homoseksualistów ;D

*idę się powiesić...*

17. Quan - ścigany przez Classic Sub-Zero, przy pomocy Tanyii szpieguje Kahna dla Shinnoka,

Słyszałem, że Twój brat zna ziomka, który ma brata, który zna kumpla, która ma siostrę, zaś, która, zna chłopaka, który zna Mariusza Pudzianowskiego.....

Jak najbardziej Quan w nowym MK ale, po co taka historia?
A po za tym jak Quan ma szpiegować, khana dla shinnoka, skoro on sam chce go obalić czy tam chciał, po za tym Quan i Shinnok się już nienawidzą! Odśwież mi pamięć i kto ukradł amulet shinnokowi, no, kto? No jasne, że Quan!

1. Rain - zdrajca Edenii, wygląd z MKT,
2. Kintaro - wygląd MK2,
3. Motaro,
4. Jarrod - prawowity władca Edenii, po wieloletnim więzieniu, oraz licznych torturach stosowanych przez sługusów Imperatora, stał się całkwicie mu podległy i wykona każdy jego rozkaz
Ostatni boss to oczywiście Shao Kahn, który przed pojedynkem dusi jedną ręką zmaltretowane ciało Raidena, a następnie ciska nim w stronę swojego oponenta, który odkopuje z kolei zwłoki, aby te nie przeszkadzały w pojedynku.

Rain - Grywalna postać, i powinni zrobić coś z nim a nie pozostawić takiego jak z mk a...
Kintaro - jak najbardziej, mój ulubiony sub-boss...
Motaro - Ehh nie lubię skurczybyka, bo zawsze ciężko mi się przeciwko niemu grało, ale niech się pojawi...
Jarrod - Czy to nie jest mąż Sindel? Coś mi się tak kojarzy, dobrze nie pamiętam, ale właśnie mi się coś tak kojarzy... Ale... Jak najbardziej nie ;)
Shao - Owszem, nie grywalna, super zajebista postać, przez którą będą się niszczyły pady od konsoli!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 02:04:40 pm wysłana przez Cobra »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #186 dnia: Czerwca 23, 2010, 01:09:21 pm »
Jest 18 wolnych miejsc na ekranie wyboru, więc powinni się tam znaleźć:

1. Classic Sub-Zero - przed zamianą w Noob Saibota, chociaż najlepiej żeby w ogóle do niej nie doszło i klasyczny Sub był kimś w rodzaju widma jak Scorpion, chce zabić Quana i brata (za frajerstwo ;D) a także przejąć władzę nad Lin Kuei,
2. Vorpax - super aparycja :), jeden z niewielu jasnych punktów słabego serialu + używanie dla Shanga :)), materiał na przyszłą królową Outworld u boku Tsunga,
3. Shang Tsung - the best zakapior ever (wygląd z filmu), próbuje wykorzystać zamieszanie podczas turnieju i zlikwidować Kahna, w czym pomagają mu Vorpax i Baraka
4. Human Smoke - tylko ciosy wreszcie jakieś oryginalne niechaj posiądzie, ucieczka z Lin Kuei i ścigający go Sektor,
5. Baraka - rzeźników nigdy dość, obecnie na usługach Shanga, który chce zabić Kahna i przejąć jego tron.
6. Tanya - szpieg w pałacu Kahna na usługach Quana Chi, wygląd z MK4,
7. Liu-Kang - na prośbę Raidena,, wyrusza na poszukiwania Shujinko aby powstrzymać go przed uwolnieniem Onagi,
8. Kabal,
9. Shujinko - oryginalny garnitur ciosów, wygląd starca,
10. Kano - wraz z Kabalem (jeszcze bez maski), próba przejęcia władzy nad wymiarem ziemskim pod nieobecność fajterów Raidena,
11. Goro - jako normalny chłopek do wyboru (oczywiście słabszy niż zazwyczaj), walczy o odzyskanie łask Imperatora (co osiagnie poprzez pokonanie jednego z jego generałów), wygląd MK4
12. Hotaru - chce powstrzymać Liu-Kanga przed odnalezieniem Shujinko,
13. Ermac - wykonuje dla Kahna zlecone mu zabójstwa, wykończył już Bo Rai Cho, jego kolejnym celem jest Cage,
14. Kitana - chce uratować Jade z rąk Mileeny, która torturuje biedaczkę w posępnych lochach Khan Tower,
15. Reiko - najsłabszy z generałów Shao, cel dla Goro,
16. Hsu Hao - ucieka z domu maltretowany przez własne odbicie w lustrze, znajduje ukojenie w Błekitnej Ostrydze w ramionach tancerza o imieniu Mavado, niedługo potem zakładają Red Dragon i rozpoczynają walkę o wpływy w dzielnicy rozkoszy z Black Dragon  ;D, Przed założeniem czapki, która podważyłaby w przyszłości kult serii MK, powstrzymuje go Cage, który w ostatnim momencie wbiega do Błękitnej porywa artefakt i zjada go na oczach milionów zadeklarowanych homoseksualistów ;D
17. Quan - ścigany przez Classic Sub-Zero, przy pomocy Tanyii szpieguje Kahna dla Shinnoka,
18. nowa postać,

Prócz tego jeszcze czwórka bossów- generałów Shao (non playable w przeciwieństwie do piątego generała, którym jest Reiko):

1. Rain - zdrajca Edenii, wygląd z MKT,
2. Kintaro - wygląd MK2,
3. Motaro,
4. Jarrod - prawowity władca Edenii, po wieloletnim więzieniu, oraz licznych torturach stosowanych przez sługusów Imperatora, stał się całkwicie mu podległy i wykona każdy jego rozkaz
Ostatni boss to oczywiście Shao Kahn, który przed pojedynkem dusi jedną ręką zmaltretowane ciało Raidena, a następnie ciska nim w stronę swojego oponenta, który odkopuje z kolei zwłoki, aby te nie przeszkadzały w pojedynku.






Hmmm Martinsie gdzież sa: rayden, reptile, jax, millena. Bez scorpiona MK zawsze jest słabe:P Zawsze będę tak twierdził. Bez tych postaci ani rusz

Oczywiście postaci, które są już potwierdzone wchodzą w grę, z tym że nie wymyśliłem dla nich jeszcze historii, spać mi się chciało. Raiden według mnie miałby podobną rolę jak w MK3 (duży wpływ na fabułę, ale nie ma go do wyboru), Jax to raczej w postaci migawek w fabule Kabala i Kano (chłopaki w swoich endingach mogli by go torturować w głównej siedzibie Black Dragon, tym samym trzymając w szachu Sonyę i jej Special Forces.

Oczywiście wiem, że nie wszystko trzyma się kupy, bo to dopiero zarys całej fabuły. Z Kano i Kabalem to chodziło mi o to, że turniej odbywa się w zaświatach, a oni wraz z Black Dragon walczą z Sonyą na Ziemii. Do tego dochodzi ogólny chaos panujący w królestwie ziemskim wywołany przez oddziały Kahna, który pomimo trwającego turnieju, wysyła swoich zakapiorów w celu splądrowania wymiaru, pod nieobecność większosci fajterów Raidena. Z Hsu to była żartobliwa wizja chorego człowieka ;D (odwołuję to, na parodię się raczej nadaje). Do historii Hotaru dodałbym jeszcze jakiś wątek np. spotyka w końcu Liu Kanga, a ten po pokonaniu go przekonuje wieźmina ( :D), aby przyłączył się do ekipy Raidena, bo tylko tak można zaprowadzić porządek we wszystkich wymiarach. Hotaru się przyłącza, ale nadal knuje jak przywrócić na tron Onagę. Do tego celu potrzebny mu jest Reptile, jako ciało dla Dragon Kinga. Co do Reiko, to wiem że jest podwładnym Shinnoka, ale początki jego kariery to (sam to wymyśliłem) służba u aktualnie panującego, czyli Imperatora, po jego ewentualnym obaleniu, zmieni obóz służąc Shinnokowi. Rain jako jeden z bossów, jak dla mnie świetnie by się sprawdził, pod "opieką" Kahna stałby się najpotężniejszym wojownikiem Edenii. Co z kolei obligowało by Kitanę do nawrócenia chłopaka na dobrą stronę mocy. A Ermac (jak na razie) ma mały wpływ na fabułę, dlatego jeszcze przydałby mu się jakiś szlif.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 01:46:12 pm wysłana przez Martins »

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwca 23, 2010, 01:12:13 pm »
W sumie to tak:P Pzreoczyłem słowa "wolne miejsce".
Ale Raidena i tak nie wymienil:P

Tez jestem przeciwny tanyi.

POza tym mają być wszystkie postaci z MK I i II !!!!!!!!!! WSZYSCY!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 01:15:15 pm wysłana przez król maciuś1wszy »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #188 dnia: Czerwca 23, 2010, 01:26:27 pm »
Jak już ci Kingu to poczytaj sobie parę newsów a nie wyskakuj z czymś czego nie wiesz w 100%! Historia miała obejmować MKII i MK3, anie dawno dowiedzieliśmy się że zaczynamy od początku o 1 części mk, do mk3!

EDIT: Tak w ogóle to kto Ci powiedział że mają być WSZYSTKIE?! daj mi dowód, źródło skąd to wiesz...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 01:29:31 pm wysłana przez Cobra »

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwca 23, 2010, 01:31:17 pm »
Jak już ci Kingu to poczytaj sobie parę newsów a nie wyskakuj z czymś czego nie wiesz w 100%! Historia miała obejmować MKII i MK3, anie dawno dowiedzieliśmy się że zaczynamy od początku o 1 części mk, do mk3!

EDIT: Tak w ogóle to kto Ci powiedział że mają być WSZYSTKIE?! daj mi dowód, źródło skąd to wiesz...

Skad mam wiedziec czy beda? Napisalem tak , bo chce zeby byly. "Maja byc wszytskie" w sensie , ze ja tego sie domagam:P :)

Zresztą jak się przypatrzyłem to w MK II i III sa wszystkie postaci z MK I:P Takze sadze ,że będą wszystkie. Wstydem było by kogos z tej zgrai pominac:) Same klasyki
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 01:34:09 pm wysłana przez król maciuś1wszy »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #190 dnia: Czerwca 23, 2010, 01:33:26 pm »
A tak, źle przeczytałem...
Tak btw. to chcieć a móc, to 2 różne rzeczy ;D ;D ;D
Ja np bardzo, ale to bardzo oczekuję na Cyraxa!

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #191 dnia: Czerwca 23, 2010, 01:57:11 pm »
Będzie beka jak Cyrax nie będzie robotem tylko afro-amerykańskim chińskim NyndżA!  :P
Chociaż tekst, że niektóre postacie nie będą robotami najprawdopodobniej odnosi się do Smoke'a.
Ja bym chciał tylko i wyłącznie postacie z MKI do MK3. Nie chcę żadnej nowej postaci, wystarczy mi, że niektóre klasyczne postacie będą odświeżone.
Ja chciałbym grywalnych Bossów. No, nie wyobrażam sobie żebym nie mógł kmiotów napierdalać Imperatorem. Bossowie grywalni ale pod warunkiem, że dostęp do ich odblokowanie będzie bardzo trudny. Nie jak w MKA, gdzie pozbieranie wszystkich bzdurnych pierdół należących do wojowników MK dawało dostęp do całej Krypty i odblokowywało i tak skromną ilość ukrytych postaci. Każdy kto by chciał zagrać Bossami powinien wypruć sobie żyły i ciężką praca an to zasłużyć. Wiem, wiem ... Nierealne...... :P

2. Vorpax - super aparycja :), jeden z niewielu jasnych punktów słabego serialu + używanie dla Shanga :)), materiał na przyszłą królową Outworld u boku Tsunga,
Zagłosuje na Vorpax tylko jeśli zamiast filmiku po przejściu Arcede będzie się odtwarzał dwudziestominutowy pornos z Tracy Douglas i osiołkiem......

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwca 23, 2010, 02:35:16 pm »
No to jazda:

1. Classic Sub-Zero - przed zamianą w Noob Saibota, chociaż najlepiej żeby w ogóle do niej nie doszło i klasyczny Sub był kimś w rodzaju widma jak Scorpion, chce zabić Quana i brata (za frajerstwo ;D) a także przejąć władzę nad Lin Kuei,
Jasne, wiadomo...im więcej takich samych postaci ma raster tym lepiej:D

2. Vorpax - super aparycja :), jeden z niewielu jasnych punktów słabego serialu + używanie dla Shanga :)), materiał na przyszłą królową Outworld u boku Tsunga,
Wiadomo, każdy grający w MK jest fanem tej postaci od pierwszych odsłon, absolutny must have u boku innych klasycznych wojowników.


6. Tanya - szpieg w pałacu Kahna na usługach Quana Chi, wygląd z MK4,
Oczywiście nie może zabraknąć czołowej przedsawicielki płci pięknej która to miała czynny udział w fabule między 1 a 3 odsłona MK. +ten panterkowy strój...grr.

9. Shujinko - oryginalny garnitur ciosów, wygląd starca,
Jakże mogło by zabraknąć najbardziej oryginalnej postaci w dziejach MK!

10. Kano - wraz z Kabalem (jeszcze bez maski), próba przejęcia władzy nad wymiarem ziemskim pod nieobecność fajterów Raidena,
Bo designerzy się pomylili dając Kabalowi maskę i czyniąc go tym samem jakoś tak nad wyraz charakterystycznym.

11. Goro - jako normalny chłopek do wyboru (oczywiście słabszy niż zazwyczaj), walczy o odzyskanie łask Imperatora (co osiagnie poprzez pokonanie jednego z jego generałów), wygląd MK4
Najlepiej gdyby ten "chłopek" był jeszcze w formule lego - ot taki lekki crossover.

12. Hotaru - chce powstrzymać Liu-Kanga przed odnalezieniem Shujinko,
Ja proponuję zamiast niego Pana

bo bardziej pasuje do kanonu MK i dzięki dosiadaniu dzikiej bestii zwanej koniem, może wykonywać animality bez zmiany:D

15. Reiko - najsłabszy z generałów Shao, cel dla Goro,
Kolejna jakże charakterystyczna postać, nie wyobrażam sobie aby go nie było wręcz na okładce nowej odsłony MK

1. Rain - zdrajca Edenii, wygląd z MKT,
Prócz faktu, że w nowej odsłonie go nie będzie, to jest to bardzo potrzebna postać, od choćby dlatego, że ciepły letni deszczyk każdemu się dobrze kojarzy na tle tych zakapiorczych imion.

4. Jarrod - prawowity władca Edenii, po wieloletnim więzieniu, oraz licznych torturach stosowanych przez sługusów Imperatora, stał się całkwicie mu podległy i wykona każdy jego rozkaz
Ostatni boss to oczywiście Shao Kahn, który przed pojedynkem dusi jedną ręką zmaltretowane ciało Raidena, a następnie ciska nim w stronę swojego oponenta, który odkopuje z kolei zwłoki, aby te nie przeszkadzały w pojedynku.
KOLEJNY klasyczny wojownik pojawiający się do pierwszej części mający rzesze nieprzejednanych fanów. +ten jego posępny władczy wzrok. MUST BE^2


Co do tej fabuły już się nie wypowiadam, na to poczekamy gdy MK9 odsłoni przed nami wszystkie karty.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwca 23, 2010, 06:02:16 pm »
16. Hsu Hao - ucieka z domu maltretowany przez własne odbicie w lustrze, znajduje ukojenie w Błekitnej Ostrydze w ramionach tancerza o imieniu Mavado, niedługo potem zakładają Red Dragon i rozpoczynają walkę o wpływy w dzielnicy rozkoszy z Black Dragon  ;D, Przed założeniem czapki, która podważyłaby w przyszłości kult serii MK, powstrzymuje go Cage, który w ostatnim momencie wbiega do Błękitnej porywa artefakt i zjada go na oczach milionów zadeklarowanych homoseksualistów ;D

???? Dodajmy jeszcze Jacykowa i piroga jako bosow w tag teamie:P



PS. Luna jak rzdzielasz cytaty? I wybierasz fragmenty? Ja jak prooje to mi nie wychodzi:(
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 06:11:16 pm wysłana przez król maciuś1wszy »

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwca 23, 2010, 06:33:16 pm »
PS. Luna jak rzdzielasz cytaty? I wybierasz fragmenty? Ja jak prooje to mi nie wychodzi:(

Pewnie wykonuję łopatologię, ale jak cytuje tekst to sobie go trzymam skopiowany, wklejam i kasuje kolejne fragmenty które już skomentowałem;p