Autor Wątek: Kobiety  (Przeczytany 34173 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 30, 2015, 10:51:25 am »
WOWOWOWOW COOO? :D

No miałem nie komentować bluzgania Adepta, ale serio. WHAT THE FUCK :D Jeden wrzucał tutaj autentycznie linki do Dailymotion z filmami +18 (dobrze, że Ciebie Filx jeszcze nie było wtedy bo już w ogóle miałbym wyrzuty, że długo zwlekałem z ich usunięciem i że naraziłem Twój 15-letni umysł na takie widoki :D), drugi, który teraz się w dodatku pluje wrzuca Suicide Girls robiące nie takie rzeczy jak dziewczyna z filmiku wrzuconego przeze mnie powyżej (do czego linki też usunąłem, dla bezpieczeństwa Filxa), już nie wspominając o tym linku:

http://vimeo.com/71637855

A teraz rzuca się o głupi twerk. WYCHODZĘ. FOR FUCKS SAKE :D

W każdym razie masz rację, popieram. Będę na Ciebie głosował jak wystartujesz w wyborach.
Ale serio to też popieram, i też zagłosuję. Jednak nie zmienia to faktu, że filmik jest 10/10, a bluzgi i ta życiowa rozkmina (z którą nie da się nie zgodzić) została napisana w najmniej odpowiednim momencie, pod filmem który na YT jest bez problemu dopuszczony - ale linki z Vimeo czy Dailymotion już były ok! EHHH :D

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 31, 2015, 11:12:58 am »
Tylko, że tu nie chodziło o to, że ten film jest nieodpowiedni, tylko o to, że dziewczyna zdobywa popularność kręcąc tyłkiem, więc chyba źle zrozumiałeś.
W każdym razie cieszę się wiedząc, że ja i mój 15-letni umysł jesteśmy chronieni przed nieodpowiednimi treściami przez Ciebie i Twój kilka lat starszy umysł ;D

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 31, 2015, 12:28:35 pm »
johnyx zrobił internetowy kurs przysposobienia do życia w rodzinie i teraz wierzy że chłopaki nie oglądają cycków przed 21 rokiem życia.
https://www.youtube.com/watch?v=ZxPRNLYntmI
Ta w różowych włosach.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 31, 2015, 06:17:30 pm »
Nie no, jak zwykle Johnxa trafia kulą w płot. Co innego robić sztukę z kobiecego ciała jak tym moim filmiku z vimeo - to zawsze było w cenie i to zawsze towarzyszyło światu. Taki soft core, ale jest jeszcze za tym zamysł artystyczny - a co innego być odwróconym do nas dupą i wywijać tłuszczem do góry na dół i nazywać to tańcem. Twerkowanie to najgłupsza rzecz jaką wymyślił XXI wiek. Mój film a Twój film to zupełnie różne koncepcje. No kurwa serio :D? To, że obie kobiety pokazują w tych filmach swoje wdzięki nie czyni te filmy tożsame. Dla mnie Twój film jest wulgarny i w ogóle oburza mnie, że takie coś zdobywa sławę. Chyba murzynizacja świata następuje szybciej niż myślałem. Co będzie następne?